איפה מוצאים אומץ להמשיך הלאה?

הייתי בקשר הרציני הראשון שלי 3 שנים. אחרי הפרדה הצלחתי לאסוף את עצמי ונת צ'אנס לדברים אחרים. אז הראשון, לא התאים לו. גם היה לגטימי. אנחנו ידידים טובים. השני לא ידע מה הוא רוצה וכשהחליט מה הוא רוצה, זה היה סקס. השלישי שיחק בי הרביעי היה בעצם האקס שטען הוא לא יוכל לחזור לקשר איתי והחמישי היה מקסים. בד"כ יש לי קריטריונים מאוד ספציפיים שמושכים אותי במין הגברי, והוא, החמישי, היה כמעט ההפך מזה, אבל דברים אחרים בו משכו אותי מאוד, ואחרי חודשיים של קשר "באוויר" עוד חודש של קשר מעשי, גיליתי רגשות כלפיך, למרות שפיזית לא נמשכתי אליו בהתחלה. היה לי כיף לגלות גם על עצמי שאני מסוגלת להתאהב גם במה שלא נראה מושך במבט ראשון. אתמול גם זה נגמר. הא לא יודע מה הוא רוצה ולא רוצה לפגוע בי. אז אומרים לי שזה לא אני ושהם לא סגורים על עצמם, אבל אני לא מסוגלת שלא לחשוב מה עשיתי לא בסדר הפעם. מה יכולתי לעשות אחרת כדי להשאיר אותו. אני לא יודעת מאיפה לאסוף עוד כוחות לזה, מאיפה לשאוב קצת אמון לתת באנשים, איך להאמין באהבה? למה אנשים כבר לא מאמינים באהבה?

יש לי הצעה!!!

אני בדיוק הייתי במצב שלך... את רצינית מדי וזה מלחיץ.. צאי לבלות תהני לך מאמי את מבזבזת שנים מחייך על קשר שנגמר בסוף... תהני לך תמצאי ידידים שאלוקים יחליט תמצאי את המיועד... אבל תעסיקי את עצמך שלא תחשבי על זה... תצאי תעבדי תחיי את החיים במלואם!! החיים קצרים תנצלי את מה שיש לך עוד לחיות!! מקווה שעזרתי

תאמיני

ואת בעצמך כתבת,האחד היה יותר טוב מהשני,זה לא קשור למראה או אופי, זה קשור לחיבור,והיה כאן חיבור יפה,אבל...לא מספיק. תני תודה,כי אהבה באה ואהבה הולכת,וכולנו חווינו כאבים ואכזבות,אבל תמיד בא אחר טוב יותר! אני מאחלת לך שתזכי לאחל לנו רק שמחות.

מאמיי..

אל תיברחי מאהבה גם אם היא כואבת היא הדבר הכי יפה שיש , וגם אם האהבה ברחה מימך אל תיתני לאכזבה ליתפוס את מקומה -הך הנסיך יבא המלך !!! את לא צריכה לחכות למישהו שיאהב אותך , בישבל להגיע לשלמות קודם את צריכה לאהוב את עצמך . האבה הזאת שאת מחפשת אמורה להוסיף לך לא להשלים אותך את בפני עצמך.. אני יכולה להגיד לך שגם אותי השפילו מלא ואז הבנתי שככל שתראי כלפי מישהוא אהבה ואיכפתיות הזילזול יגיע בדרך אליך. את צריכה להראות למישהו שאת לא זקוקה לו את צריכה אותו . אל תפגיני יותר ממידי יחס בנים לא אוהבים את זה ככה הם רקלומדים לזלזל ואת תיראי עוד יבואו מלא אליךך תהיי סוג של סקס אפיל סמכי עלי זה מה שכולם מחפשים [= בהצלחהה מאמיי .

היי

שלום לך מה המצב אני רוצה להיות השישי ואני חושב שאני מאוד מתאים אזדברי אלי יום טוב לך יניב raman777@walla.co.il

מהכרויות קודמות אתך

הייתי ממליצה לבחורה שלא ליצור אתך קשר בשום אופן. אתה מציע את עצמך ליותר מדי נשים, אז למה שיתנו בך אמון. כדי שהנשים כאן בפורום ידעו את זה.

שלום לך

אני לא מבין אותך מה רע בזה אני רוצה להציע את עצמי כמה שיותר איפה הבעיה ובעיקר שלך אני מעונין להכיר נשים וכמה שיותר אז מה בדיוד הבעיה שלך {ואך את אומרת בשחצנות אני ממליצה לבחורה על כל פנים יום טוב לך

על מה את מדברת

איזה הכרות קודמת היתה לי איתך מאיפה אני מכיר אותך את לא מתבישת

הייתי בקשר הרציני הראשון שלי 3 שנים. אחרי הפרדה הצלחתי לאסוף את עצמי ונת צ'אנס לדברים אחרים. אז הראשון, לא התאים לו. גם היה לגטימי. אנחנו ידידים טובים. השני לא ידע מה הוא רוצה וכשהחליט מה הוא רוצה, זה היה סקס. השלישי שיחק בי הרביעי היה בעצם האקס שטען הוא לא יוכל לחזור לקשר איתי והחמישי היה מקסים. בד"כ יש לי קריטריונים מאוד ספציפיים שמושכים אותי במין הגברי, והוא, החמישי, היה כמעט ההפך מזה, אבל דברים אחרים בו משכו אותי מאוד, ואחרי חודשיים של קשר "באוויר" עוד חודש של קשר מעשי, גיליתי רגשות כלפיך, למרות שפיזית לא נמשכתי אליו בהתחלה. היה לי כיף לגלות גם על עצמי שאני מסוגלת להתאהב גם במה שלא נראה מושך במבט ראשון. אתמול גם זה נגמר. הא לא יודע מה הוא רוצה ולא רוצה לפגוע בי. אז אומרים לי שזה לא אני ושהם לא סגורים על עצמם, אבל אני לא מסוגלת שלא לחשוב מה עשיתי לא בסדר הפעם. מה יכולתי לעשות אחרת כדי להשאיר אותו. אני לא יודעת מאיפה לאסוף עוד כוחות לזה, מאיפה לשאוב קצת אמון לתת באנשים, איך להאמין באהבה? למה אנשים כבר לא מאמינים באהבה?

תודה לכולכם

כיף לדעת שיש אתכם פה. אני מאחלת לכם יום מקסים!!

על מה את מדברת

איזה הכרות קודמת היתה לי איתך מאיפה אני מכיר אותך את לא מתבישת

אתה זה שצריך להתבייש

ראשית הייתי רואה שאתה כותב לכל הבנות שרק אפשר כולל אותי, לצערי. היית ממשיך לשלוח לי מיילים למייל הפרטי שלי עד שדרשתי ממך להפסיק כי זה הופך למטרד ואז כתבת לי שאתה מתנצל שזה נשלח כנראה בטעות. אולי צריך לרענן לך את הזכרון.

אני יכולה לתת לך את נקודת המבט שלי.

אני לפני כשנה וחצי וקצת התאהבתי גם כמוך במשהו נואשות ועוד במבט ראשון. זה לא הסתדר, זה היה און אנד אוף, ובחלק האחרון לפני חודש בערך אפילו פחות נפרדנו סופי, אם אומר לך שאני לא שבורה אני כן, אני עדיין אוהבת אותו נואשות, לא מסוגלת להסתכל או לעשות כלום עם אף אחד ואף אחד לא מרגש אותי. האמת אחרי הפגישה הראשונה שבה התאהבתי בו עוד נתתי צאנס לאחרים, אבל אחרי החלק השני של המחזה כבר לא, אפילו התאהבתי יותר חזק, ונפלתי לקרשים, הוא גם אמר לי שהוא לא יודע מה הוא רוצה לא יודע מה הוא מרגיש והוא לא רוצה לפגוע בי, ולא אמר לי את זה מילולית אלא במייל שזה מאד כאב לי. עדיין אני חושבת שכן אוכל לתת את עצמי, בכלל את לא יודעת מה את רוצה כי אני מכירה את זה מקרוב, את מבולבלת. כמוני בדיוק. גם אני עם המידות של הגבר המושלם עבורי, כבר תפרתי אותן את יודעת? תני לעצמך זמן, יבוא האדם שיתאים לך גם לי הוא יבוא, לאט לאט, תרפאי את עצמך עם המון עבודה עבודה ועבודה, אני גם דרך זה שאני מרוכזת בילדים עבודה וזהו. אני מסכימה איתך שמתאהבים אז... זהו. קשה לחשוב שאפשר לתת את הלב למשהו אחר, אבל זה אפשרי. אני עדיין מאמינה שיבוא האחד שאוכל לתת לו את ליבי בצורה הזו, כרגע.. זה לא בדיוק קורה ובגלל שאת מציירת את הדמות ההיא עדיין, תופרת את פניו מולך כשאת פוגשת אחרים את לא רואה אותם. שאולי יש להם תכונות שלא ידעת. כי את לא מסתכלת על התכונות באמת. תפקחי את העניים אולי תראי אותם כפי שהם באמת. לא תצטערי, אני לצערי כולם האדם שאני אוהבת, במידות שלו, ואולי יש להם את המידות שלו ואני לא יודעת???? תחשבי על זה גם אני חושבת .

שלום לך

אני לא מבין אותך מה רע בזה אני רוצה להציע את עצמי כמה שיותר איפה הבעיה ובעיקר שלך אני מעונין להכיר נשים וכמה שיותר אז מה בדיוד הבעיה שלך {ואך את אומרת בשחצנות אני ממליצה לבחורה על כל פנים יום טוב לך

כנראה

שאף אחת לא מעוניינת בך, ולא הולך לך אז אתה אומר שאתה רוצה להכיר כמה שיותר נשים. מעניין איך אתה נראה...

עיצרי יקרה,משהו לא עובד נכון אצלך,כבר חמישי רגע הלו ,תבדקי מה קורה איתך

אחר כך תחפשי קשר כדי למצוא קשר חדש יש להתיר קשרים ישנים קודמים

טיפ אחד אני יכולה לתת לך:

כשגבר אומר שהוא לא יודע מה הוא רוצה,הוא יודע בוודאות דבר אחד: שאותך הוא לא רוצה. אני לא אומרת לך את זה כדי להעליב אותך חלילה,אלא פשוט כדי לתרגם לך את שפת הגברים.הם לא רוצים לפגוע בך מצד אחד,ולומר לך תשמעי את לא מוצאת חן בעיניי,מצד שני אין להם מספיק ביצים כדי לומר לך מה באמת מפריע להם בך (או שאולי סתם אין כימיה ואת דוקא בסדר גמור), אז הם פוטרים את עצמם ב"לא יודע מה אני רוצה". בולשיט. כל אחד יודע מה הוא רוצה. אהבה.קשר אמיתי.גם השרליל הכי גדול,ברגע שיתאהב,ידע בדיוק מה הוא רוצה. עוד קצת סבלנות ודייטים כושלים ויגיע גם זה שירצה אותך ואת אותו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר