חייבת עזרה בחיפווות .. בבקשה תעזרו לי

טוב אז ככה .. אני לא יודעת ממש מאיפה להתחיל, זה קצת ארוך . לפני כחודשיים הכרתי מישהו באתר הכרויות (שואו מי) הוא ניכנס אליי לאייסיקיו היינו מדברים הרבה .. כנ"ל גם בטלפון .. הגיע שלב שנסעתי אליו היתנשקנו היה לי כ"כ כיף .. אחרי שהייתי אצלו הוא כבר לא שולח לי הודעות כמו לפני כן , ולא מתקשר .. אחרי שהייתי אצלו אני כל הזמן הייתי שולחת לו הודעות (אבל לא הודעות של ילדה מציקה) .. אחרי כשבוע בערך חברה שלי הייתה באייסיקיו שלי ובטעות היא שלחה לו סימן שאלה ואז היא רשמה לו "אוופס בטעות לא לך .." והוא חשב שזאת אני והוא רשם .. "אז תימחקי אותי שככה לא יהיו יותר טעויות .." וממש ניפגעתי מזה . אני מרגישה שאני מתאהבת בו ומאז המקרה הזה אם האיסיקיו .. עבר כבר שבוע וחצי ואני שוקלת אם לדבר איתו כדי להגיד לו שזאת לא הייתי אני .. אני מאוד רוצה אותו ולא יודעת מה לעשוווות .. תעזרו לי בבקשששששה

האם זה אמיתי..?

ובמשך החודשיים מאז שהכרתם, נפגשתם רק פעם אחת? הקשר ביניכם, מלבד אותה פגישה שציינת , היה רק טלפוני וב- icq? לפעמים אנחנו חושבות, שהצד השני מרגיש רגש משמעותי כלפינו - רק בגלל הרגש שאנו פיתחנו כלפיו.. אך לא בטוח שמה שהוא קיבל מאתנו היה כל כך משמעותי לו, במיוחד לפני שאנו ממש מכירות ומרגישות אותו, את צרכיו,רצונותיו וכו'

כן ...

כן ניפגשנו רק פעם אחת, ופעם אחת ראינו אחד את השני הווא לא זיהה אותי והיתביישתי להגיד לו שזו אני ..

חייבת עזרה בחיפווות .. בבקשה תעזרו לי

טוב אז ככה .. אני לא יודעת ממש מאיפה להתחיל, זה קצת ארוך . לפני כחודשיים הכרתי מישהו באתר הכרויות (שואו מי) הוא ניכנס אליי לאייסיקיו היינו מדברים הרבה .. כנ"ל גם בטלפון .. הגיע שלב שנסעתי אליו היתנשקנו היה לי כ"כ כיף .. אחרי שהייתי אצלו הוא כבר לא שולח לי הודעות כמו לפני כן , ולא מתקשר .. אחרי שהייתי אצלו אני כל הזמן הייתי שולחת לו הודעות (אבל לא הודעות של ילדה מציקה) .. אחרי כשבוע בערך חברה שלי הייתה באייסיקיו שלי ובטעות היא שלחה לו סימן שאלה ואז היא רשמה לו "אוופס בטעות לא לך .." והוא חשב שזאת אני והוא רשם .. "אז תימחקי אותי שככה לא יהיו יותר טעויות .." וממש ניפגעתי מזה . אני מרגישה שאני מתאהבת בו ומאז המקרה הזה אם האיסיקיו .. עבר כבר שבוע וחצי ואני שוקלת אם לדבר איתו כדי להגיד לו שזאת לא הייתי אני .. אני מאוד רוצה אותו ולא יודעת מה לעשוווות .. תעזרו לי בבקשששששה

יקירתי ....

כנראה שהוא כבר לא מעוניין ! מיחקי אותו ותעברי הלאה. את סתם תפגעי וחבל.

החזרת תשובה

הוא סתם מטומטם ,תעבירי אלה לא חסר חמודים,כניראה שהוא לא מעוניין.

רדי ממנו, תעברי הלאה - הוא לא שווה את זה !

אל תיעלבי, אבל כנראה שהוא לא נמשך אלייך ובפעם שהיית אצלו הוא פשוט רצה להינות קצת, נישק, התחרמן ועבר הלאה... אני נשמע כמו איזה מניאק שאני אומר לך את זה ככה בישירות - אבל אני מאמין שזו האמת ! אני לא מכיר אותך ולא יודע איך את נראית, אבל כנראה שלא השארת רושם טוב ... שבוע טוב מותק, יש עוד הרבה דגים בים... מאסטרו : 172310188
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר