איך להתמודד עם געגועים עזים לאקס?

נפרדנו מזמן.הרבה זמן עבר אבל עדיין לפעמים זה מציף אותי....געגועים עזים ששוברים לגמרי. . אהבנו מאוד וכשנפרדנו כל אחד הלך לדרכו וכיום אין שום קשר וגם אין מצב לקשר.השאלה שלי היא מה לעשות עם הקריעה הזאת? מי שמכיר את זה יודע כמה זה הורס...

תענו על זה כי גמאני נפרדתי לפני שבוע ואני מתגעגעת אליו!!

אהבה חדשה

פשוט מאוד חפשי אהבה חדשה.

לכל אחת מאיתנו יש אקס אלא

אם כן מתחתנים עם האדם הראשון שמכירים.וכן זה קורה גם שאת נימצאת במערכת יחסים טובה.קורה שהעבר מציף אותך.ואם את רווקה זה עוד יותר קשה אבל זה בסדר כשתימצאי אהבה חדשה תביני שיש חיים אחרי וליפעמים יותר טובים.

רק אבל רק אהבה חדשה משכיחה אהבה ישנה..

לא שום דבר אחר..

זה רק הרגל

שבוע טוב גילי לגבי הקושי עם האקס זה רק הרגל קחי את הזמן ויבוא האביר השמיים הם הגבול חפשי דברים חדשים ויש הרבה רק סבלנות בהצלחה

.....למה ניפרדת ממנו ?!...אם יש לך אליו ככ".....

ואם הוא זה שחתך....למי את מיתגעגעת בדיוק....לדמיונות שלך?!

תענו על זה כי גמאני נפרדתי לפני שבוע ואני מתגעגעת אליו!!

את נפרדת לפני שבוע ומתגעגעת אליו אז תחזרה

נפרדנו מזמן.הרבה זמן עבר אבל עדיין לפעמים זה מציף אותי....געגועים עזים ששוברים לגמרי. . אהבנו מאוד וכשנפרדנו כל אחד הלך לדרכו וכיום אין שום קשר וגם אין מצב לקשר.השאלה שלי היא מה לעשות עם הקריעה הזאת? מי שמכיר את זה יודע כמה זה הורס...

תודה לכל המגיבים.

גילי ושימחי

היי גילי החכם באדם אמר מכל מלמדיי השכלתי תשכללי את הדברים ותיקחי את הכי טוב לך ותעשי אל תפחדי תלכי רק על מה שיעשה לך טוב בהצלחה כבירה כל טוב חיים

פשוט לא להכיר מישהו חדש גם שזה הכי קשה ביותר!! אבל....

יש בעייתיות בנושא זה מכיוון שהנושא טרי והאהבה עדיין בלב כל בן אדם שמכירים נותן הרגשה של בחילה וכאבי בטן וזה יכול ליצור בעייה להתרחקות מבן זוג חדש . לכן עדיף לפעמים טיפה לשקוע ולכאוב את הכאב והגעגוע עד שנרפאים ומכירים מישהו חדש והלב נקי .

למרות הקושי, להמשיך

הלאה ולהתגבר, הזמן מרפא ואהבה חדשה בעתיד. בהצלחה!

העצה שלי. תעסיקי את עצמך בכל דבר. העיקר לא לתת לראש לחשוב. כאשר את עסוקה, ועושה משהו אחר ואין לך זמן פנוי - זה יעזור לך להתגבר. נסי להתאמץ יותר בעבודה, להגדיל ראש. אין ספק שגם תצא לבלות ותכירים אנשים חדשים ואף פעם אל תעשי השוואות. במידה ותלכי בדרך הזאת, אין ספק שהגעגועים העזים ילכו ויפחתו לרק געוגעים ועם הזמן ילך וידעך עוד יותר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר