עזרה בבקשה

אני וחבר שלי שלושה חודשים יחד , אני בת 29 והוא בן 35הצבתי בתחילת הקשר כי אני מחפשת מישהו רציני למטרת חתונה הוא אומר כי אלה המטרות שלו, לפני כמה ימים ניהלנו שיחה ושאלתי אותו אם הוא רואה את עצמו מקים איתי משפחה אם אני אישה שהוא יכול להקים אתה משפחה, הוא אמר שכן ושהוא אוהב אותי :) אבל באותו משפט הוא אמר כי הוא לא מצליח להפתח אלי ריגשית הכוונה לדבר על הרגשות שלו כלפי הוא סגור ... ואם הוא לא יצליח להפתח אלי הוא לא חושב שזה נועד להיות.. אני קיבלתי בום בלב לרגע לא ציפתי לשמוע את אשר אמר.. הוא ביקש ממני עוד זמן לראות אם הוא יצליח להפתח אלי. שאלתי היא כזאת?? הוא אמר כי באף קשר שלו הוא לא נפתח באמת . מה אני שונה? איך אני אצליח לגרום לו להפתח אלי? אני אוהבת אותו והוא גבר מדהים .. האם אלי להגיד לו יותר שאני אוהבת אותו ? אני לא אומרת לו גם בגלל שהוא לא אומר? אני יודעת שזה שאלה קצת ארוכה , אני מאוד מבולבלת... בבקשה עזרה. תודה

למבולבלת

במערכת יחסים של שני אנשים יש את האני ויש את השני. למערכת היחסים את יכולה לראות ולעשות עם עצמך הכל ...להביא למערכת היחסים את כל שאת רוצה, אהבה, פתיחות, קבלה ועוד ועד ככל שאת רוצה. במערכות יחסים יש לך השפעה אך ורק על עצמך, ואינך יכולה להשפיעה או לשנות את הצד השני. כך שיש בידך שתי ברירות: אחת או לקבל אותו כמו שהוא לבטוח בו ולהאמין לו. השניה לא לקבל אותו ואז את תצטרכי להשלים עם מה שיש בו ולך הרי זה לא מספיק אז ללכת הלאה ולשקם את חייך לא עם הבן זוג הזה. ההחלטה היא רק בידיך ואף אחד לאא יכול לייעץ לך בעניין. חיים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר