צריייכה עזרה ..

אני לא יודעת מה לעשות אני חיה בתחושה שבה אני חושבת שאם אני יחזור לעבר אני ימצא את העתיד אני כלכך רוצה לחזור לאקס שלי מה שנראה בלתי אפשרי.. מכל הבחינות.. אבל לא מוצאת את העתיד שלי עם אף אחד אחר.. למה אני כל הזמן טרודה במחשבות האלה?! ממש קשה לי עם המצב הזה.. מה עושים?!

את יכולה לפרט קצת יותר?

מה? מי? מו? בת כמה את? כמה זמן הקשר בינכם נמשך? למה נפרדתם? כמה זמן עבר מאז? עם מי יצאת מאז? מה החסרונות שלו?

......

אנחנו שנינו בני 17 והוא האהבה הראשונה שלי .. היינו ביחד שנה בדיוק, ונפרדנו גם בדיוק ביום של השנה, עצוב :( נפרדנו מהמון סיבות אבל זה כבר הגיע למצב של סיכסוך בין המשפחות ככה שלהיות ביחד אין מצב בחיים.. וגם כי הוא כבר לא רוצה הוא פוחד לחזור למה שהיה פעם, ככה הוא אומר :( עברה מאז חצי שנה ולטעמי זה הרבה זמן.. ולא יצאתי מאז עם אף אחד! הוא גר באותו אזור מגורים שלי.. ויוצא עם אותם החברים שלי.. ככה שמאוד קשה לי עם המצב.. אנחנו מדברים וכל זה אבל פעם ב.. כשיוצא.. אני חושבת שהבעיה עכשיו היא קצת בי ואני לא הכי יודעת איך לפתור אותה!! כאילו יש לי מין מחסום בלב שלא נותן לי להיפתח לאנשים אחרים, ולא נותנת לאחרים לרצות אותי ואני נעולה עליו .. ובעצם אני יודעת שאין מצב שנחזור.. ואני לא יודעת איך לצאת מהמחסום הזה..?

צריייכה עזרה ..

אני לא יודעת מה לעשות אני חיה בתחושה שבה אני חושבת שאם אני יחזור לעבר אני ימצא את העתיד אני כלכך רוצה לחזור לאקס שלי מה שנראה בלתי אפשרי.. מכל הבחינות.. אבל לא מוצאת את העתיד שלי עם אף אחד אחר.. למה אני כל הזמן טרודה במחשבות האלה?! ממש קשה לי עם המצב הזה.. מה עושים?!

סגרי את העבר ופני אל העתיד ולא להיפך

לא יכול להיות שאתן תקועות באיזו פנטזיה מן העבר חבל על החיים קדימה לאהבה החדשה

עכשיו

מה שאת רוצה גם אני עזבי מהשטויות בואי איתי ולא תפסידי

אני מבין אותך-כולנו עברנו את הגיל הזה.

עתיד האושר שלך לא נימצא בעבר ולא ב-X שלך או אדם אחר הוא נימצא עמוק בתוכך(מעבר לנקודת ה-G ) אם נפרדת מכמה מערכות יחסים תנסי להבין את הסיבה. לפעמים אנחנו גוררים אחרינו "שריטה" ,אפילו שהיא מלידה. השריטה הזאת לא מאפשרת לנו לחיות-

......

אנחנו שנינו בני 17 והוא האהבה הראשונה שלי .. היינו ביחד שנה בדיוק, ונפרדנו גם בדיוק ביום של השנה, עצוב :( נפרדנו מהמון סיבות אבל זה כבר הגיע למצב של סיכסוך בין המשפחות ככה שלהיות ביחד אין מצב בחיים.. וגם כי הוא כבר לא רוצה הוא פוחד לחזור למה שהיה פעם, ככה הוא אומר :( עברה מאז חצי שנה ולטעמי זה הרבה זמן.. ולא יצאתי מאז עם אף אחד! הוא גר באותו אזור מגורים שלי.. ויוצא עם אותם החברים שלי.. ככה שמאוד קשה לי עם המצב.. אנחנו מדברים וכל זה אבל פעם ב.. כשיוצא.. אני חושבת שהבעיה עכשיו היא קצת בי ואני לא הכי יודעת איך לפתור אותה!! כאילו יש לי מין מחסום בלב שלא נותן לי להיפתח לאנשים אחרים, ולא נותנת לאחרים לרצות אותי ואני נעולה עליו .. ובעצם אני יודעת שאין מצב שנחזור.. ואני לא יודעת איך לצאת מהמחסום הזה..?

אהלן...

מתנצל על התגובה המאוחרת, בכל מקרה, לדעתי האישית נראה לי שהגיע הזמן להמשיך הלאה ולא להסתכל אחורנית, זה לא עבד בינכם כמו שצריך ואין שום טעם להחיות את זה מחדש, ככה שאם את בטוחה בזה שלא תחזרו אז פשוט תפסיקי לחשוב עליו, אל תהיי איתו בכלל בקשר (בלי טלפונים, בלי מכתבים וכו') ותמצאי לך בחור אחר, תאמיני לי שלא יקרה כלום אם תתחילי לצאת עם אחרים, זה דווקא יכול רק לעזור את עדיין צעירה ויש לך עוד את כל החיים לפנייך, למרות שהוא נמצא בסביבה תנסי לצאת עם אנשים אחרים, עם חברות, תנסי להכיר אנשים חדשים ואל תתני לו לשלוט בך או להשאיר אותך כבולה לאותו המקום בהצלחה

צריייכה עזרה ..

רק האהבה ממלאת אותנו

דנה, תחושת "הביחד" הכל כך טובה אותה חווית בהיותך עם האקס, החליפה אולי תחושות של ריקנות או חוסר ערך עצמי - אותן אנו מרגישות הרבה פעמים כשאנו לבד, וכל כך קשה לנו אתן. אך, "הביחד" שאנו חשים בהיותינו בזוגיות איננה למעשה חיבור אמיתי בין שני בני הזוג, אם כל אחד בתוך הקשר מספק את הצרכים והחסרים והאינטרסים שלו עצמו. קשר כזה גם, הוא בעל סכוי לא גבוה... להמשך לאורך זמן. ברגע שנצליח ליצור חבור עם בן הזוג שיתבסס על מלוי הצרכים שלו כאילו היו שלנו, נגיע לחיבור אמיתי, שילך ויתחזק לאורך זמן . נערך ע"י מנהל נא לא לפרסם אתרים, בלוגים ושאר ירקות!!!! ראי הוזהרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר