זקוק לעצה מאישה באופן דחוף ! (עדיף מאישה שיודעת על מה היא מדברת...)

אני רווק בן 31. זמן רב מאוד לא הייתי בקשר רציני אך בשנים האחרונות הייתי במערכות יחסים קצרות עם נשים לא מעטות. והנה פתאום, לפני כחודש הכרתי בחורה בת 28 שזה עתה שבה ארצה לאחר שנפרדה מבן-זוגה עימו חיה בחו"ל (הפרידה טרייה). התחילו בינינו יחסים שעל-פניהם נראו כמו סטוץ חולף, אך מצאתי את עצמי נפגש איתה שוב ושוב ומבלה עימה ימים רצופים. גיליתי שאני נהנה מאוד מחברתה ומתגעגע אליה מאוד כשהיא איננה. הייתי חושב עליה במהלך היום ומשתגע בציפייה לראות אותה שוב. הדברים אמנם לא היו מושלמים והיינו מתווכחים לא מעט, אך את רוב הזמן היינו מעבירים במיטה והיינו קרובים מאוד, ולראשונה בחיי חשבתי שאולי מצאתי מישהי שאני רוצה להיות איתה שנים ארוכות. באחד הימים, בזמן שהיינו בבילוי משותף ואני הייתי באופוריה, היא אמרה לי פתאום שהיא לא בטוחה לגבינו והיא רוצה שנמשיך להיות ביחד כרגע אך שאדע שהיא לא יודעת מה יהיה בעתיד. בהתחלה זה היה נראה לי הגיוני כי חשבתי שגם אני לא בעניין של קשר רציני, אך לאחר כמה דקות, כשהעניין "שקע", הבנתי שזה מאוד פוגע בי ומאכזב אותי. מאותו רגע נכנסתי להתגוננות וריחוק מסויים ממנה, אך לא הודיתי בכך. היא מצידה מבולבלת מהיחס שלי, מתקשרת אליי ושואלת אותי מה קרה וכו'... בשיחה שניהלנו לפני מספר ימים עלה הנושא של העתיד שלנו והיא שבה ואמרה שהיא לא בטוחה שאנחנו מתאימים והיא חוששת להיכנס לקשר שאח"כ ייגמר בצורה כואבת ומצד שני היא כל הזמן חושבת עליי ומתגעגעת ולא רוצה לגמור את זה. אני מבחינתי מאוד מבולבל, כי אני אמנם מסכים איתה, וייתכן שאנו לא מתאימים, אך אני נהנה איתה כפי שלא נהניתי זמן רב מאוד. איני רוצה להראות לה שאני משוכנע בזה שאני רוצה בקשר רציני איתה ואני אומר לה שגם אני לא בטוח (אני לא אומר לה מה אני באמת מרגיש כי אני לא רוצה להלחיץ אותה וגם כי שמתי לב כי כאשר אני כן נפתח קצת בעניין הזה ומספר לה מה אני מרגיש כשאני איתה ברגע מסויים, היא לא ממש משתפת פעולה). וכאן מגיעה השאלה, ואני מאוד מבקש מכן שלא לשפוט או לבקר אותי, אלא רק להבין אותי (אם אתן יכולות) ולענות לי ביושר: האם ישנה דרך בה אני יכול להתנהג שתגרום לה להיפטר מהספקות ולרצות בי? האם אני צריך להתרחק ממנה כדי לקוות שהיא תבין שהיא מפספסת ואולי היא תתחרט ו"תרוץ" אלי בחזרה? (קיבלתי כבר אינספור עצות ברוח הזאת). האם כדאי לי לקחת את הסיכון ולהגיד לה שאני רוצה לסיים את הקשר -למרות שאני לא מתכוון לזה- בתקוה שהיא תתחרט ותגיד שהיא רוצה להמשיך בקשר? בסך-הכל אני יודע שהיא מאוד מאוד נהנית איתי ומתגעגעת אליי (שמעתי אותה מדברת על זה עם חברה כשהיא לא ידעה שאני שומע) והקטע שהיא לא בטוחה מאוד מבלבל אותי. מה לעשות? אני ממש לא יודע ואני רוצה עצה מאישה שיודעת על מה היא מדברת. תודה, המבולבל.

שלום למבולבל

אני מאוד מקווה בשבילך,שהיא לא עושה עליך מניפולציות. נתחיל מזה,שהיא רק עתה,סיימה קשר רציני שהיה לה,כדבריך,הפרידה טרייה. מאוד ייתכן שהיא עדיין נעולה ריגשית,על החבר הקודם,וזה לא סותר כלל את דבריה,שהיא מתגעגעת אליך וכו'.... ייתכן והיא בסתר ליבה,מקווה שהקשר עם החבר הקודם,יתחדש. קיבלת המון עצות,להתרחק כדי לגרום לה לרצות אותך.זה יכול לעבוד בתנאים מסוימים,אבל לא עם מישהי שרק עתה ניפרדה מהחבר הקודם,שוב,ואולי עם תקווה לחזור אליו. ייתכן ואתה משמש לה,כ"קרש קפיצה" ,כלומר,אתה הגבר שעוזר לה להתגבר על הפרידה,האחד שמשמש לה כאוזן קשבת,כמקור לסקס,וכגמילה קלה יותר מהקשר ההוא..וכשזה "יעבור" לה,אתה תסיים את "תפקידך". מצד שני,אתה שואל,האם לא להראות לה ולא לדבר איתה על כך,שאתה חושב על קשר רציני,כדי לא לגרום לה להתרחק ממך. כאן אתה "יורה לעצמך ברגל" ובמילים פשוטות,אתה עושה מניפולציות על עצמך.אתה לוקח סיכון גדול,בכך שאתה לא תחשוף את כוונותיך הרציניות אליה,אבל עלול להיפגע ריגשית באופן קשה ! אתה בתחילת הקשר,סה"כ חודש ! אני הייתי מציעה לך,להנמיך ציפיות ,ואם אתה מסוגל לכך,לקחת את היחסים ביניכם,לא כמשהו בטוח שיימשך כפי שאתה רוצה. איני מכירה אותה כמובן,וגם אתה לא יכול להסיק עליה,בקשר של חודש,וייתכן ו.. [שוב,קח את דבריי בערבון מוגבל ! ] ..נוח לה כרגע,שהדברים מתנהלים לפי כללי המשחק שלה ! כמה שתילחץ ותדחק בה,כך היא עלולה להתרחק ממך,מן משחק של חתול ועכבר.. באם יש לך השגות לגבי דבריי,או משהו להוסיף,אשמח לעזור לך.

ועוד משהו...

לפי דעתי [ הבלתי קובעת ] עשית מהלך שגוי,כשדיברת איתה על משהו רציני,בתקופה כ"כ קצרה שאתם יחד. ייתכן והיא נבהלה מכך

pozita היקרה

קודם כל, המון תודה על ההתייחסות לדבריי ועל הרצון לעזור. לגבי האפשרות שמדובר בבחורה מניפולטיבית- אני די בטוח שזה לא המצב. היא אדם די פשוט וישיר. לגבי רצונה לחזור לחבר שלה- כמובן שאיני יכול לקרוא את מחשבותיה, אך נראה לי שהיא בשלבים די מתקדמים של התגברות עליו (אני חושב שהיתה לי תרומה משמעותית לעניין), והיא עדיין פגועה מהפרידה, אך בעיקר בגלל האופן בו היא אירעה ולא בגלל רגשות חזקים כלפיו (ייתכן וישנם עוד רגשות שהיא לא מודעת להם וכו'... אך איני יכול לדעת). ולגבי השאלה כיצד עליי להתנהג: קודם כל אני רוצה להגיד שלא הבנת אותי: לא אמרתי לה שאני מעוניין בקשר רציני (כפי שכתבת לי בתגובה השנייה שלך), להיפך, מה שאמרתי הוא שבלב אני מרגיש שאני מוכן לקשר רציני איתה אבל אני לא רוצה לגלות לה את זה, כדי לא להלחיץ וכדי לא לצאת החלש והנזקק. מה שעוד אמרתי הוא שבקטעים בהם אני נפתח ואני אומר לה כמה כיף לי איתה ומה אני מרגיש כשאני רואה אותה ודברים כאלה, אז היא מחייכת אבל לא משתפת ממש פעולה. את קצת בילבלת אותי (ואני באתי מבולבל מלכתחילה), מצד אחד את אומרת שלא כדאי לא לגלות לה מה אני מרגיש ולא כדאי לי לקחת סיכון ולהתרחק כי זה עלול להעלים אותה מחיי לגמרי. מצד שני את אומרת לי שבזה שאני מדבר איתה על מה שאני מרגיש (קשר רציני וכו'... מה שאמרת בתגובה השנייה) אני גם מבריח אותה. אני רוצה גם להגיד שכשאמרתי לה בשיחה רצינית שהיתה בינינו שבעצם כדאי שנסיים את הקשר, היא ממש התבאסה ורצתה להמשיך את השיחה עד ש(כאילו) שכחתי מזה. ככה הבנתי שהיא לא רוצה שאלך. אני קצת גולש. אני אתמצט את מה שאני רוצה לשאול: אני יודע שבחיים- ובמיוחד אצל נשים- הרגשות והמחשבות יכולות להתהפך. אני יודע שהיא פתאום יכולה להבין שהיא עשתה טעות וממש לרצות אותי בחזרה. [אני גם חושב, עם כל הצניעות, שהיא באמת עושה טעות. פשוט תאמיני לי לצורך העניין שאני בחור מאוד איכותי -מכל הבחינות- בטח יחסית לחברים הקודמים שהיו לה. מה שכן, אנחנו מאוד שונים באופי וזה מפריע לה]. השאלה היא אם יש איזשהי דרך בה אני יכול לגרום לה להתלהבות, להיסחפות. מה לדעתך יהיה יותר חכם מצידי לעשות: להתרחק, לקום וללכת ולקוות שזה מה שיהפוך אותה, או לנסות להמשיך ככה ולקוות שהזמן לעשות את שלו? שלך, המבולבל

אני רווק בן 31. זמן רב מאוד לא הייתי בקשר רציני אך בשנים האחרונות הייתי במערכות יחסים קצרות עם נשים לא מעטות. והנה פתאום, לפני כחודש הכרתי בחורה בת 28 שזה עתה שבה ארצה לאחר שנפרדה מבן-זוגה עימו חיה בחו"ל (הפרידה טרייה). התחילו בינינו יחסים שעל-פניהם נראו כמו סטוץ חולף, אך מצאתי את עצמי נפגש איתה שוב ושוב ומבלה עימה ימים רצופים. גיליתי שאני נהנה מאוד מחברתה ומתגעגע אליה מאוד כשהיא איננה. הייתי חושב עליה במהלך היום ומשתגע בציפייה לראות אותה שוב. הדברים אמנם לא היו מושלמים והיינו מתווכחים לא מעט, אך את רוב הזמן היינו מעבירים במיטה והיינו קרובים מאוד, ולראשונה בחיי חשבתי שאולי מצאתי מישהי שאני רוצה להיות איתה שנים ארוכות. באחד הימים, בזמן שהיינו בבילוי משותף ואני הייתי באופוריה, היא אמרה לי פתאום שהיא לא בטוחה לגבינו והיא רוצה שנמשיך להיות ביחד כרגע אך שאדע שהיא לא יודעת מה יהיה בעתיד. בהתחלה זה היה נראה לי הגיוני כי חשבתי שגם אני לא בעניין של קשר רציני, אך לאחר כמה דקות, כשהעניין "שקע", הבנתי שזה מאוד פוגע בי ומאכזב אותי. מאותו רגע נכנסתי להתגוננות וריחוק מסויים ממנה, אך לא הודיתי בכך. היא מצידה מבולבלת מהיחס שלי, מתקשרת אליי ושואלת אותי מה קרה וכו'... בשיחה שניהלנו לפני מספר ימים עלה הנושא של העתיד שלנו והיא שבה ואמרה שהיא לא בטוחה שאנחנו מתאימים והיא חוששת להיכנס לקשר שאח"כ ייגמר בצורה כואבת ומצד שני היא כל הזמן חושבת עליי ומתגעגעת ולא רוצה לגמור את זה. אני מבחינתי מאוד מבולבל, כי אני אמנם מסכים איתה, וייתכן שאנו לא מתאימים, אך אני נהנה איתה כפי שלא נהניתי זמן רב מאוד. איני רוצה להראות לה שאני משוכנע בזה שאני רוצה בקשר רציני איתה ואני אומר לה שגם אני לא בטוח (אני לא אומר לה מה אני באמת מרגיש כי אני לא רוצה להלחיץ אותה וגם כי שמתי לב כי כאשר אני כן נפתח קצת בעניין הזה ומספר לה מה אני מרגיש כשאני איתה ברגע מסויים, היא לא ממש משתפת פעולה). וכאן מגיעה השאלה, ואני מאוד מבקש מכן שלא לשפוט או לבקר אותי, אלא רק להבין אותי (אם אתן יכולות) ולענות לי ביושר: האם ישנה דרך בה אני יכול להתנהג שתגרום לה להיפטר מהספקות ולרצות בי? האם אני צריך להתרחק ממנה כדי לקוות שהיא תבין שהיא מפספסת ואולי היא תתחרט ו"תרוץ" אלי בחזרה? (קיבלתי כבר אינספור עצות ברוח הזאת). האם כדאי לי לקחת את הסיכון ולהגיד לה שאני רוצה לסיים את הקשר -למרות שאני לא מתכוון לזה- בתקוה שהיא תתחרט ותגיד שהיא רוצה להמשיך בקשר? בסך-הכל אני יודע שהיא מאוד מאוד נהנית איתי ומתגעגעת אליי (שמעתי אותה מדברת על זה עם חברה כשהיא לא ידעה שאני שומע) והקטע שהיא לא בטוחה מאוד מבלבל אותי. מה לעשות? אני ממש לא יודע ואני רוצה עצה מאישה שיודעת על מה היא מדברת. תודה, המבולבל.

היי מבולבל מקווה שאני יכולה לעזור קצת!

קראתי את המכתב שלך, ושמחתי לשמוע שמצאתי מישהי שמוצאת חן בעינייך אחרי הרבה זמן .. קודם כל הקשר בינכם עוד טרי חדש בקושי חודש... ואל תשכח שהיא אחרי פרידה מבן זוג שהיא חזרה מחו"ל , הכל חדש לה , טרי, והיא עדיין לא הספיקה לעשות סדר בחיים שלה וקפצה למשהו אחר.. לפעמים אנחנו הנשים(אני בת גילה שגם גרה בחו"ל, נשואה טרייה)אנחנו הנשים ארחי פרידה ארוכה מחבר, מחפשות מישהו שימלא לנו את החלל הריק הזה , מישהו שישכיח אותנו מהבחור השני, ולפעמים זה עוזר, ולפעמים לא... אין נוסחה מדוייקת בזה.. מה שאני מנסה לומר לך זה,שבעיני הכנות היא הדבר הכי נכון. תהיה כנה איתה, תומר לה את האמת, גם אם אינך יודע בדיוק מה זה. תגיד לה שנקשרת אליה, ואתה רוצה קשר איתה, אין לך מה להפסיד, ואם היא תחליט שזה יותר מידי בשבילה,תאמין לי שזה לא מה שיגרום להלהתרחק...ואם היא בכל זאת תתרחק כנראה שבלי שום קשר זה היה קורה..בסופו של דבר... אז מה אתה צריך את זה ? להקשר למישהי שלא תהיה איתך בסוף? תהיה כנה עם עצמך , תהיה כנה איתה, ותאמין לי בתור אשה יש דבר אחד שאני יודעת בוודאות וזה שנשים מעריכות כנות! מקווה שעזרתי קצת , בהצלחה.. איריס!

pozita היקרה

קודם כל, המון תודה על ההתייחסות לדבריי ועל הרצון לעזור. לגבי האפשרות שמדובר בבחורה מניפולטיבית- אני די בטוח שזה לא המצב. היא אדם די פשוט וישיר. לגבי רצונה לחזור לחבר שלה- כמובן שאיני יכול לקרוא את מחשבותיה, אך נראה לי שהיא בשלבים די מתקדמים של התגברות עליו (אני חושב שהיתה לי תרומה משמעותית לעניין), והיא עדיין פגועה מהפרידה, אך בעיקר בגלל האופן בו היא אירעה ולא בגלל רגשות חזקים כלפיו (ייתכן וישנם עוד רגשות שהיא לא מודעת להם וכו'... אך איני יכול לדעת). ולגבי השאלה כיצד עליי להתנהג: קודם כל אני רוצה להגיד שלא הבנת אותי: לא אמרתי לה שאני מעוניין בקשר רציני (כפי שכתבת לי בתגובה השנייה שלך), להיפך, מה שאמרתי הוא שבלב אני מרגיש שאני מוכן לקשר רציני איתה אבל אני לא רוצה לגלות לה את זה, כדי לא להלחיץ וכדי לא לצאת החלש והנזקק. מה שעוד אמרתי הוא שבקטעים בהם אני נפתח ואני אומר לה כמה כיף לי איתה ומה אני מרגיש כשאני רואה אותה ודברים כאלה, אז היא מחייכת אבל לא משתפת ממש פעולה. את קצת בילבלת אותי (ואני באתי מבולבל מלכתחילה), מצד אחד את אומרת שלא כדאי לא לגלות לה מה אני מרגיש ולא כדאי לי לקחת סיכון ולהתרחק כי זה עלול להעלים אותה מחיי לגמרי. מצד שני את אומרת לי שבזה שאני מדבר איתה על מה שאני מרגיש (קשר רציני וכו'... מה שאמרת בתגובה השנייה) אני גם מבריח אותה. אני רוצה גם להגיד שכשאמרתי לה בשיחה רצינית שהיתה בינינו שבעצם כדאי שנסיים את הקשר, היא ממש התבאסה ורצתה להמשיך את השיחה עד ש(כאילו) שכחתי מזה. ככה הבנתי שהיא לא רוצה שאלך. אני קצת גולש. אני אתמצט את מה שאני רוצה לשאול: אני יודע שבחיים- ובמיוחד אצל נשים- הרגשות והמחשבות יכולות להתהפך. אני יודע שהיא פתאום יכולה להבין שהיא עשתה טעות וממש לרצות אותי בחזרה. [אני גם חושב, עם כל הצניעות, שהיא באמת עושה טעות. פשוט תאמיני לי לצורך העניין שאני בחור מאוד איכותי -מכל הבחינות- בטח יחסית לחברים הקודמים שהיו לה. מה שכן, אנחנו מאוד שונים באופי וזה מפריע לה]. השאלה היא אם יש איזשהי דרך בה אני יכול לגרום לה להתלהבות, להיסחפות. מה לדעתך יהיה יותר חכם מצידי לעשות: להתרחק, לקום וללכת ולקוות שזה מה שיהפוך אותה, או לנסות להמשיך ככה ולקוות שהזמן לעשות את שלו? שלך, המבולבל

היי לך שוב..מבולבלי

ממש לא התכוונתי לבלבל אותך יותר לכן גם ביקשתי שתתקן אותי,אם לא הבנתי אותך כראוי. ציטוט מדבריך: "וגם כי שמתי לב כי כאשר אני כן נפתח קצת בעניין הזה ומספר לה מה אני מרגיש כשאני איתה ברגע מסויים, היא לא ממש משתפת פעולה" - מכאן הסקתי שאתה כן משוחח איתה על כוונותיך. לא סותרת את עצמי,ואסביר לך.אם תלחץ - היא עלולה לסגת.אם תישאר מתוך עמדה של "לא להראות לה.." והיא בסופו של דבר,תיפרד ממך,תיקלע למערבולת ריגשית קשה,ותצא הנפגע היחיד.אם תאמר לה,שאתה לא מעונין להמשיך בקשר,אתה יוצא לא הוגן כלפיה...והנה ההסבר [..שלי,בכל אופן.] במצב שבו היא נמצאת [ ואתה פשוט חייב להבין זאת,ולהפנים ! ] ייתכן והיא עדיין לא השתחררה ריגשית מהקשר הקודם,ולכן אינה יכולה "להחייב" איתך בקשר רציני,ואתה אפילו צריך להודות לה,על הכנות והפתיחות שלה,כלפיך. אתם רק חודש ביחד .אתה "רצת" קדימה,בזמן שהיא עדיין "זוחלת"..אם הבנת את כוונתי. הכי בריא לשניכם,ובמיוחד לך,לזרום ללא שום לחץ,לתת לקשר להתבסס,ורק כך תדע לאן פניכם מועדות אתה הוספת משהו,על כך ששניכם מסכימים עם כך,שאין התאמה ביניכם.על איזה בסיס הסתמכתם והגעתם לקביעה הזאת ? הרי ידוע לכל,שלבנות קשר יציב וטוב,לוקח הרבה יותר מחודש ! יש גישושים הראשוניים ובדיקת גבולות,יש חילוקי דיעות וכו'...שרק לאחר תקופה,אפשר להסיק,אם הוא יצליח. ובכן...?

היי מבולבל מקווה שאני יכולה לעזור קצת!

קראתי את המכתב שלך, ושמחתי לשמוע שמצאתי מישהי שמוצאת חן בעינייך אחרי הרבה זמן .. קודם כל הקשר בינכם עוד טרי חדש בקושי חודש... ואל תשכח שהיא אחרי פרידה מבן זוג שהיא חזרה מחו"ל , הכל חדש לה , טרי, והיא עדיין לא הספיקה לעשות סדר בחיים שלה וקפצה למשהו אחר.. לפעמים אנחנו הנשים(אני בת גילה שגם גרה בחו"ל, נשואה טרייה)אנחנו הנשים ארחי פרידה ארוכה מחבר, מחפשות מישהו שימלא לנו את החלל הריק הזה , מישהו שישכיח אותנו מהבחור השני, ולפעמים זה עוזר, ולפעמים לא... אין נוסחה מדוייקת בזה.. מה שאני מנסה לומר לך זה,שבעיני הכנות היא הדבר הכי נכון. תהיה כנה איתה, תומר לה את האמת, גם אם אינך יודע בדיוק מה זה. תגיד לה שנקשרת אליה, ואתה רוצה קשר איתה, אין לך מה להפסיד, ואם היא תחליט שזה יותר מידי בשבילה,תאמין לי שזה לא מה שיגרום להלהתרחק...ואם היא בכל זאת תתרחק כנראה שבלי שום קשר זה היה קורה..בסופו של דבר... אז מה אתה צריך את זה ? להקשר למישהי שלא תהיה איתך בסוף? תהיה כנה עם עצמך , תהיה כנה איתה, ותאמין לי בתור אשה יש דבר אחד שאני יודעת בוודאות וזה שנשים מעריכות כנות! מקווה שעזרתי קצת , בהצלחה.. איריס!

לאיריס

היי איריס. אני מודה לך על שענית לי. נסיון החיים מלמד אותנו שבנות מעריכות אולי כנות, אבל הן גם מעדיפות גברים קשים להשגה. לצערי, כמעט כל פעם שאני כנה לגבי מה שאני מרגיש, אני מתחרט על זה אח"כ. אני פשוט רוצה שהיא תבין שגם לי יכול להימאס ואני יכול פשוט לקום וללכת. אני רוצה שהיא תפחד לאבד אותי, והפחד הזה יביא אותה להבנה שהיא רוצה להיות איתי (או שלא). ובמלים אחרות, מה יהיה יותר חכם במקרה הזה: קשיחות או כנות?

היי מבולבל...

בנות שמעדיפות גברים קשים להשגה, הם כנראה לא הבנות המתאימות עבורך... פעם כשאולי היינו בני 17 בתיכון או בני 19 בצבא..זה היה מתאים... אבל היום גבר בגילך בן 31 זה כבר לא מתאים. אם אתה נתקל באשה כזאת, כנראה שהיא בעצמה לה התבגרה,ולא יודעת מה היא רוצה מעצמה, ואתה לא צריך את זה בשלב הזה של החיים שלך! נכון, כולנו היינו במצב כזה , במערכרת יחסים כזו, אבל כשאתה שם זה אומר לך משהו.. היי חבוב, אתה לא במערכת היחסים הנכונה! מערכת יחסים נכונה ואמיתית, באה ממקום של בטחון זה בזה, בטחון בבן זוג שלך, בטחון בקשר, כנות, פתיחות , ואהבה, וגם אם זה לא תמיד קל, כשזה הקשר הנכון כך זה צריך להיות!בלי משחקים... אל תנסה להיות משהו שאתה לא! חבל על האנרגיות שלך והזמן היקר שלך! אני מרגישה מדבריך זה שאתה רוצה במילות אחרות ללמד אותה לקח, וכמו שאמרתי חבל על המשחק הזה...זה התאים פעם לתקופה אחרת, לחיים אחרים, לא לעכשיו! ואם היא לא מעריכה אותך, ומה שאתה נותן לה , כנראה שהיא לא הבחורה הנכונה בשבילך! יש משפעט אחד מאד בנאלי אבל שאני מאד אוהבת וחייה לפיו...והוא.... אם אתה אוהב מישהו תן לו ללכת... אם הוא חוזר סימן שהוא שלך, ואם הוא לא חוזר? סימן שהוא אף פעם לא היה שלך! אני עדיין דובקת בכנות.... בהצלחה,איריס!

למבולבל

לפחד לאבד זה שייך לילדות קטנות אישה בוגרת תקום ותלך וחוץ מיזה אין באמת אהבה שם אף פעם.תהיה כנה איתה ותהיה בטוח בעצמך ובקשר לזקוק אל תלחץ עליה פשוט ותן לה להתגעגע אליך. אחרי שאמרת את האמת אם זה לא מתאים לה יש עוד הרבה בחורות נחמדות שישמחו בטח...טבל אולי היא כן רוצה ומחכה שזה יצא מימך.אל תסתיר את הרצונות שלך עם אישה במיוחד כשמדובר בקשר רציני.

היי מבולבל. תשובה מגבר שלא בקהל היעד של שאלתך.

היא לא חידשה לך כלום, מלבד זה שאתה עכשיו יודע שעמדתה ממש זהה לעמדתך. אז פשוט תמשיכו להתנהל כאילו כלום לא נאמר. וזה בגלל שאין שום שינוי סטטוס בינכם. הלחץ שנוצר הוא מלכותי ולא תוצעה של התפתחות טבעית של יחסים. פשוט תחזרו למסלול שהייתם בו ואל תמציאו תסביכים. בהצלחה.

מבולבל בוא נסדר את הבלבלות...

שלום לך,קראתי את מה שכתבת שמחה בשבילך מצד אחד שמצאת משהו אחרי זמן רב...מצד שני יש פה משהו עקום משהו שטיפה מזגזג לו...אבל כל שאני יכולה לתת זה עצה (מתוך נסיון אישי) אתה בן 31 לא שאתה זקן אבל גם לא בגיל למשחקים אני כאשה יכולה להבטיח לך שכנות!יושר!ופתיחות! זה אחד מאבני הבסיס בבניין שניבנה אט אט כשאתה מכיר מישהי ולכן...רצוי וכדאי לך להיות ישיר לא לחסום את עצמך מלאמר לה את האמת להוציא מהלב ישירות ולאמר את הכל! מבחינתי הכי קל לייעץ זה אחריי שניסיתי להיכנס לנעליים שלך וליבדוק את התחושה שליכאורה אתה מרגיש אך עם כל זאת אני נישארת בצד האובייקטיבי על מנת לתת לך את העצה שמבחינתי לפחות היא הטובה ביותר, עלייך ללכת למקום שקט מאדם שקט מכל הלחץ החיצוני מקום שיתן לך אפשרות להרחיב את הדעת ולחשוב טוב מה אתה רוצה!אפילו להכין רשימה של למה כן להמשיך את הקשר ולמה לא...אחרי שזה יהיה לך מול העניים יהיה לך קל יותר להחליט על הצעד הבא שלך,יהיה לך קל יותר להחליט אם אתה עדיין רוצה אותה או שהיית מעדיף לשחרר ולהשתחרר ולהמשיך בחיפוש אחר החצי השני שלך מתוך תיקווה שתימצא מישהי שתהיה בטוחה ברגשות שלה אלייך ותירצה להקים איתך בניין איתן ולא רעוע עם ספקות לגבי הקשר שלכם ולגביך...אנו בסך הכל בני אנוש וספקות עלולות להתעורר לכולנו מה גם הייתי מציעה לך מאוד מאוד לבדוק אם ההימשכות שלך אלייה היא נטו פיזית או שיש משהו מעבר איזשהו קשר נפשי בינכם שדווקא עלו קשה לך לוותר...ותחשוב טוב!!!זה תמיד מבלבל...לפעמים נידמה לנו שאיננו יכולים בלעדי הזוג שלנו כשבעצם איננו יכולים ללא המגע הזה מאותו אדם ספציפי... הייתי ממשיכה ליכתוב לך הרבה על הנושא אבל לא התכוונתי שתיקרא מגילה...מקווה שעזרתי וגם אם לא אז...הבעתי דעה... בהצלחה לך...ולכל מי שצריך/ה

לאדיק

הוא ביקש איצע מאישה ולא מגבר ויש לכך סיבה אישה רוצה לדעת לאן מובילים אותה ומה הכוונות כלפיה ...לפחות איתי גבר שלא מקדם עיניינים אין לו סיכוי אצלי ואני לא אמורה לנחש מה עובר בראש שלו הוא צריך להגיד את זה...

למבולבל מהאשה שהכי מבינה בעסק הזה

היי אולי כדאי שקודם תצא מהבלבול כי:אחרי חודש עוד מוקדם להתעמק"יחסינו"[כאשר הדופומין עדיין משתולל כמו סופת טורנדו] הדופומין הוא ההורמון שמופרש בתחילתה של כל מערכת יחסים ב]תבדוק אם אתה"מתגעגע"ומשתגע"במהלך היום אליה?או לקשר עם אישה[נכון שהיו לך מערכות יחסים קצרות]אבל מזמן לא משהו רציני ג]כשמעביים את רוב הזמן במיטה,בהחלט מתגעגעים לזה במשך היום בציפיה לילה[[ואולי לאו דווקא אליה] ד]אין ספק שעכשיו היא ממש עוררה את מערכת האתגר אצלך ועכשיו אתה ממש "רוצה"[טבע אנושי] לגבי שאלתך לביטול הספקות אצלה התשובה היא לא היא כרגע סיימה מערכת יחסים... לשאלה האם להתרחק כדי שהיא תבין "ותרוץ אלייך זאת אפשרות בהחלט סבירה אבל קיימת אפשרות שנייה.שתבלוביחד עוד זמן מה מבלי לתת את הדעת"על עתיד יחסינו[בל זאת רק חודש]ואז לראות אם לאחר כל ההתלהבות עדיין אתם מעונינים להיות ביחד[שהרי זה שלב גן העדן שנקרא תחילתו של סיפור והתלהבותו]שעלול בהחלט להסתיים מאליו ו או שהזמן יצור מערכת יחסים אחרת שמושתת על אמון ואהבה[זה לוקח זמן] לגביה א]יש לקחת בחשבון שהיא סיימה מערכת יחסיםממש עכשיו וכרגע היא חושבת שזה סופן של כל מערכות היחסים[שהרי היא כבר חושבת שאולי זה ייגמר עצוב וכואב ואין אפשרות אחרת ב] יש לי תחושה שהיא פשוט רצתה קצת תשומת לב [עובדה שהיא בקשר] ובכלל חבר יקר למה שלא תהנו מהקשר בלי כותרות אחרי חודש אתם כבר הייתם ביחד עשרה ימים התאהבתם נפרדתם ומנהלים מאבקי כוח תהליכים שברגיל לוקחים הרבה יותר זמן אז מקווה שעזרתי לעשות סדר בבלבול,

לאדיק

הוא ביקש איצע מאישה ולא מגבר ויש לכך סיבה אישה רוצה לדעת לאן מובילים אותה ומה הכוונות כלפיה ...לפחות איתי גבר שלא מקדם עיניינים אין לו סיכוי אצלי ואני לא אמורה לנחש מה עובר בראש שלו הוא צריך להגיד את זה...

ישהי הגזמת

אחרי חודש חביבתי אף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר ובטח שלא לוקחים החלטה לחיים משותפים אחרי חודש מה קורה פה גם את לא אמורה לדעת מה את רוצה אחרי חודשתהליכים לוקחים זמן עוד יום ועוד ריגוש ועוד געגוע וכן הלאה אני בכלל מציעה לך שאם מישהו יציע משהו רציני לגבי המשך החיים המשותפים אחרי חודש תדעי שהוא ילדותי ולא מעמיק נכון יש מקרים כאלה שאפילו הצליחו אך הם בטלים בשישים ולא נכללים בשום סטטיסטיקה תקראי את התגובה שכתבתי למבולבל אולי תביני

היי מבולבל. תשובה מגבר שלא בקהל היעד של שאלתך.

היא לא חידשה לך כלום, מלבד זה שאתה עכשיו יודע שעמדתה ממש זהה לעמדתך. אז פשוט תמשיכו להתנהל כאילו כלום לא נאמר. וזה בגלל שאין שום שינוי סטטוס בינכם. הלחץ שנוצר הוא מלכותי ולא תוצעה של התפתחות טבעית של יחסים. פשוט תחזרו למסלול שהייתם בו ואל תמציאו תסביכים. בהצלחה.

אדיק

נאה דרשת
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר