שוב פעם ?

כי בעבר זה קרה לי גם אבל זה היה שונה כי הייתי חיילת שנדלקה על המפקד שלה ... הערכה שלי התחלפה באהבה ... אבל זה עבר ואני שכחתי ממנו הלואי ואני אשכח ממנו ככה כמו ששכחתי מהראשון

לאורטל

היי אורטל דברים כאלה קורים כל הזמן אבל אני מציעה לך לחשוב לפני שאת מסתבכת בסיפור כזה,את רק בת 22 מה הוא יכול לתת לך.. אתה עלולה להתאהב בו ומה יהיה לך מכל זה... בחגים את תהיי לבד, בסופ"ש תהי לבד..לא תוכלי להתקשר כל מתי שתרצי ואת תשארי בסוף עם לב שבור אז אם את מסוגלת למנוע את זה עצתי תעשי זאת. אפילו במחיר של לעזוב את העבודה.

צודקת

צודקת במאה אחוז

כמו פרפר לאש...

לדעתי הבוס שלך קלט שאת דלוקה עליו ואולי שולח לך עניים וכאלה כדי לבדוק אותך, אם היה מעוניין זה היה קורה בכל אופן נסי להתעניין במה שאפשר...

לא הייתי רוצה

לא הייתי רוצה שיקרה בינינו משהו ואולי אתה צודק ואיני רואה דברים

אהבה אסורה לחלוטין וחד צדדית ??

טוב אז אני בת 22 אחרי שירות צבאי מלא עובדת עבודה טובה ולעזאזל התאהבתי בבוס שלי שהוא נשוי עם ילדים ... מה עושים אני רוצה לשכוח אותו כי זה קשר שבחיים לא יהיה למרות שאני מאוהבת בו לחלוטין ... אני נמשכת אליו בטירוף ונראה לי שגם הוא נמשך אלי משהו בעיניו אומר לי את זה . יש לנו מערכת יחסים של בוס ועובדת מה אתם אומרים על הדפיקות שיש בי ?

לאורטל

הדרך הכי טובה להתגבר היא לחפש אהבה חדשה וחןץ מזה ממערכת יחסים כזו לא יצא שום דבר חיובי

אין מילים בפי

בא לי להעילם מהעולם !!! הלוואי ואשכח את מה שאני מרגישה אליו מהר מאוד ...

כמו פרפר לאש...

לדעתי הבוס שלך קלט שאת דלוקה עליו ואולי שולח לך עניים וכאלה כדי לבדוק אותך, אם היה מעוניין זה היה קורה בכל אופן נסי להתעניין במה שאפשר...

אולי

את אומרת שאולי הוא קלט שאני דלוקה עליו ובכוונה שולח לי עיניים ? ובודק אותי ? ומה זאת אומרת לנסות לברר ? מה ? איך ?

טוב אז אני בת 22 אחרי שירות צבאי מלא עובדת עבודה טובה ולעזאזל התאהבתי בבוס שלי שהוא נשוי עם ילדים ... מה עושים אני רוצה לשכוח אותו כי זה קשר שבחיים לא יהיה למרות שאני מאוהבת בו לחלוטין ... אני נמשכת אליו בטירוף ונראה לי שגם הוא נמשך אלי משהו בעיניו אומר לי את זה . יש לנו מערכת יחסים של בוס ועובדת מה אתם אומרים על הדפיקות שיש בי ?

הייתי שם...מזמן

אורטל יקירתי. ביקשת עיצה וקבלי מבעלי ניסיון - פנטזיה גדולה יותר מהמימוש שלה.... בהיותי בת 23 התאהבתי באדם נשוי, עבדנו יחד והרומן פרח במשך שנתיים. המפגשם היו אך ורק במקומות נסתרים ובחושך, השבתות והחגים הפכו להיות בלתי נסבלים, הסק היה נפלא אבל אחר כך הייתה תחושה ענקית של ריקנות!!! עבר הזמן והבנתי שזה לא יוביל אותי לשום מקום חיובי ןהתנתקתי למרות שהיה קשה. מצאתי מישהו אחר להיות איתו למרות שלא הייתה שם מושלמות אבל הוא סיפק את צרכיי המיניים. את רוב שנותיי למציאת זוגיות פורה ומפרה ביזבזתי עם אדם נשוי. היום אני לבד, בת 39 ללא ילדים. עדיין לא התייאשתי, אבל חוויית הרומן האסור הותירה בי צלקות. אל לך להתקרב לסיטואציה כזו למרות השתוללות ההורמונים. תמצאי מישהו רק לסקס או תסקפי אצמך דרך אחרת (אם אין אני לי מי לי?!) אבל תתרחקי ממנו, את לא חייבת להתפטר, את צריכה לשנות חשיבה. ולעניין שאת חושבת שהוא מרגיש שאת מאוהבת בו זה רק בראש שלך ואסור לך בתכלית האיסור לשדר לו מיניות או סקס. תזכרי שאדם מתאהב במי שהוא חושב שהוא מאוהב בו.... יתכן והכל רק בראש שלך והאיש חי באושר. נשואים לעולם לא עוזבים את נשותייהם עבור המאהבת.זכרי זאת.

תודה !!!

זה מה שהייתי צריכה לשמוע !!!

אולי

את אומרת שאולי הוא קלט שאני דלוקה עליו ובכוונה שולח לי עיניים ? ובודק אותי ? ומה זאת אומרת לנסות לברר ? מה ? איך ?

תשובות

לא אמרתי תנסי לברר, אמרתי תנסי להתעניין במה שאפשר כי זה לא מה שאת באמת רוצה אז חפשי מה שמתאים לך אחד שיהיה רק שלך...

צודקת האהבה

אורטל לפני שיש שנים איפו שהייתי עובד התאהבתי בנשואה בשבילי הייתה האור של חיי האוויר של הנשמה הייתי מוכן למות למענה זה נמשך שנה מצד אחד וכשגיליתי לה אמרתי את זה בשלוש מילים , אני אוהב אותך . היא קיבלה את זה בהתחלה ונמשך בקשר טלפוני יותר משלוש שנים . אנשים השמש לא זורחת ביום שאני לא רואה אותה התמכרתי לחיוך שלה. התחלתי לצאת עם בנות כדי לשכוח אותה אבל התברר לי שאני אוהב אותה יותר ויותר עד השגעון עד היום אני בקשר איתה ולא יכול לדמין לעצמי בצחוק לשכוח אותה כי הדרך היחידה שתשכיח לי אותה זה רק המוות . אורטל אם את יכולה לעצור את זה אל תחשבי פעמים תצילי את העתיד שלך !

מוכן לעזור

מוכן לנסות לעזור לך לצאת מזה

אין מחסום לאהבה

השאלה אם הוא יהיה מעוניין בך. אם תממשי את הקשר יכול להיות שזה ירד לך ואם לא ירד לך אז כנסי לטירוף חושים חיים רק פעם אחת. אהבה זו מתנה שלא מוותרים עליה גם אם היא כרוכה בסטיה מן הנורמות. עם החוקים של היום יש חשש מצד מעבידים להכנס לקשר עם עובדת ואפילו בהסכמה. גם אם היוזמה באה מצד העובדת. כך שייתכן והתנאי למימוש הקשר יהיה נתוק יחסי עובד מעביד. השאלה אם את אוהבת מספיק כדי להפסיק לעבוד שם במדה ולא ירצה ליטול את הסיכון הכרוך בכך. איני רואה מה יגרום לו לרצות אותך את סה"כ ילדה שנמשכת לדמויות סמכותיות. את צריכה לשאול את עצמך מה את יכולה להיות עבורו מעבר לזיון צדדי ונפוח אגו.

חחח... אורטל אורי

לא נראה לי שזה ילך הוא סתם משחק איתך בטח יש לו מלא אחרות ובטח הוא שאל אותך: "ומה אם זה חד-צדדי?" מוכר לי שנים הקטע הזה סתם אידיוט מטוצטם

מה הפרש גילים ביניכם?

הי

שתמצאי משהאו אחר תפרדי ממנו.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר