לפרש התנהגות בדייט

שלום אני סטודנטית בת 28.5 מתל אביב יצאתי לדייט עם בחור היה ממש נחמד דיברנו ללא שתיקות,היו לנו דברים משותפים הוא שילם עליי וגם בסוף עוד עמדנו בחוץ ודיברנו חזרתי בהרגשה שהוא מעונין כמוני בינתים עבר יום והוא לא צלצל אולי הוא עסוק ?או לא רוצה להראות התלהבות,אני אחכה עוד יום פשוט מוזר לי למה הוא התנהג ככה אם הוא לא מעונין זאת לא היתה התנהגות של מישהו שלא רוצה אולי הוא מצפה שאני זאת שאיזום? אני באמת לא יודעת מה דעתכם?

את יודעת בלי משחקי משיכה תתקשרי ותשאלי סתם משהו לפי הקול שלו תביני למה למתוח

תקשיבי...

ברור שהו רוצה אותך. רק מה- הוא עושה שכולם ממליצים:'אל תתקשר אליה , תן לה להתגעגע אליך'וזה באמת משקורא מיפו שתי דרכים - או שאת מתקשרת אליו ואז הוא ישמח ויגיד'אה איזה כיף היא רוצה אותי'ויתחיל להתקשר גם שאת מותחת אוד והוא מתחיל להשתגע ובסופו של דבר גם מתקשר...

בלי תירוצים!

אל תגני עליו, הוא לא זקוק לזה. אני בטוחה שאת חווית על בשרך, שאם בחור באמת רוצה אותך הוא אף פעם לא עסוק מידי בישביל לראות אותך, או לפחות להתקשר. אם הוא לא יתקשר עוד שבוע, צאי מנקודת הנחה שהוא רוצה אותך. כך זה, לצערי אם הוא מתקשר אחרי תקופה של שבוע וחצי, שבועיים, זה כבר מאוחר מידי. למה שאת תחכי שעות ליד הטלפון, ותייבשי את עצמך רק כי את מחכה לשיחה מימנו? אל תתני לו לשלוט, קחי אחריות. תגידי לו שהוא איחר, היה צריך להתקשר יותר מוקדם. עכשיו תורך להיות עסוקה. קצת כבוד עצמי! אבל מצד שני, עבר רק יום. אל תראי לו שאת יותר מידי מתגעגעת. אל תתני לאגו שלו לגדול יותר מידי בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר