גבר מסמיק.

שבת שלום לכולם. האם סביר שיגבר בן 40 יסמיק כל פעם שהוא רואה אותי? הוא בישן ולמרות שאני מכירה אות הרבה זמן בזמן האחרון הוא פשוט מספיק כל פעם שרואה אותי. מה זה אומר לדעתכם? תודה על תגובתכם.

בוודאי שסביר

נראה לך שיש גיל שמאבדים בו את היכולת להסמיק? יש כמה נשים שכאשר אראה אותן בוודאי אסמיק לזכר מחשבות הזימה שלי עליהן

תודה.

הייתי זקוקה לחוות דעת גברית.

גבר מסמיק.

שבת שלום לכולם. האם סביר שיגבר בן 40 יסמיק כל פעם שהוא רואה אותי? הוא בישן ולמרות שאני מכירה אות הרבה זמן בזמן האחרון הוא פשוט מספיק כל פעם שרואה אותי. מה זה אומר לדעתכם? תודה על תגובתכם.

אמ... למה לא ?!

גברים בני 40 הם לא בני אדם ? אם תצבטי אותם הם לא יצתבטו ? למרות שלא בדקתי את זה בצורה מעמיקה, נראה לי שאפשר להסמיק בכל גיל, ולכן אין לך מה להיות מופתעת או לחשוב עליו משהו רע

תודה.

הייתי זקוקה לחוות דעת גברית.

בבקשה ואני מסמיק מעצם קביעתך שאני גבר

גבר מסמיק.

אולי את באמת מרגשת אותו....

הייתי לוקחת את זה כמחמאה. וחוץ מזה,ראיתי בערוץ שמונה מישהי עם בעיה כזאת,שעל פניו נראה שהיא מסמיקה כל הזמן,אבל מסתבר שזאת בעיה גופנית שגורמת לה לזה (גם זאת אפשרות...אבל נראה לי שאני אלך על הראשונה).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר