אני צריכה תשובה רצינית פה

כשבחור אומר לך שלהיות בתולה זה מושך, למה הוא בעצם התכוון?

זה אומר ...

שבחורה בתולה עבורו ועבור כל גבר היא "אתגר"... הוא יאלץ להשקיע יותר בכיבוש עד שהעלמה תסכים לוותר על בתוליה (שנשמרו עד כה..כמובן שבהתאם לגיל הערך עולה..עד גיל מסויים שבו העיניין משחק לרעתה והופך מאטרקטיבי למוזר/משונה ואף מעורר תהייה) אם מדובר בגבר חסר בטחון /או גבר בעל איבר קטן/ ביצועים מומצעים ומטה/ בעיה כלשהי/חוסר ידע /ניסיון.. עבורו זה יהיה מעולה מכיוון שלאותה אחת סביר שאין ידע או ניסיון קודם ואין לה למי להשוות אותו מכאן שכל מה שהוא יעשה יחשב מבחינתה לטופ..למיוחד... ובמילים אחרות הוא אמר משפט כזה בכדי לגרום לך (או למדוברת) להרגיש מיוחדת וע"י כך להקשר..ובאמצעות זה להעניק לו את תמימותה/בתוליה. דבר אחרון... מבחינה פיזית יותר "כייף" לגבר לחדור למישהי "סגורה".. החיכוך גדול וגבוה יותר.. בקיצור חישבי פעמיים..לפני שתפתחי רגליים.. (בצחוק זה רק בשביל החרוז) סמדר .

לסמדר

תודה רבה על המידע זה בדיוק מה שחשבתי ואל תדאגי מתוקה אני לא טיפשה מכדי ליפול על דבר כזה

סתםםםםםםםם

תגידי לו שאינן בנמצא

זה אומר ...

שבחורה בתולה עבורו ועבור כל גבר היא "אתגר"... הוא יאלץ להשקיע יותר בכיבוש עד שהעלמה תסכים לוותר על בתוליה (שנשמרו עד כה..כמובן שבהתאם לגיל הערך עולה..עד גיל מסויים שבו העיניין משחק לרעתה והופך מאטרקטיבי למוזר/משונה ואף מעורר תהייה) אם מדובר בגבר חסר בטחון /או גבר בעל איבר קטן/ ביצועים מומצעים ומטה/ בעיה כלשהי/חוסר ידע /ניסיון.. עבורו זה יהיה מעולה מכיוון שלאותה אחת סביר שאין ידע או ניסיון קודם ואין לה למי להשוות אותו מכאן שכל מה שהוא יעשה יחשב מבחינתה לטופ..למיוחד... ובמילים אחרות הוא אמר משפט כזה בכדי לגרום לך (או למדוברת) להרגיש מיוחדת וע"י כך להקשר..ובאמצעות זה להעניק לו את תמימותה/בתוליה. דבר אחרון... מבחינה פיזית יותר "כייף" לגבר לחדור למישהי "סגורה".. החיכוך גדול וגבוה יותר.. בקיצור חישבי פעמיים..לפני שתפתחי רגליים.. (בצחוק זה רק בשביל החרוז) סמדר .

במצב רגיל אין סיכוי שהייתי מגיב למגיבה, אבל

פשוט אין מילים, איך סמדר יודעת מה גבר(ממוצע) מרגיש,, כל כך מדויק, ומה העדפותיו. מה שמביא אותי למסקנה חד משמעית שאת גבר

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

זה אומר

שזה מאתגר אותו לבתק..

אמרת לו...

אמרת לו כנראה שאת בתולה והוא מיד אמר שזה מושך אותו כדי להלהיב אותך....אם סתם לדוגמא היית אומרת שאת עירקית עם המון שערות (סתם לצורך השוואה)הוא היה אומר שזה מושך אותו כי ככה זה הגברים ,כשרוצים להשיג משהו יגידו הכל (ובלי כיסוי כמובן) אם את לא בשלה נפשית ,תגידי לו שבא להישאר מושכת .

שבא לך להישאר מושכת .

לגיא

יש דברים בדבריך נחמד לשמוע דבר כזה מהצד השני (הגברי) מציע עצות כאלו לשם שינוי

במצב רגיל אין סיכוי שהייתי מגיב למגיבה, אבל

פשוט אין מילים, איך סמדר יודעת מה גבר(ממוצע) מרגיש,, כל כך מדויק, ומה העדפותיו. מה שמביא אותי למסקנה חד משמעית שאת גבר

אקבל את דבריך כמחמאה ואוסיף...

אני עומדת בהבטחה שלי... תשתדל גם אתה . לא מגיבה לדבריך ולא פונה אליך ..נהג כמוני בבקשה. תודה מראש ..סמדר.

ברור.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

זה אומר

שזה מאתגר אותו לבתק..

לבתק?אחלה מילה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר