חייבת את עזרכתם..

היי. אני חייבת את העזרה שלכם אני אודה לכם אם תעזרו לי ותחוו דעה. היה לי חבר שנה וחצי לפני כמה ימים נפרדתי ממנו. הרגשתי כאילו הוא חונק אותי "לא מרשה" לי לעשות כמעט כלום בלעדיו..הוא רצה שכל החיים שלי יסבבו סביבו.עכשיו אחרי שנפרדנו הוא הבטיח להשתנות והבין את חומרת מעשין. העניין הוא שבאותו יום שנפרדנו הייתי עם מישהו אחר וזה גרם לי להבין כאילו כבר לא אהבתי אותו בסוף אלא הייתי איתו מתוך הרגל.. אבל כשאני יושבת ומסתכלת על תמונות שלנו אני נעצבת וחושבת אולי כן אפשר לתקן דברים כי הוא הגבר המושלם בשבילי.. והיו לנו עוד הרבה תוכניות לחיים בעתיד. אני מאוד מבולבלת ולא מצליחה לקבל את ההחלטה הנכונה. אני מפחדת לקבל החלטה שגויה שתפגע בי בסופו של עניין. בבקשה תעזרו לי.. מה לעשות .? זוהי פעם ראשונה שאני עומדת במצב כזה.. תודה תודה תודה תודה תודה !!

באותו יום שנפרדנו הייתי עם מישהו אחר

האם סיפרת לו שהיית כבר עם אחר ושאת מבולבלת לגביו? לדעתי-הוא וגם את לא תשתנו. לכול אחד יש אופי שונה בצורה קיצונית יוסי

צהריים טובים לך

קשה להבין שגבר שרצה שכל חייך יסבבו סביבו ושהוא "חונק" אותך זה הגבר המושלם בשבילך כמו שאת טוענת. אני לא מאמינה שאנשים ישתנו בכזו קיצונית,זה האופי שלו. השאלה אם זה מה שמתאים לך. תוכניות לעתיד מן הסתם יהיו לכם כי הייתם יחד,לכל זוג יש תוכניות. אך זה לא אומר שחובה לממש אותן,וברור מאליו אם את פרודה ממנו מס ימים אז תתגעגעי אליו או תהיי עצובה מהלביט בתמנוות שלו הרי את לא רובוט,את מרגישה אליו עוד משהו מה שכן יותר מהכול כבר התרגלת אליו אי אפשר ממש להביע פה דעה,זה מה שאת מרגישה,אני רק חושבת שלא את ולא הוא יכולים להשתנות. אין בעיה לעגל פינות ולהתפשר אך אין מצב לשינוי של ממש. וזו רק דעתי האישית:)

באותו יום שנפרדנו הייתי עם מישהו אחר

האם סיפרת לו שהיית כבר עם אחר ושאת מבולבלת לגביו? לדעתי-הוא וגם את לא תשתנו. לכול אחד יש אופי שונה בצורה קיצונית יוסי

לא הוא לא יודע

לא לא סיפרתי לו שהייתי עם מישהו אחר. אבל למה אתם חושבים שבנאדם לא יכול לעשות שינויים בחיים ? כלומר לא לתת למערכת יחסים הזו עוד צאנס ? מהסיבה שהוא חנק אותי ? וחוץ מזה שהוא היה קנאי וחנק אותי הכול באמת היה מושלם..אהבתי אותו כמו שלא אהבתי בחיים..כנל לגביו.. הוא סיפק את כל הצרכים שלי..ובכלל היה לי איתו הכי טוב..

..אהבתי אותו כמו שלא אהבתי בחיים

כול ה"אהבה" שלך החזיקה מעמד רק כמה דקות-ישר הלכת עם אחר... מניסיון חיים-אנשים לא משתנים או ליתר דיוק השינוי הוא מאוד שולי. את לא חייבת להאמין לי.

הרצונות שלו לא ימולאו לעולם!

את אומרת שהוא סיפק את כל הצרכים שלך. האם היית יכולה או יותר נכון - רוצה, לספק את כל הצרכים שלו..? האם ניתן היה בכלל...? על איזה רצונות שלו היית אמורה לענות כשהוא כל כך קנאי וחונק? ומנסיון של בעלי מקצוע בתחום, התנהגות כזו של קנאות מובילה בהמשך להתנהגויות הרבה יותר קשות. שכן אנשים עם קנאות גדולה, אף פעם לא ניתן לספק להם את הרצון הזה, ואז הם נעשים מתוסכלים, והכעס מביא אותם למקומות מאוד לא טובים..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר