עזרה קלה

אהלן אני רוצה להכין בנייד קבצי אמפ 3 של השירים הרומנטיים הכי יפים לדעתכם ומשהבחורות הכי הכי אוהבות . אשמח להמלצות תודה מראש

היי :]

טוב תראה אם אני אתחיל עם הרשימה של שירים יפים ורומנטיים שאני אוהבת, זה לא ייגמר. אבל לדעתי, שיר יפה ורומנטי נמדד במילים. מוסיקה יפה יש תמיד. אבל מילים מרגשות ואמיתיות שבאות מהלב, זה כבר יותר מיוחד. חפש שירים שאומרים בעצם את מה שאתה מרגיש. לי? זה עושה את זה.

..עזרה קלה , קשה חחחח

אתה מבקש המלצה לשירים רומנטיים שבנות אוהבות... אתה וודאי מסכים איתי ..שהטעם מגוון , עשיר ומשתנה... מה ,שאחת תאהב..באוזני אחרת עשוי להשמע צורם... בגדול.. מוטב שתכיר ותגדיר מי "קהל היעד" שלך... מי אמורה בסופו של דבר להאזין לשירים ,שתאסוף בעמל רב (כמה שניות בהורדה מהאמיול או קאזה..) שירים רומנטיים?? וויטני יוסטון , מריה קארי...(לועזים שקטים ישנים מוכרים ואהובים) אנריקה אגלסייאס ואביו חוליו אגלסייאס ,נטליה אורירו..(לטנית , שקטים מלאי עוצמה..ורגש) ישראליים ../ים תיכוני .. יש מבחר עצום... פשוט תבחר בעצמך... מתוך השירים ,שכבר קיימים אצלך... ותחוש את המוזיקה.. את המנגינה /לחן ,שנוגעים בנישמתך ומלטפים אותך ברוך... שירים ,שאתה בעצמך תבחר ותאהב ..לדעתי יהיו מעורכים יותר מהמלצות של אחרים מלבדך... כי הטעם האישי שלך בא לידי ביטוי.. (מה שלמעשה ייתן את האופציה לאותה מישהי להכיר את הרגישות שבך...) סמדר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר