מאוכזב אהבה

ספר בבקשה את כל הסיפור ,מדוע או מה גרם לה להחליט כי אין היא מעוניינת להיות אישה נשואה.

זוג צעיר,חיים בבית אחד שינוים רבים ויכוחים שגוררים יחס או חוסר יחס הורים מתערבים,הורסים כל חלקה טובה,הבדלי גישה,חוסר רצון להתמודד או סובלנות,זהו...חולת נפש שהיתה מטופלת ע'י פסיכטר מומחה לסובלי חרדה,כל מחט היה נהפך לפיל...מלחץ חרדה ופחד,קצת אמת ורוגע

ההודעה בכותרת פתח אותה סחלב אחי..

מאוכז אהבה

אני מביט בתמונה,ודמעה נעמדת בעיני רק לפני חדשים ספורים היתה אהבה,היא בשמלת כלה עיניה יפות וגופה אינו צריך בדיקה,והייתי מוכן להביא לה את הירח ,אהבת נעורי הגענו לחופה,אך דא עקא היא ילדה עם חלב אם על שפתיה לא מתמודדת,ולא יצאה מסינר האמא,חיי נשואין הם חיים של אתגר אפשר לא להתחתן,האתגר להפיק את המירב מקשר זה כך חונכתי,אבל כמה חדשים אחרי אין רגש אין אהבה,התמודדת זה לא מילה נכונה,יש תחליף בריחה ואז זה נפתר...אין בן זוג..ואני מוצא את עצמי גרוש אחרי חודשים ספורים בתחילת החיים,23בגלל שנשאתי לטפשה שלא ידעה ולא רצתה להתמודד על מסגרת שהתחייבה בשבועת עולמים עד סוף הימים לשמור עליה לפחות לנסות,הבדידות קורעת לי את הלב דכאון עמוק חוסר בטחון בעצמי ואמון ביכולתי רגשי אשמה כבדים על לב צעיר דמעות ללא סוף ים של של דמעות מעודי לא בכיתי כמו שבכיתי בחודש האחרון ,זהו עכשיו מחכים לגט,לפעמים אני בהלם כמה אדם יכול לבכות כמה דמעות יש איך הם לא נגמרות לי,אני מרוסק נפשית מתפרק בשטויות וגלישה באינטרנט להעסיק את הראש,אני עצוב בלב,מאד מאד,איפה כל המילים היפות איך בין רגע הפכה אוהבתי לאויבתי זה לא נתפש בשכל,אני חושש שאשתגע,אולי זה כבר בעצם קרה,כאב איום בלב בעומק הגעגועים,הנקיפות של שמא לא עשיתי מספיק,או למה עשיתי כך,איך טעיתי כל כך,איזה לא יוצלח אני אני דומע עכשיו,כואב לי אחים אם מישהו ינחם אותי,אני יודה לו.אני פשוט מתפלץ...

אהבה שנגמרה - או אהבה עצמית...?

אתה מספר כל כך הרבה כמה היא לא מסוגלת להתמודד עם קשיים,עם המסגרת , לתרום לחיים המשותפים. אך, מה אתך...?! אתה תקוע ב"לקבל" בלבד...? נסית להכנס לנעליים שלה? לתת מעצמך, לעזור לה..? נסה לשים את צרכיך והנאותיך בצד.. תוכל אז לפנות מקום בליבך לקשיים שלה. אהבה אגואיסטית בה האדם שוקד על מלוי רצונותיו וצרכיו שלו , מובילה לפירוד. אהבה שאינה בת חלוף מתבססת על ראיית צרכי האחר ורצון למלא אותם. במקורות שלנו כבר כתבו על זה. לא צריך ללכת רחוק... ** ההודעה נערכה - נא לא להוסיף קישורים ללא אישור **

מחשבה

אפשר להבין קושי,אבל ילדותיות,שכשלא זורמים דברים פורקים עול קשה לי לתפוס,כנראה שהתבגרתי קצת...מנימום של אחריות ורגש למסגרת הזו,וטיפת הבנה שזה לא גן ילדים,למרות שנכנסתי לנעלים שלה,הייתי מסוגל להבין הכל חוץ מעוורון רצוני לנסיון אמיתי,שיוביל לפריחת הקשר כבעבר...וכי אז האהבה היתה גם כן אגואיסטית,תראי לי אשה שנשאת לאוהב אגואיסט,זהבית לפני שאלות ותגובות דוקרניות..קצת מחשבה,לפני שאת מצטטת ומטיפה מהדת ומהמקורות...הורידי את המקור הדקרני...קראי מצב נכון,ככל בנאדם מותר לי לטעות ומחובת הפרטנר שלי,לא לחברות אלא לנישואין לאפשר לי לתקן,גם כשנצא מתוך הנחה שאני האשם,אולי גם לעשות שעורי בית עם עצמו ולא לחשוב שהוא מושלם,מלאך.וזה הכאב שלי,קל לך לנקר אותי עם מקורות..אבל כבנאדם מסורתי עד כמה שידוע לי הדת דוקא לא ממריצה,פירוד מהיר,דוקא סובלנות ואמפטיה גם למצבים מסוימים במערכת הנשואין,מקובל גדול גם ציטט לי מהמקורות,שהמזבח מוריד דמעות,כשהבעל מגרש את אשתו הראשונה,וששם השם נמחק להשכין שלום בין איש לאשתו,אז אנחנו גם מחויבים לסובלנות מזערית ואורך רוח,וישנם עוד המון שקולים כבדי משקל שמחייבים כובד ראש אמיתי,ולא קבלת החלטות פזיזה,חסרת אחריות הרת גורל,ועל זה...על זה דוה ליבי.בכלל כבר כתבתי לסחלב שאין כאן המקום לסיפורים,וגם לא יהיה מקום,מערכת יחסים מורכבת מאלפי גורמים,בה ובשחקנים שמשחקים בה,זה לא אפשרי,אבל כנראה מעבר לכל יודעת,תוקפת,אהבת עצמית שקידה על צרכים,אהבה אנוכית מביאה לסופו של קשר,מנין לך כל זה?.

מאוכז אהבה

אני מביט בתמונה,ודמעה נעמדת בעיני רק לפני חדשים ספורים היתה אהבה,היא בשמלת כלה עיניה יפות וגופה אינו צריך בדיקה,והייתי מוכן להביא לה את הירח ,אהבת נעורי הגענו לחופה,אך דא עקא היא ילדה עם חלב אם על שפתיה לא מתמודדת,ולא יצאה מסינר האמא,חיי נשואין הם חיים של אתגר אפשר לא להתחתן,האתגר להפיק את המירב מקשר זה כך חונכתי,אבל כמה חדשים אחרי אין רגש אין אהבה,התמודדת זה לא מילה נכונה,יש תחליף בריחה ואז זה נפתר...אין בן זוג..ואני מוצא את עצמי גרוש אחרי חודשים ספורים בתחילת החיים,23בגלל שנשאתי לטפשה שלא ידעה ולא רצתה להתמודד על מסגרת שהתחייבה בשבועת עולמים עד סוף הימים לשמור עליה לפחות לנסות,הבדידות קורעת לי את הלב דכאון עמוק חוסר בטחון בעצמי ואמון ביכולתי רגשי אשמה כבדים על לב צעיר דמעות ללא סוף ים של של דמעות מעודי לא בכיתי כמו שבכיתי בחודש האחרון ,זהו עכשיו מחכים לגט,לפעמים אני בהלם כמה אדם יכול לבכות כמה דמעות יש איך הם לא נגמרות לי,אני מרוסק נפשית מתפרק בשטויות וגלישה באינטרנט להעסיק את הראש,אני עצוב בלב,מאד מאד,איפה כל המילים היפות איך בין רגע הפכה אוהבתי לאויבתי זה לא נתפש בשכל,אני חושש שאשתגע,אולי זה כבר בעצם קרה,כאב איום בלב בעומק הגעגועים,הנקיפות של שמא לא עשיתי מספיק,או למה עשיתי כך,איך טעיתי כל כך,איזה לא יוצלח אני אני דומע עכשיו,כואב לי אחים אם מישהו ינחם אותי,אני יודה לו.אני פשוט מתפלץ...

מבינה ללבך

אז ככה.....אני עברתי תהליך דומה לשלך אבל הקרבתי המון בשביל אדם שלא שווה את זה בכלל...אז נכון התחתנתי מאהבה..כך חשבתי לפחות .אבל טעיתי ובגדול...הגרוש שלי ניתק אותי מהמשפחה שלי למשך 3 שנים..לא ראיתי את ההורים..את האבא היקר שלי שבשבילו אני חיה..הקרבתי כל כך הרבה בשביל כל כך מעט..אז חשבתי שהבן הקטן והמתוק שלי לא צריך לסבול מזה שפשוט נגמרה האבהב ועוד דברים נוספים...אבל וויתרתי ..הרמתי ידיים..ועזבתי...עכשיו אני גרושה שבועיים..לבד..אבל הכי מאושרת בעולם..אז אני חושבת שיש לך כוח נפשי עצום שתוכל להתמודד איתו הלאה...הרי נסתרות הם דרכי האל..הוא זה שמחליט בשבילנו...וכנראה שאשתך לא ידעה להעריך מה יש לה ביידים...או לא אהבה אותך מספיק כדי להבין מה היא איבדה...אז מאמי...אנחנו לומדים מטעויות של החיים ...וכן החיים מחשלים אותך גם בגיל שלך ...לדעת להתמודד עם הכל...הזמן הוא התרופה הכי טובה ללב שבור..ובכלל...ואמרו זאת חכמים ממני...אז אני עברתי את זה על בשרי...התמודדתי ועדיין מתמודדת אבל מאמינה שיהיה רק טוב...ויודעת ובטוחה שגם אתה תעשה זאת...החלל שכרגע נמצא בלבך...בעתיד יתמלא באהבה גדולה יותר....ואמיתית...אתה תמצא את האחת שתדע לאהוב ולהעריך אותך בדיוק כמו שמגיע לך...אז הכי חשוב עכשיו בשבילך..שתקבל את הכל באהבה..כן..גם את המכות ותאמין שמהמצב בו אתה נמצא..אתה רק יכול להתרומם ולהרגיש יותר טוב...תחייך..תעשה דברים שאתה אוהב...אל תשקע בעבר..תמודד עם ההווה ותחייה אותו..אי אפשר לדעת מה צופן לנו המחר.....מאחלת לך את כל הטוב שבעולם....ואם תרצה לדבר אני נמצאת בכתובת simaperez@walla.com ...בהצלחה מתוק......
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר