וגבר שנוהג בדיוק כך מה דינו?

ובית דין שמונע מאישה לגרש גבר כזה ומותיר אותה עגונה ורעבה וללא כל או דורש שתשלם לו על כי זיין את חצי המדינה

ודחף כלי זיינו לחורי מחלות ולפיות מגעילות-

ואז שב לאשתו האוהבת ודורש  אותו דבר בלילות??

וכשדורשת בדיקות מסרב

ואחרי כן מסתבר שנידבק באיזו מחלה

ובית הדין ממנה מונע זכות לגרשו

להפך -מתעללים בה מותירים אותה עגונה

הוא ממשיך לחגוג

היא ללא כלום

ועוד דורשים שתשלם לו על עברותיו כלפי חיי המשפחה והאישה...

ולמה גברים בישראל לא קמו מעולם

לא דרשו שהכנסת תחוקק חוק זכות האישה לגרש גבר!???????

החיים בעולם בית זונות 

פעם לא ידעו -כעת הכול יודעים!!!!!

אבל אם גבר אינו יכול לחיות אם אשתו עקב בגידות שיפרדו יפה יש ילדים,

אם יש אהבה ואין מחלות אפשר להתפשר לתקן ולהמשיך

לרוב הבעיה היא הלב שממאן להיפרד!

אבל האסון הוא בשינאה  או נטישה

וממשיכים

ואז מה ??הילדים נפגעים

האבא חוגג אם אחרות ומותיר אישתו בודדה כל חייה וילדיו יוצאים פגועים!וזה גם כשהאישה נאמנה ומעולם לא בגדה!

אז רגע לפני -שבו דברו ותראו לאן פניכם

גם אם קשה

והאישה רוצה לחגוג

יש לה בעיה

יום אחד תיצטער אם אתה בעל טוב.

אבל אם שניכם חוגגים מה השוני ??

ואולי היא כן יודעת על מעלליך ולכן מחזירה לך??

חשבת על זה ??היא רוצה שתסבול על מעלליך ומצליחה מסתבר!

כשאתה בוגד זה בסדר וכשהיא לא?? מה השוני -א ??

אחרים חדרו אליה ??אבל חשבת שאתה חודר אליה אחרי שבילית בתוך אחרות מה השוני??

שבו דברו ודברו ודברו רק כך ניפתרות הבעיות!!

אבל כשגבר צבוע ומתלונן זה הכי  איך לומר עברייני ,מסריח ..

אז תחשבו על זה

הרי הגברים בישראל מעגנים נשים יחד אם ממסד שלם כשהם ברובם נוטשים בוגדים מתעללים  מרעיבים עושקים..ואף גבר לא קם ולא אמר די לשיטה הזו!

לפי התורה אתה צריך להתגרש

אסור לך לשכב איתה לעולם

לפני חודש תפסתי את אשתי בוגדת בי ביום שתפסתי אותה קרה ארוע רפואי לאחד הילדים והייתי חייב להישאר בבית. אשתי אמרה לי שעשתה את זה מתוך הרגשה שהיא בתחתית איתי כי לא התיחסתי אליה (מה שנכון} אמרה שעשתה מתוך מצוקה . ואמרה שלא אוהבת את הבחור ואוהבת אותי ורוצה להישאר איתי ואין לה חיים בלעדיי ומוכנה אפילו להתאבד אם אצא מהביית ומוכנה לעשות הכל הכל שנמשיך להיות ביחד!!! אני מרגיש שבאמת אוהבת אותי אבל אני בדילמה גדולה אני לא מצליח לישון בלילות ואני כל הזמן חושב על זה ועל הפרטים שבבגידה ואיך היא הגיעה לקירבה כזו (אנחנו עשרים שנה יחד} עם מישהו אחר. היא באמת עושה הכל שלא אצא מהביית אבל אני מרגיש שלא אוכל לסלוח ומפחד שדבר כזה יקרה שוב {גם לי היו קטעים אבל תמיד עצרתי את זה ולא פיתחתי רגשות לאף אחת ואני אוהב אותה} אני מבקש עזרה איך להתנהג האם ללכת ולהתחיל חיים חדשים יש לי שתי ילדים קטנים אני נראה טוב ובטוח שאוכל להמשיך אחרי תקופה קשה ולמצוא מישהי אנא עיזרו לי מה הכי כדאי לעשות ואיך להתגבר על זה??????.

זה לא יהיה חכם בחוץ אין חיים יותר טובים שכח מיזה יש לך 2 ילדים שמור על חיק משפחתיך אף אחד לא יעזור לך שוב אל תשכ לא מצא אף פעם דבר יותר טוב סבתא שלי אמרה משפט חכם נשואים שנים כמו שיניים טוטבות בהצלחה

יש הלכה וצריך ללכת על פי ההלכה קיום זה לא כמו שאתה חושב גם הבית דין מבינים שצריך לגרש ומה שיותר כדי שלא יהיו ממזרים בעולם לא כל הנשים שמרניות לכן מה שכתבת אני מזדהה איתך אך זה לא מדוייק ונכון ומה לעשות יש הלכה והיא המנצחת אישה לא יכולה לגרש גבר 

לפני חודש תפסתי את אשתי בוגדת בי ביום שתפסתי אותה קרה ארוע רפואי לאחד הילדים והייתי חייב להישאר בבית. אשתי אמרה לי שעשתה את זה מתוך הרגשה שהיא בתחתית איתי כי לא התיחסתי אליה (מה שנכון} אמרה שעשתה מתוך מצוקה . ואמרה שלא אוהבת את הבחור ואוהבת אותי ורוצה להישאר איתי ואין לה חיים בלעדיי ומוכנה אפילו להתאבד אם אצא מהביית ומוכנה לעשות הכל הכל שנמשיך להיות ביחד!!! אני מרגיש שבאמת אוהבת אותי אבל אני בדילמה גדולה אני לא מצליח לישון בלילות ואני כל הזמן חושב על זה ועל הפרטים שבבגידה ואיך היא הגיעה לקירבה כזו (אנחנו עשרים שנה יחד} עם מישהו אחר. היא באמת עושה הכל שלא אצא מהביית אבל אני מרגיש שלא אוכל לסלוח ומפחד שדבר כזה יקרה שוב {גם לי היו קטעים אבל תמיד עצרתי את זה ולא פיתחתי רגשות לאף אחת ואני אוהב אותה} אני מבקש עזרה איך להתנהג האם ללכת ולהתחיל חיים חדשים יש לי שתי ילדים קטנים אני נראה טוב ובטוח שאוכל להמשיך אחרי תקופה קשה ולמצוא מישהי אנא עיזרו לי מה הכי כדאי לעשות ואיך להתגבר על זה??????.

יניב תלך לים תשב שם לפחות שעתיים במקום מבודד תקראה תהילים תעצום את העייניים תפתח תצעק בשם השם 

ותעשה מה ששאתה מרגיש בנשמה   אני יכול להגיד להישאר אני יכול להגיד לעזוב אני יכול להגיד לקחת פסק זמן אבל אתה היחיד שיכול לחשוב ולהחליט זה קשה מאוד וזה טרומה לכל החיים במיוחד שאוהבים תלך עעם לבך ונשמתך בהצלחה ורק אושר 

מה הכוונה ברשותך האם אסור לעשות שלום בית ולהישאר ביחד

אין אדם נשוי שלא בוגד. אתה היוצא דופן.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר