אהבה אסורה לחלוטין וחד צדדית ??

טוב אז אני בת 22 אחרי שירות צבאי מלא עובדת עבודה טובה ולעזאזל התאהבתי בבוס שלי שהוא נשוי עם ילדים ... מה עושים אני רוצה לשכוח אותו כי זה קשר שבחיים לא יהיה למרות שאני מאוהבת בו לחלוטין ... אני נמשכת אליו בטירוף ונראה לי שגם הוא נמשך אלי משהו בעיניו אומר לי את זה . יש לנו מערכת יחסים של בוס ועובדת מה אתם אומרים על הדפיקות שיש בי ?

את ביכלל לא דפוקה...

זה דבר ראשון!!! זה טבעי,וזה קורה המוןןןן... ויפה שאת רוצה לשכוח אותו,ולא נותנת לעצמך להיסחף..

הוא ימשכ אליכ רק לסקס בלבד כדי לספר לחבר'ה שהוא מזיינ צעירה. תזהרי מאד

אני שמח שאת יודעת שיש בך דפיקות קטנה ,עכשיו ברצינות תברחי מהקשר דחוף רק כאב לב וצרות יהיו לך מקשר כזה,

למעוד קל.....

מכוון שאת נשמעת חכמה, לפי זה שאת מרגישה לא טוב עם זה,ורוצה כנראה חיזוקים טובים,אז כך. על מנת להרוס לך ולו את החיים פשוט תמשיכי,הכי קל. אולם מכוון שכתבתי בראש דברי כי הינך חכמה ןחכם עיניו בראשו.על-כן שומר נפשו ירחק.

לאורטל

היי אורטל דברים כאלה קורים כל הזמן אבל אני מציעה לך לחשוב לפני שאת מסתבכת בסיפור כזה,את רק בת 22 מה הוא יכול לתת לך.. אתה עלולה להתאהב בו ומה יהיה לך מכל זה... בחגים את תהיי לבד, בסופ"ש תהי לבד..לא תוכלי להתקשר כל מתי שתרצי ואת תשארי בסוף עם לב שבור אז אם את מסוגלת למנוע את זה עצתי תעשי זאת. אפילו במחיר של לעזוב את העבודה.

כמו פרפר לאש...

לדעתי הבוס שלך קלט שאת דלוקה עליו ואולי שולח לך עניים וכאלה כדי לבדוק אותך, אם היה מעוניין זה היה קורה בכל אופן נסי להתעניין במה שאפשר...

אני אומר שאחרי שתקבלי דפיקה בראש שלך , לא ישאר לך בוס ולא עבודה , תשארי עם מערכת יחסים כפייתית כעורה ומלאה מזימות שקרים ותככים

כמו פרפר לאש...

לדעתי הבוס שלך קלט שאת דלוקה עליו ואולי שולח לך עניים וכאלה כדי לבדוק אותך, אם היה מעוניין זה היה קורה בכל אופן נסי להתעניין במה שאפשר...

לי, זה מה שנקרה בלשון המשפט ניצול מרות בין עובד למעביד , פרשת קצב מוכרת , גם שם אני מאמין שהייתה משיכה לפחוצ לקידום עיניינים אך הפכה לאונס

טוב אז אני בת 22 אחרי שירות צבאי מלא עובדת עבודה טובה ולעזאזל התאהבתי בבוס שלי שהוא נשוי עם ילדים ... מה עושים אני רוצה לשכוח אותו כי זה קשר שבחיים לא יהיה למרות שאני מאוהבת בו לחלוטין ... אני נמשכת אליו בטירוף ונראה לי שגם הוא נמשך אלי משהו בעיניו אומר לי את זה . יש לנו מערכת יחסים של בוס ועובדת מה אתם אומרים על הדפיקות שיש בי ?

כבר חשבתי שאני באה לקרוא משהו שונה...

בסוף את תפלי למלכודת תשרפי את השנים הכי יפות שלך ואח"כ תגידי לעצמך איך זה קרה??? תעשי לעצמך טובה רדי מהר מהעץ שטיפסת עליו הוא גדול עליך "בכל פעם שנןסע לא שוכח מתנות לכולם " את לא שונה

כמו פרפר לאש...

חבר'ה

אני בחיים לא אעשה דבר כזה !!! זו לא אני .. ואולי הוא קלא את זה ועצם העובדה הזו מגעילה אותי הלוואי ואני אשכח ממנו מאוד מהר

מה עושים ?

לפעמים אני שונאת את עצמי ואת הדפיקות שיש בי ... איני רוצה קשר איתו בכלל אל תטעו אני יודעת שזה בלתי אפשרי בגלל זה אני שוללת כל קשר איתו

אורטל

את בת 22 כל החיים עוד לפנייך !!! האהבה לא שואלת אותנו ולא מכינה אותנו מראש ..היא הובילה אותך לנקודה בה את נמצאת .. התאהבת בגבר הלא נכון "נשוי עם ילדים" חישבי לרגע כמה צעדים קדימה ..מעבר לתשוקה /רצון הפיזי .. מה אדם בסטטוס שלו יוכל להעניק לך?? הרי הוא לא יוותר על משפחתו וילדיו למענך.. נכון? ונניח שהוא כן וויתר ובחר בך .. הוא עדיין ישאר מחובר גם מבלי שירצה לילדיו בשר מבשרו..דם מדמו. אני לא אשתמש במונחים כמו "גלגל שני" "עדיפות שנייה" או "מקום שני". כי ישנם מצבים שהעדיפות משתנה... את נשמעת בוגרת ומודעת למעשייך.. חישבי אם כוונותיו אכן טהורות.. חבל יהיה לך להבין מאוחר יותר שהוא לא ראה בך מה שאת רואה בו.. הוא אדם נשוי!! וגם אם הסטטוס שלו יהיה שונה הוא ימשיך לסחוב עימו "מטען" ,שעם כל רצונך הטוב לא תוכלי להכיל... מאחלת לך שנה טובה ומבורכת .. סמדר

תגובה לכולם

קראתי את המסרים שלכם ושום דבר ממה שכתבתם לא אומר לי אחרת את זה שאני צריכה לשכוח ממנו אני אשכח כי זה סתם כאב לב ואני מקווה שאכח אותו במהרה אבל אני לא אתפטר מהעבודה כי זה קוראים לזה בריחה ואני אישה שמתמודדת עם דברים ועומדת על שלה ... לגבי זה שנדמה לכם שהוא קלט את זה שאני מאוהבת בו נראה לי שזה נכון ... אבל אני ממשיכה הלאה אחרי הכל טוב לי בעבודה ואין שום סיבה שאנ אברח ממנו או מעצמי ואפתטר ככה מהבעיה כי בעיה לא נפתרות בבריחה !!! כן אני מאוהבת בו ואני לא מאמיהנ שנפלתי ככה שוב פעם

"שוב פעם"?? מה זה אומר??

ואת צודקת בריחה זה פיתרון לחלשים, לפחדנים...לכאלה שחוששים להביט למציאות בעיניים ולהתמודד עימה .
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר