נפגעתי קשות

בא לי לבכות...אף אחד לא מעוניין בי כי יש לי בעיה חיצונית, לא במראה, אבל בעיה משמעותית מאוד... והיא לא כל כך ניתנת לשינוי הרבה אנשים נרתעים ממני בגלל זה וזה הכי קשה בעולם כשדוחים אותך נראה לי אני השאר רווקה זקנה!

ממש לא נכון יש המון אנשים עם מיגבלות תפרטי יותר

איזה שטויות...!!!!

אל תדאגי יהיה בסדר!! נראה לי שאת רק בת 14 ...לא?

לפי ההודעות שלך את לא...

תאמיני לי הרבה יותר טוב ככה!!! סתם צרות הם גורמים!! תראי אותי, יש לי חבר כבר שלוש שנים וכל ריב זה ריב..שכל פעם אני בוכה וחושבת שזה סוף העולם אומנם 99% שאנחנו נפרדים מחר אבל עדין. לבד זה טוב!!! ועדין שטויות את לא תשארי לבד!!!! עדיף להיות לבד ולהיות מאושרת!!!!

תגובה

כנראה לא הבנת על מה אני מדברת אני מדברת על בעיה שמרתיעה אנשים וזה רציני

איזה שטויות...!!!!

אל תדאגי יהיה בסדר!! נראה לי שאת רק בת 14 ...לא?

אני בת 21 עוד מעט 22

ממש לא נכון יש המון אנשים עם מיגבלות תפרטי יותר

בעית קצב

סליחה מתוקה לא הבנתי זה שיווי משקל

נפגעתי קשות

בא לי לבכות...אף אחד לא מעוניין בי כי יש לי בעיה חיצונית, לא במראה, אבל בעיה משמעותית מאוד... והיא לא כל כך ניתנת לשינוי הרבה אנשים נרתעים ממני בגלל זה וזה הכי קשה בעולם כשדוחים אותך נראה לי אני השאר רווקה זקנה!

תירגעי

תירגעי יקירתי,אני ללא שום מום,וחושב שאשאר רווק זקן,...תיחי את חייך ותחייכי כי יום שלא חייכת בו הוא יום מבוזבז...

סליחה מתוקה לא הבנתי זה שיווי משקל

גם אי שיווי משקל וגם בעיה קצב ז"א אוכלת לאט, הולכת לאט, כותבת לאט, מדברת לאט בקיצור הכל לאט

שוש יקרה!

אני בטוחה שאת תמצאי את ה"אחד" לעולם אל תחשבי שאת לא "שווה" אז מה אם את קצת איטית? זה לא אומר שאין לך תכונות נהדרות אחרות נכון? קודם כל תאהבי את עצמך זה הכי חשוב.

אז מה מי אמר שצריך לעשות הכל מהר

המגבלה מתחילה בתוכך אל תעצימי אותה גם ככה אנחנו אוכלים מהר הולכים מהר רצים מהר זה לא אומר שהשגנו משהו יותר ממך מה קרה אז את עושה דברים לאט תגידי תודה ליקום שאת אוכלת שאת הולכת וכל השאר יש כאלה שהיו מתים לעשות את אפילו לאט והם לא יכולים לזוז האמיני לי את מגבילה את עצמך בטוח יש בך צדדים יפים יותר מלמישהו שעושה הכל מהר מי הכתיב מה זה מהר ומה זה לאט אם את לא תרגישי מוגבלת גם הסביבה תראה בך רגילה כך תנהג גם הסביבה ראי הפורומים מלאים אנשים שעושים הכל מהר ןהם עדיין לבד סבלנות יקירה יגיע א

גם אי שיווי משקל וגם בעיה קצב ז"א אוכלת לאט, הולכת לאט, כותבת לאט, מדברת לאט בקיצור הכל לאט

מגבלה זה בעיני המסתכל

אין בעולם מישהו חסר מגבלות.. כל מה שקיים אצלינו ולא מתאים לצד השני, לא עונה לו על הצרכים - עלול להראות לו כמגבלה. יחד עם זאת אני בטוחה שאת יכולה לענות ללא מעט אנשים על לא מעט צרכים, ואולי יותר מהרבה בחורות אחרות - מתוך זה שחווית כאב בעצמך. אז למה לא להתחבר עם אלה שיש לך מה להציע להם?!

נפגעתי קשות

הכרות

דוקא אני פנוי ויש לי חברים נחמדים פנוים אל יאוש
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר