היי- עושה סקר: מי מכם היה בים המלח או בכינרת בשנה האחרונה?

אשמח אם תוכלו לשתף פעולה. שני אתרים שהולכים ונעלמים בישראל וגם אנחנו קצת שכחנו... מנסה לברר במעשים! המון תודה למצביעים! פשוט כתבו ים המלח:... כינרת:.... בנושא ההודעה. יום נעים לכולם!

ים המלח

יותר רומנטי, הכנרת זה קצת למשפחות או לחברה שבאים עם אוהלים

כנרת זה באופן קבוע...

זה סוג של טיול שנתי, למרות שסיימתי תיכון לפני כמה שנים טובות וים המלח לפני שנה וחצי

יש למשהו המלצה לחוף מגניב בכינרת? אשמח אם אתם יודעים על איזו פעילות אתגרית באזור!

אשמח אם תוכלו לשתף פעולה. שני אתרים שהולכים ונעלמים בישראל וגם אנחנו קצת שכחנו... מנסה לברר במעשים! המון תודה למצביעים! פשוט כתבו ים המלח:... כינרת:.... בנושא ההודעה. יום נעים לכולם!

אנחנו נוסעים לכנרת ב-14 באוגוסט. אנחנו מתחרים על המכונית!! תאחלו לנו בהצלחה!!

ים המלח

יותר רומנטי, הכנרת זה קצת למשפחות או לחברה שבאים עם אוהלים

נראה לי לטלי יש הצעה מעניינת, תחרות מכוניות?

כנרת!!!!! כנרת ועוד פעם כנרת!!! יש הסבר...

בכל שנה . למשך שבוע. חוף הכנרת.. אוהלים, נרגילה, "על האש", שש-בש... חברים.. אווירה שאין לה תחליף... למרות החום, למרות הלחות, למרות החוסר נוחות... יש משהו מדהים בכנרת.. אווירה כייפית..שלא קיימת במקום אחר.. כמובן שכדאי ומומלץ לסייר באיזור ..ולהנות מהנוף, מהצימחייה הצפונית... ים המלח מתאים לאסטניסטים..לאלו שמעדיפים נוחות ..מלון , מיטה נוחה במקום שמיכות /מיזרונים על משטח לא ישר.. כשאבן תקועה לך בדיוק בנקודה הלא נכונה... וייתושים מזמרים לך סרנדה זימזומית.. יש ייתרונות בים המלח.. אבל אין אין תחליף לכנרת... אז ...15 לחודש אוגוסט הוא תאריך היעד.. כמו בכל שנה ...

אני מהמפונקים

אני אומנם כמו שאמרתי מעדיפה את ים המלח בדיוק בגלל מה שציינת, מפונקת מה נעשה? אבל אם אתם נוסעים ב 15 לאוגוסט אולי כדאי לכם כבר לנסוע יום קודם כי יש איזה תחרות של בניית רפסודות משהו כזה, החברה שלי נוסעים, לצערי הם מתעקשים על עניין האוהלים אז לא נראה לי שאני אצטרף

ים המלח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר