עם כל הכבוד...

אתה ממש מצטייר כדביל גדול עם שפע של שגיאות כתיב.אז תחשוב לפני שאתה כותב..

אם היה לך קצת שכל

אם היה לך קצת שכל היית מבינה לבד שיש לי דיסלקציה, אלב אני שמח שהיתייחת דוודה לחלק הזה שרק מראה מה באמת חשוב לך ...

אני לא מבינה

אני לא מצליחה להבין מה אתה חוית,בדיוק,אם תסביר בצורה יותר מפורטת,אני אשמח להתייחס.אני לא נפלתי על גבר שרוצה סקס,אלא גבר שבאמת רוצה להתחתן,רק שהוא לא מבין את המשמעות של זוגיות וזה שונה.אם אתה חש תסכול מהבחורה ההיא,זה בעיה אחרת.אשמח אם תסביר איפה בדיוק נפגעת במהלך הקשר

בשלב ז'

ביקצרה, נסעתי לחו''ל לעשות עסקים, לא היסתדר,הפסדתי הרבה כסף, ליפני שטסתי אמרתי ''בואי איתי אני דואג לך לעבודה והכל מסביב'', אמרה ''לא'',אז נאלצתי לטוס לבד , חזרתי הבנתי שעשיתי טעות , שאלתי ''את אוהבת אותי''? לא ענתה,אמרתי ''אם את לא אוהבת אותי ולא רוצה ליהיות איתי אז תירשמי לי ככה בהודעה הבא'' לא רשמה כלום.עד כאן יש?

סיפור מאוד מרגש...

זה שהטמבל מוכן להגיד הכול בישביל ז___(הבאנת) זה דבר אחד, נפלת אל טמבל מה לעשות,אבל אני לא מדבר אל דברים כאלאל, עד הבחורה שאני מדבר אליה 4שנים אף אחת לא החזיקה אצלי יותר מחודשיים,ועד שסוף סוף אני אוהב מישהיא זה מה שאני מקבל בחזרה? אני לא קשקשן ולא זיין שכל,יום ביום הולדת שלה קניתי לה מתנה טבעת זהב שעלתה לי הרבה כסף,אחרי שהיינו ביחד רק חודש,כי היא ראתה אותה ואהבה אותה,כשה אני אומר משהוא אני מיתקוון אליו.המסקנה שאני מקבל היא לא להגיד את האמת,לשים ז__ ,ולא להישאר יותר מחודשיים אחרת אני אפגע או יוכל ז__!!!!

גם אני עברתי דבר כזה

גם לי היה חבר שנתתי לו את הלב והנשמה ומה קילבתי בתמורה?שיברון לב..דיכאון..ואכזבה..רק שקרים שמעתי ..עכשיו אני זאת שפוגעת לא נותנת צ'אנס למישהו לפגוע בי..ליבי נהיה אבן צור..

בשלב ז'

ביקצרה, נסעתי לחו''ל לעשות עסקים, לא היסתדר,הפסדתי הרבה כסף, ליפני שטסתי אמרתי ''בואי איתי אני דואג לך לעבודה והכל מסביב'', אמרה ''לא'',אז נאלצתי לטוס לבד , חזרתי הבנתי שעשיתי טעות , שאלתי ''את אוהבת אותי''? לא ענתה,אמרתי ''אם את לא אוהבת אותי ולא רוצה ליהיות איתי אז תירשמי לי ככה בהודעה הבא'' לא רשמה כלום.עד כאן יש?

ידידי

אני מבינה מה התסכול שלך.ששונה לחלוטין בתכלית ממה שעובר עלי.פה מתואר מצב של אהבה שהיא חד צדדית וחומרית מהצד שלה,אולי,אם אני מבינה נכון.אבל בוא לא נבלבל בינ הדברים.אין קשר,אתה צריך לדעת שלא תמיד אתה תקבל את התמורה שלה אתה מצפה מבחורה,ולא רק,גם מאנשימ בכלל ,העולם לא תמיד פייר,אתה הכרת אותה חודשיים,כנראה שהציפיות שלכם שונות.דעתי? חסר טעם להתעסק בזה,תעביר הילוך,סע הלאה,למחוזות חדשים,טובים יותר.אז מה אם הפסדת כסף ,כסף אולי נחוץ,אבל הוא בא והולך,ואשה,אתה צריך לבחור בתבונה,ולא לפי טבעות ומתנות,אל תזדרז להצהיר,ותשקול מעשים,ומילים.בהצלחה

גם אני עברתי דבר כזה

גם לי היה חבר שנתתי לו את הלב והנשמה ומה קילבתי בתמורה?שיברון לב..דיכאון..ואכזבה..רק שקרים שמעתי ..עכשיו אני זאת שפוגעת לא נותנת צ'אנס למישהו לפגוע בי..ליבי נהיה אבן צור..

היי.

אם תקראי את מה שכתבתי לטוהר,תביני שהחוויה הזו כואבת,אבל אין טעם,וחבל שנבזבז זמן בלפגוע בחזרה,זה לא ישנה מאומה.חבל שאת נוצרת...זה ימלא אותך ויטעין ברגשות שלילים.מי שיסבול הוא בעיקר את.התעלי על עצמך.אני סבלתי חצי שנה סבל שאי אפשר כמעט להבין,אבל היום כשאני כותבת כבר על גבר אחר,שיצא קצת אידיוט,וסליחה על הביטוי,רק מראה לך שהחיים ממשיכים,אי אפשר להסתגר ולהימנע מהתמודדות.זו לא הדרך.אם מישהו היה אומר לי לפני חצי שנה שאני אהיה עם גבר חדש,ועוד אעזוב אותו כבר בהתחלה,הייתי צוחקת עליו,והנני כאן.אל תעשי את זה,לאף אדם לא מגיע שיפגעו בו מתוך תסכול על גבר אחר.חישבי על זה.

ידידי

אני מבינה מה התסכול שלך.ששונה לחלוטין בתכלית ממה שעובר עלי.פה מתואר מצב של אהבה שהיא חד צדדית וחומרית מהצד שלה,אולי,אם אני מבינה נכון.אבל בוא לא נבלבל בינ הדברים.אין קשר,אתה צריך לדעת שלא תמיד אתה תקבל את התמורה שלה אתה מצפה מבחורה,ולא רק,גם מאנשימ בכלל ,העולם לא תמיד פייר,אתה הכרת אותה חודשיים,כנראה שהציפיות שלכם שונות.דעתי? חסר טעם להתעסק בזה,תעביר הילוך,סע הלאה,למחוזות חדשים,טובים יותר.אז מה אם הפסדת כסף ,כסף אולי נחוץ,אבל הוא בא והולך,ואשה,אתה צריך לבחור בתבונה,ולא לפי טבעות ומתנות,אל תזדרז להצהיר,ותשקול מעשים,ומילים.בהצלחה

זה שונה...

לא לא מדובר פה בכסף ולא רגש חד צדדי אם זה היה המצב אז זה היה הרבה יותר פשוט,אני לא ילד ואני יודע לזהות מה קורה סביבי וזה מצב של מרחק כבר,וויתורים,שאלתי אם היא מוכנה לחזור לגור איתי אחרי שהיא חזרה לאמא שלה היא אמרה שלא והביא לי כל מיני תרוצים מסריחים,ואחרי שחזתרי היא מתחילה לשחק,כאילו יש לי כח לשטויות האלא,ועוד היא אומרת לי שהיא יוצאת מהבית של אמא רק אם טבעת,ואני לא מיתקוון בתור תכשית,מה ניהיהיה ? אני בן 24 לא 30 !!!!!

תראה..

התגובה שלי תהיה קצרה:אין כאן כל מכנה משותף,נראה לי שאתם לא צריכים להיות יחד כי כל אחד רוצה משהו אחר,אם היא רוצה טבעת ואתה מרגיש צעיר מידי,זו בעיה שאו שפותרים בהתפשרות של אחד מכם,ויתור,ליתר דיוק,או לסיים כאן.חבל על האנרגיות.כמובן שאני חושבת שתנסו לגשר.

זה טרם קרה לי.גבר שרצה את כל החבילה:זוגיות מתוקתקת,חתונה,עתיד ורוד ילדים.אבל הלו...הוא שכח בעצם שיש פה אישה באמצע

הכרתי גבר יפיוף.חתיך,כריזמטי.חכם להחריד,אינטיליגנט.איש עסקים אמיד.ממש...צ'ארמר.אי אפשר לחלום על יותר מזה.הוא בדיוק מה שחלמתי.היו לנו בהתחלה שיחות ארוכות מאוד,ביום,בלילה,הוא הפתיע אותי כששבר שיאים של דיבורים עד אור הבוקר.ואז הוקסמתי מהעובדה שאנחנו מתקשרים נפלא.תמיד יש מה לדבר עליו.התחלתי לחשוד שזה טוב מידי כשהוא כבר אמר לי דברים שהצביעו על כך שהוא כבר מתכנן עתיד,לדוגמא:"קניתי לך את הבושם שאת אוהבת כי אני זה שאצטרך להנות ממך כל החיים",או "אני רוצה שנתכנן ארון חדש אצל הנגר כי צריך מקום גם בשבילך" וזה עוד לפני הלילה הראשון שלי אצלו.התחלתי לקלוט שמשהו לא תקין שם,כשגבר רץ קדימה עם זוגיות כשאפילו לא ברור לו אם תהיה כימיה.כשדחיתי את ההגעה שלי אליו כי הייתי חולה,הוא כעס על שאני מתרצת ואפילו היה מוכן לבוא לקחת אותי ולטפל בי עד שאחלים.לא נראה לכם הזוי? עוד לא שכבנו עד אז אפילו!! כשכבר הגעתי הוא פינק אותי כמו מלכה.אבל אחרי הצהרות על לילות סוערים התאכזבתי והבנתי שהוא לא כזה טוב כפי שהוא הצהיר.רציתי ללכת,ואז התגלה פרצופו האמיתי.לא היה אכפת לו שאלך משם ב4 בבוקר בלי רכב כי הוא"לא רודף אחרי אף אחת" ואפילו לא קם מהמיטה,אבל כשיצאתי הוא התקשר שעה ולמחרת אפילו לא דאג אם אני חיה.הבנתי שהוא לא באמת זקוק לאשה.הוא רק זקוק למה שהיא מייצגת,לנוכחות שלה בחיוו.כי זה בעצם מה שחסר כשכול חבריו לעסקים כבר נשואים.יכול להיות שאני צודקת,ואני רק על תקן התכשיט?

תתחדש.

היי.ברוך הבא.מה לפרט,יש פה הרבה נושאים

תראה..

התגובה שלי תהיה קצרה:אין כאן כל מכנה משותף,נראה לי שאתם לא צריכים להיות יחד כי כל אחד רוצה משהו אחר,אם היא רוצה טבעת ואתה מרגיש צעיר מידי,זו בעיה שאו שפותרים בהתפשרות של אחד מכם,ויתור,ליתר דיוק,או לסיים כאן.חבל על האנרגיות.כמובן שאני חושבת שתנסו לגשר.

אני מקשיב...

אשמח לישמוע איך אני יכול לגשר אל פער כזה?

אתה משנה כינוים?

פתאום אני קולטת שזה אתה מההודעה "למה" ושאתה משנה כינוים.גם פה אתה מרגיז את כולם.לפיכך אני לא מתכוונת להתייחס.

הבעיה הגדולה!!!

הבעיה היא ש97אחוז מהמבקרים באתר הזה זה נשים,רק נשים,אך ורק נשים מיתבכיינות ללא כל פרספקטיבה גברית. זה מעפאן לשבת וליכבות,צריך ליהיות קצת פראקתיים,אני כשה היא זרקה אותי יצאתי וגמרתי חצי בקבוק וויסקי,אתן יושבות בבית אם חבילת מגבונים מול המחשב.אז מי יותר צודק??? חומד,לפי רמת זיוני השכל שלך, אני מזהה שזרקתי כבר איזה 7 כאלה כמוך,אז זה שאת בת25לא מזיז לי ת'____,ואם כל ה''עומק'' שלך רוב הסיכויים שאת ניראת בהתאם. את מבינה אני עוד שבוע אתגבר ואמשיך הלא , ואת אם כל ה''שוטפות למימחתות'' שלך תישארו כאן,ממשיכות לבלבל ת'שכל ולהיתבכיין,אני לא מאמין שחשבתי שיש כאן אנשים אמיתיים. וזה זה לגבי זה ...

תת רמה!!! בינתיים אני ממשיכה הלאה ומשתדלת לעזור לאחרים.אפס כמוך לא ידבר אלי כמו שאתה מדבר,זה אתה שממורמר על הנשים.אני לא מקטרת כמוך.יש דברים שכיף לחלוק..עם מי שבוגר.לא עם מי שמדבר בשפתך,הזולה.אני אוכלת כמוך לארוחות בוקר,כדאי מאוד שמי שמנהל את האתר הז

זה טרם קרה לי.גבר שרצה את כל החבילה:זוגיות מתוקתקת,חתונה,עתיד ורוד ילדים.אבל הלו...הוא שכח בעצם שיש פה אישה באמצע

הכרתי גבר יפיוף.חתיך,כריזמטי.חכם להחריד,אינטיליגנט.איש עסקים אמיד.ממש...צ'ארמר.אי אפשר לחלום על יותר מזה.הוא בדיוק מה שחלמתי.היו לנו בהתחלה שיחות ארוכות מאוד,ביום,בלילה,הוא הפתיע אותי כששבר שיאים של דיבורים עד אור הבוקר.ואז הוקסמתי מהעובדה שאנחנו מתקשרים נפלא.תמיד יש מה לדבר עליו.התחלתי לחשוד שזה טוב מידי כשהוא כבר אמר לי דברים שהצביעו על כך שהוא כבר מתכנן עתיד,לדוגמא:"קניתי לך את הבושם שאת אוהבת כי אני זה שאצטרך להנות ממך כל החיים",או "אני רוצה שנתכנן ארון חדש אצל הנגר כי צריך מקום גם בשבילך" וזה עוד לפני הלילה הראשון שלי אצלו.התחלתי לקלוט שמשהו לא תקין שם,כשגבר רץ קדימה עם זוגיות כשאפילו לא ברור לו אם תהיה כימיה.כשדחיתי את ההגעה שלי אליו כי הייתי חולה,הוא כעס על שאני מתרצת ואפילו היה מוכן לבוא לקחת אותי ולטפל בי עד שאחלים.לא נראה לכם הזוי? עוד לא שכבנו עד אז אפילו!! כשכבר הגעתי הוא פינק אותי כמו מלכה.אבל אחרי הצהרות על לילות סוערים התאכזבתי והבנתי שהוא לא כזה טוב כפי שהוא הצהיר.רציתי ללכת,ואז התגלה פרצופו האמיתי.לא היה אכפת לו שאלך משם ב4 בבוקר בלי רכב כי הוא"לא רודף אחרי אף אחת" ואפילו לא קם מהמיטה,אבל כשיצאתי הוא התקשר שעה ולמחרת אפילו לא דאג אם אני חיה.הבנתי שהוא לא באמת זקוק לאשה.הוא רק זקוק למה שהיא מייצגת,לנוכחות שלה בחיוו.כי זה בעצם מה שחסר כשכול חבריו לעסקים כבר נשואים.יכול להיות שאני צודקת,ואני רק על תקן התכשיט?

יסנן אותך.אני נראית כמו בחורה עם עומק? צודק,עומק שמוציא לגברים את העיניים ושלוזרים כמוך יטבעו גם במים הרדודים.תמשיך לרחם על האשה הכסף והטבעת ששילמת,במקום אחר.אפס!

תת רמה!!! בינתיים אני ממשיכה הלאה ומשתדלת לעזור לאחרים.אפס כמוך לא ידבר אלי כמו שאתה מדבר,זה אתה שממורמר על הנשים.אני לא מקטרת כמוך.יש דברים שכיף לחלוק..עם מי שבוגר.לא עם מי שמדבר בשפתך,הזולה.אני אוכלת כמוך לארוחות בוקר,כדאי מאוד שמי שמנהל את האתר הז

העוזרת הגדולה ניקה...

תמשיכי לעזור זה חשוב , זה בסדר תמיד יהיה מישהוא במצב יותר גרוע מישלך , ואת תיזרקי איזו מילה או שתיים תרגישי טוב אם עצמך,ולהגיד לעצמך שאת יכולה ליהיות במצב שלהם. אני חושב שאת צריכה להפסיק לישאוב את הכוחות שלך מצרות של אחרים,גברת ''ניקה רזיאל ז'קון'' (כמו שאמרת קודם)יעוץ זוגיות בע''מ!!!!
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר