אשתי בגדה בי אנא עיזרו לי מה לעשות ???????????????????

לפני חודש תפסתי את אשתי בוגדת בי ביום שתפסתי אותה קרה ארוע רפואי לאחד הילדים והייתי חייב להישאר בבית. אשתי אמרה לי שעשתה את זה מתוך הרגשה שהיא בתחתית איתי כי לא התיחסתי אליה (מה שנכון} אמרה שעשתה מתוך מצוקה . ואמרה שלא אוהבת את הבחור ואוהבת אותי ורוצה להישאר איתי ואין לה חיים בלעדיי ומוכנה אפילו להתאבד אם אצא מהביית ומוכנה לעשות הכל הכל שנמשיך להיות ביחד!!! אני מרגיש שבאמת אוהבת אותי אבל אני בדילמה גדולה אני לא מצליח לישון בלילות ואני כל הזמן חושב על זה ועל הפרטים שבבגידה ואיך היא הגיעה לקירבה כזו (אנחנו עשרים שנה יחד} עם מישהו אחר. היא באמת עושה הכל שלא אצא מהביית אבל אני מרגיש שלא אוכל לסלוח ומפחד שדבר כזה יקרה שוב {גם לי היו קטעים אבל תמיד עצרתי את זה ולא פיתחתי רגשות לאף אחת ואני אוהב אותה} אני מבקש עזרה איך להתנהג האם ללכת ולהתחיל חיים חדשים יש לי שתי ילדים קטנים אני נראה טוב ובטוח שאוכל להמשיך אחרי תקופה קשה ולמצוא מישהי אנא עיזרו לי מה הכי כדאי לעשות ואיך להתגבר על זה??????.

שלום לך, יניב!

ראשית עלי להבהיר, אינני נוהגת להגיב בנושאים של זוגיות וכל מה שמסביב... אך משהו בדבריך עורר בי את הרצון להגיב לדבריך... מה שכתבת בסוגריים, שם הבעיה האמיתית ושם הפיתרון... אך דורש מאמץ...אינך רואה ש'הכתובת על הקיר'?...אם תצליח להסביר לי אודה לך מאוד. לבגוד באשתך-זה בסדר. שאשתך תבגוד בך- זה לא?... אם הינך מתרחק צעד, פשוט שאשתך תתרחק שני צעדים, לא רק צעד אחד... היא ספק יודעת עליך, ספק לא. ובכל זאת היא לא חושבת על פרידה מימך...לא כן, אתה!... אלא אם כן, ראית אותה במו עיניך במשגל עם הגבר. מצריך בירור הלכתי. וקרוב לוודאי שתאלץ להתגרש מימנה... ליבי על שניכם... צליל...

תשובה

יניב ידידי לבגידה יש מספר גורמים יתכן והיא הגיע למצב של "הגיעו מים עד נפש "בזוגיות שלאתחשוב לרגע שאני נצדיק את זה כל אחד מגיב אחרת במצב של יאוש. מאחר ויש לך ילדים קטנים תהיה חזק ותן צ"נס לפעמים מאז יוצא מתוק והזוגיות ונאמנות יוצאת חזקה יותר. זכור הדשא של השכן לא ירוק יותר.

תשמע זה לא נעים שמה ששנוא על עליך אל תעשה לחברך .

משתתף בצערך . תראה אני אגיד לך דבר ראשון תתאפס על עצמך . דבר שני אם אישתך לא הייתה אוהבת אותך ואמרה מה שאמרה , הודתה במעשה ואף הגיעה למצב להגיד לך שאתה אשם הורדת אותה לתחתית , תבין שהיא הייתה לכודה בין ידיך והיא עצמה הייתה לכודה נפשית . מי שחיזר אחריה לא היה קשה לו להתאמץ מכיוון שהיא5 הייתה בתחתית . הוא היה חכם והצליח לנצל מצוקה רגשית באישתך . עצם זה שהיא אומרת שאתה תורם למעשה שהיא עשתה , תבין מה גודל האשמה שלך כאן . אל תנסה לכנס לרחמים עצמיים , טאל תנסה להשפיל אותה ולא לפגוע בה ולא במערכת היחסים בניכם . תוודה שזו הפעם הראשונה שלה והוא ההיחיד שהיא עשתה איתו את הבגידה .אם כן תעבור לסדר היום בצורה מאוד רגועה , תנסה לדבר איתה להקשיב לה למה היא ירדה כל כך נמוך , אל תקנה את המילים שאתה אשם אתה גרמת לזה פשוט , תזרום איתה כדי להבין מה התרומה הקשה שלך בעניין , איפה הזנחת אותה , איפה פגעת בה . תנסה ללמוד אותה , תאמין לי אולי היית ישן מאוד בעמידה . כאן הזמן שתתעורר יש מצב שהרווחת חיי זוגיות חזקים יותר ממה שהיו לך אי פעם בחיים , יש לך הזדמנות לתקן מצב שיצא מטליטה שלא באשמתכם . יש מצב שאתה תתקן דברים שלא חשבת עליהם קודם והיא כבר אוהבת אותך יש לך סיכוי לקבל אהבה יותר חזקה וזוגיות יותר מבוססת . אתה תהנה ממנה הרבה יותר מאי פעם בחיים , אתה תנצל כל שניה שאתה איתה אתה תרוויח , כל זאת בתנאי שהיא לא עשתה את זה יותר מגבר אחד ולא מפעם אחת . הייתי כותב לך הרבה אם תיהיה מעוניין אתן לך את המייל שלי . אל תפגע בעצמך במחשבות , אל תפרסם את המעשה שלה בקרב חברים ולא בקרב המשפחה , אתה תסגור לעצמך דלתות בפנים וגם לה , אתה תפסיד מהכל הכי הרבה , בזמן שלפעמים בחיים צריך לקבל סטירה במקרה שלך אגרוף בפנים כדי שיתעוררו בני אדם לקול זעקת בן הזוג .

אני אומרת..

שאם היא מביעה החרטה...שווה לך להישאר איתה... זו מעידה חד פעמית...ואתה מודע לכך שלא התייחסת אליה,אז זו ההזדמנותשלך לשפר ולתקן...

לך תדע כמה פעמים היא שכבה עם אחרים ואתה לא יודע

גבר תקרא טוב תבין שזה הראשון

אשתי בגדה בי אנא עיזרו לי מה לעשות ???????????????????

לפני חודש תפסתי את אשתי בוגדת בי ביום שתפסתי אותה קרה ארוע רפואי לאחד הילדים והייתי חייב להישאר בבית. אשתי אמרה לי שעשתה את זה מתוך הרגשה שהיא בתחתית איתי כי לא התיחסתי אליה (מה שנכון} אמרה שעשתה מתוך מצוקה . ואמרה שלא אוהבת את הבחור ואוהבת אותי ורוצה להישאר איתי ואין לה חיים בלעדיי ומוכנה אפילו להתאבד אם אצא מהביית ומוכנה לעשות הכל הכל שנמשיך להיות ביחד!!! אני מרגיש שבאמת אוהבת אותי אבל אני בדילמה גדולה אני לא מצליח לישון בלילות ואני כל הזמן חושב על זה ועל הפרטים שבבגידה ואיך היא הגיעה לקירבה כזו (אנחנו עשרים שנה יחד} עם מישהו אחר. היא באמת עושה הכל שלא אצא מהביית אבל אני מרגיש שלא אוכל לסלוח ומפחד שדבר כזה יקרה שוב {גם לי היו קטעים אבל תמיד עצרתי את זה ולא פיתחתי רגשות לאף אחת ואני אוהב אותה} אני מבקש עזרה איך להתנהג האם ללכת ולהתחיל חיים חדשים יש לי שתי ילדים קטנים אני נראה טוב ובטוח שאוכל להמשיך אחרי תקופה קשה ולמצוא מישהי אנא עיזרו לי מה הכי כדאי לעשות ואיך להתגבר על זה??????.

מה לגבי...

ייעוץ מקצועי? חשבתם ללכת ביחד לייעוץ זוגי? לדעתי האישית זה יעשה לכם הרבה סדר בבלאגן בנוסף, כדאי לך לשקול היטב לפני שאתה מגיב באימפולסביות ועושה צעדים בלתי הפיכים

את זה הבנתי כבר

הבעיה שזה מה שהיא אמרה לו כי הוא תפס אותם על חם

ועל כך נאמר......בהצלחה

שלום אוי, באמת קשה......... הנפש סוערת, הנשמה פצועה...והלב דואב וממאן להאמין. אכן זו פגיעה אנושה לאמון בינכם. אך אתה מציין כאן מילים חשובות כמו אהבה..... אתה מדגיש כאן שאתה מבין שטעיתה בהתעלמות שלך ממנה....... ישנם שני אפשרויות. או שתצמחו מזה, או שתבלו מזה........וכאן רק אתה יכול להחליט ולעזור לעצמך. אני יכולה לומר לך שישנם זוגות שחוו בגידה והחליטו להשאר יחדיו, אחרי תקופת אבל ועזרה מקצועית הם הצליחו להצמיח את האהבה והחברות בשנית אך דרושה כאן עבודה עצמית והרבה רצון להצליח. אחרי שתגיע להחלטה איך אתה ממשיך הלאה תעבוד בכיוון עם יועץ זוגי.... ומכל הלב אני מאחלת לך בהצלחה. תות

בגידה

אני בן אדם פשוט מאוד ומאמין גדול באהבה לדעתי הסיבה שלה לא מוצדקת והאמת שברגעים הכי קשים בזוגיות האמת יוצאת לאור הבגידה בך אינה תירוץ למערכת היחסים ביניכם היא היתה צריכה לחשוב על ההשלכות לעתיד ועל הילדים שלה, אבל........ אני מאמינה שלכל אחד מגיע מחילה והזדמנות שניה ומי יודע אולי הבגידה הזאת תוביל אותכם לאהבה גדולה ולקשר אמיתי ומפה תוכלו רק לצמוח. השאלה היא האם תוכל לחיות עם הידיעה הזאת? האם תוכל לסלוח? האם תאמין לה מעתה ?? רק אתה יודע את התשובה וימים יגידו......... בהצלחה ורק אור ואהבה

ברגע שחדר אליה איבר מין של גבר זר אין חזרה!!!כמו סכין שחודרת ללב ,אין חזרה

גם לאישתך מותר להנות...

מה אתה מילל ? ממש מסכן! תגיד לי אם יד על הלב, כמה פעמים אתה בגדת באישתך? הא..אז מה יש? לה אסור קצת להתאוורר ממך.. כמה אפשר לראות את אותו פרצוף הרבה שנים, זה נימאסֱ והיא בהחלט צודקת שרצתה קצת לגוון, את תפסיק לבלבל פה את המוח! כולכם כל הגברים בוגדים!

ועל כך נאמר......בהצלחה

שלום אוי, באמת קשה......... הנפש סוערת, הנשמה פצועה...והלב דואב וממאן להאמין. אכן זו פגיעה אנושה לאמון בינכם. אך אתה מציין כאן מילים חשובות כמו אהבה..... אתה מדגיש כאן שאתה מבין שטעיתה בהתעלמות שלך ממנה....... ישנם שני אפשרויות. או שתצמחו מזה, או שתבלו מזה........וכאן רק אתה יכול להחליט ולעזור לעצמך. אני יכולה לומר לך שישנם זוגות שחוו בגידה והחליטו להשאר יחדיו, אחרי תקופת אבל ועזרה מקצועית הם הצליחו להצמיח את האהבה והחברות בשנית אך דרושה כאן עבודה עצמית והרבה רצון להצליח. אחרי שתגיע להחלטה איך אתה ממשיך הלאה תעבוד בכיוון עם יועץ זוגי.... ומכל הלב אני מאחלת לך בהצלחה. תות

הצעה כזו תיתן לך אישה או גבר עם תכונות של נקבה

כיון ששני המינים שצינתי לא יודעות איך עובד מוח של גבר סטנדרטי ומה זה גבר רגיל(וזה גם מסביר למה גברים בוגדים כיון שהן יכולות לספוג זאת ולהמשיך דף חדש ואף טוב יותר)-גבר מרגע שעבר בגידה אינו יכול להמשיך הלאה והוא מתמלא בכעס פנימי עצום כל רגע שרואה אותה

גם לאישתך מותר להנות...

מה אתה מילל ? ממש מסכן! תגיד לי אם יד על הלב, כמה פעמים אתה בגדת באישתך? הא..אז מה יש? לה אסור קצת להתאוורר ממך.. כמה אפשר לראות את אותו פרצוף הרבה שנים, זה נימאסֱ והיא בהחלט צודקת שרצתה קצת לגוון, את תפסיק לבלבל פה את המוח! כולכם כל הגברים בוגדים!

מי אמר שבגידה היא הנאה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר