שלום אני צריך יעוץ/עזרה מה לעשות...

שלום אז ככה : יש לי חברה 7 חודש , ההורים שלי לא אוהבים אותך וסבא וסבתא וכול המשפחה בקיצור לא אוהבים איך שהיא ניראת לא אוהבים בכלל את המראה שלה , חושבים שהיא אחת שמסתובבת עם עוד בנים והרבה פעמיים הסברתי להם שזה לא נכון ואני אוהב אותה והיא אותי ואנחנו מאושרים אבל הם לא מקבלים את זה והם לא רוצים להביא אותה הביתה שלי והם רבים איתי שאני יעזוב אותה ולא רוצים לשמוע ממנה כלום בקשר אלי.. ההורים שלה גרושים והיא חיה עם אח שלה הקטן ואמא שלה והמצב לא הכי טוב אפילו ככה ככה ממש..וההורים שלי יודעים את זה והם כול הזמן מזלזלים בי לעזוב אותה וכול זה..מה אני עושה במצב הזה..? בהתחלה שהיינו 4 חודש כול ההתחלה הכול היה טוב ואז פתאום כול המשפחה נפלה עלי בלחציים..אוףף אני לא יודע מה לעשות כבר אני אוהב אותה והיא גם אותי.. תעזרו לי תודההה

בן כמה אתה? גר עם ההורים? מה הסיבה שהחברה לא רצויה? היה ריב בינה לבין ההורים?

לאליאור תשמע

אם אתה באמת אוהב אותה תלחם עליה כי על האהבה לא מוותרים בקלי קלות ותנסה להסביר למישפחה שלך שאתה אוהב אותה ותגיד להם לא משנה מה תגידו אני תמיד יהיה איתה כי זו משמעות האהבה שצריך לעשות ויתורים על מנת שאהבה הזו תפרח ומצד שני אני לא מכיר את המישפחה שלך אבל רקשתידע בדרך כלל המישפחה באה לטובתך והם בדרך כלל צודקים אבל אם הם יבינו שאתה באמת אוהב אותה בסוף יבוא יום שהם יצרכו לקבל את זה זה רק עניין של זמן הרי לא ירצו לנתק את הקשר אם הבן ואני מאחל לךלבהצלחה ואני מקווה שהצלחתי לעזור לך בכול אופן

בן כמה אתה? גר עם ההורים? מה הסיבה שהחברה לא רצויה? היה ריב בינה לבין ההורים?

כנסו שניכם בבקשה..

מורן = אני בן 21 אוטוטו ..וכן אני גר עם ההורים ורשמתי בהודעה למה החברה לא רצויה ולא היה שום דבר עם ההורים שלי והם החברה...מה עוד עצות שאפשאר לעשות ? כי עכשיו אני יוצא מהצבא חמשושים ונגיד יום חמישי אני בא לבד הביתה ויום שישי בבוקר עושה שבת עד יום ראשון אצל החברה..ולפעמיים רק אצל החברה כול השבת ואני מיתרחק מלהגיע הביתה רק מהמצב שהם לא רוצים שאני יביא אותה הביתה אז מה לעשות במצב הזה? תודה

שלום אז ככה : יש לי חברה 7 חודש , ההורים שלי לא אוהבים אותך וסבא וסבתא וכול המשפחה בקיצור לא אוהבים איך שהיא ניראת לא אוהבים בכלל את המראה שלה , חושבים שהיא אחת שמסתובבת עם עוד בנים והרבה פעמיים הסברתי להם שזה לא נכון ואני אוהב אותה והיא אותי ואנחנו מאושרים אבל הם לא מקבלים את זה והם לא רוצים להביא אותה הביתה שלי והם רבים איתי שאני יעזוב אותה ולא רוצים לשמוע ממנה כלום בקשר אלי.. ההורים שלה גרושים והיא חיה עם אח שלה הקטן ואמא שלה והמצב לא הכי טוב אפילו ככה ככה ממש..וההורים שלי יודעים את זה והם כול הזמן מזלזלים בי לעזוב אותה וכול זה..מה אני עושה במצב הזה..? בהתחלה שהיינו 4 חודש כול ההתחלה הכול היה טוב ואז פתאום כול המשפחה נפלה עלי בלחציים..אוףף אני לא יודע מה לעשות כבר אני אוהב אותה והיא גם אותי.. תעזרו לי תודההה

אולי יש לי רעיון!!אני מציעה שהחברה שלך,כאשר היא באה להורים שלך,שתתלבש רגוע

ותתאפר רגוע,אני לא מתכוונת שהיא תוותר על זה ותשתנה בשביל המשפחה שלך,אני רק מציעה את זה לזמן קצר רק עד שהם ישנו את הסטיגמה עלייה,הלא מוצדקת,ויתחילו להכיר את אישיותה,לאט לאט היא תתחבב עלייהם ואז לאט לאט,היא תחזור לסגנון הלבוש שלה,וכל מה שהיא אוהבת אבל ביינתים הם כבר מחבבים אותה,והם ישנו את דעתם,וזה כבר לא יפריע להם שווה לנסות אולי יועיל ואם לא נחשוב כבר על אפשרות נוספת

כנסו שניכם בבקשה..

מורן = אני בן 21 אוטוטו ..וכן אני גר עם ההורים ורשמתי בהודעה למה החברה לא רצויה ולא היה שום דבר עם ההורים שלי והם החברה...מה עוד עצות שאפשאר לעשות ? כי עכשיו אני יוצא מהצבא חמשושים ונגיד יום חמישי אני בא לבד הביתה ויום שישי בבוקר עושה שבת עד יום ראשון אצל החברה..ולפעמיים רק אצל החברה כול השבת ואני מיתרחק מלהגיע הביתה רק מהמצב שהם לא רוצים שאני יביא אותה הביתה אז מה לעשות במצב הזה? תודה

תמשיך להפריד בין המשפחה לחברה... עד שאחד מהמקרים יקרה. או שהמשפחה תבין

שהזוגיות שלכם נפלאה וטוב לכם ביחד ומה שחשוב זה הבן שלהם ששיהיה לו טוב. או שמה שהמשפחה שלך חושבת אמיתי ואתה תגלה שזו לא הבחורה המתאימה לך. תמיד אחד מהדברים האלה קורה. ואם לא יקרה כלום וטוב לך איתה - תדע שזוגות 95% ממחייהם חיים עם עצמם ולא עם המשפחה..... אני מאושרת עם בעלי וילדי... וחמותי ואני לא בקשר... אז מה...בהצלחה!!!! 5

תחיו את החיים שלכם... המשפחה בחוסר ברירה תתרגל או תאבד אותכם

תמשיך להפריד בין המשפחה לחברה... עד שאחד מהמקרים יקרה. או שהמשפחה תבין שהזוגיות שלכם נפלאה וטוב לכם ביחד ומה שחשוב זה הבן שלהם ששיהיה לו טוב. או שמה שהמשפחה שלך חושבת אמיתי ואתה תגלה שזו לא הבחורה המתאימה לך. תמיד אחד מהדברים האלה קורה. ואם לא יקרה כלום וטוב לך איתה - תדע שזוגות 95% ממחייהם חיים עם עצמם ולא עם המשפחה..... אני מאושרת עם בעלי וילדי... וחמותי ואני לא בקשר... אז מה...בהצלחה!!!! 5 גירסא להדפסהשלח לחברים

מה הסיבה??

למה הם לא אוהבים אותה? אולי יש סיבה טובה? או שמה הם מפחדים לאבד את היקיר שלהם?

תמשיך להפריד בין המשפחה לחברה... עד שאחד מהמקרים יקרה. או שהמשפחה תבין

שהזוגיות שלכם נפלאה וטוב לכם ביחד ומה שחשוב זה הבן שלהם ששיהיה לו טוב. או שמה שהמשפחה שלך חושבת אמיתי ואתה תגלה שזו לא הבחורה המתאימה לך. תמיד אחד מהדברים האלה קורה. ואם לא יקרה כלום וטוב לך איתה - תדע שזוגות 95% ממחייהם חיים עם עצמם ולא עם המשפחה..... אני מאושרת עם בעלי וילדי... וחמותי ואני לא בקשר... אז מה...בהצלחה!!!! 5

כנסו בבקשה

השאלה עם בסוף של דבר העניין הזה יסתדר כי זה כבר כמה חודשיים שאנחנו ככה...ואחרי זה ההורים עושים לי אנחנו לא רואים אותך בקושי רואים אותך אז אני אומר להם זה מה שבחרתם אתם לא מקבלים תהחלטה שלי.. עם יש עוד עצות זה יעזור תודה..

אליאור שלום

דבר ראשון תמיד האורים באים לטובת הילד תנסה לדבר איתם שהיא האחת בשבילך ואם אתה באמת אוהב אותה תלחם עליההה בכול מחיר ותאמין לי יום יבוא והאורים שלך יראו שאתה מאושר והם בסוף יצתרכו לקבל את זה פשוט תדבר אם אבא או אמא תספר לו מה אתה חושב ואיך אתה מרגיש ותגיד להם שאתה ורק איתה תהיה מאושר ואם זה לא טוב לכם אז תצרכו לקבל את זה בלי ברירה כי לאהבה כזאת לא מוותרים בקלי קלות ושהיה לך בהצלחה אליאור

אולי יש לי רעיון!!אני מציעה שהחברה שלך,כאשר היא באה להורים שלך,שתתלבש רגוע

ותתאפר רגוע,אני לא מתכוונת שהיא תוותר על זה ותשתנה בשביל המשפחה שלך,אני רק מציעה את זה לזמן קצר רק עד שהם ישנו את הסטיגמה עלייה,הלא מוצדקת,ויתחילו להכיר את אישיותה,לאט לאט היא תתחבב עלייהם ואז לאט לאט,היא תחזור לסגנון הלבוש שלה,וכל מה שהיא אוהבת אבל ביינתים הם כבר מחבבים אותה,והם ישנו את דעתם,וזה כבר לא יפריע להם שווה לנסות אולי יועיל ואם לא נחשוב כבר על אפשרות נוספת

אם זה אני לא מסכים איתך

מה שהכי אורים שונאים הם אנשים צבועים ובסוף הם בחיים לא יקבלו אותה שתילבש איך שבא להותהיה אמיתית כדי לתת את הרושם המתאים מה היא באמת נכון או לא?

ברמת העיקרון אתה צודק בהחלט!!!אבל לפעמים כדי לשבור סטיגמה,יש להכנס בדלת

אחורית,ולאט לאט להגיע עד לדלת ראשית,תאמין לי זה עובד הרבה פעמים אנחנו אומרים אם היו נותנים לי צאנס,היית מראה ש.... אילולא היתה להם דעה עליה,בלי להכיר אותה, בחיים לא הייתי ציעה את זה אי בעד שכל אחד יהיה מה שהוא,גם אם מישהו אחר לא אוהב את זה אבל במקרה של סטיגמה,ללא הצדקה צריך לשחק את המשחק אבל אני מכבדת את דעתך

,

תשמעי נשמה אמינות במיוחד אצל אורים זה הכי חשוב אם הצלחת להרשים את האורים את מסודרת ואם לאאז חבל להרגישלא רצויה פשוט תהיא עצמך ואם בא לך לדבר איתי ישירות 367947501 זה האסיקיו שלי

אליאור לוי

תשתמש בראש ותתייעץ עם הלב

שרון

אליאור אני ממש מיזדהה איתך מיכיון שאני נימצאת באותו סיטואציה ההורים של הבן זוג שלי לא רוצים שאנחנו נהיה ביחד נממש את אהבתנו ואת האמת ליפעמים אני אומרת לעצמי עזבי את הזוגיות הזו ופתחי דף חדש אבל הלב שלי אינו מאפשר זאת שאוהבים נילחמים עד הסוף נותנים פייט (בסופו של דבר אתה תחייה איתה ולא ההורים שלך)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר