המחיר של להיות כוסית

לדעתי בחורה שהיא כוסית או רוצה להיות כזו , צריכה לדעת שיש לזה גם מחיר (מאוד לא נעים ) , אני רואה זאת מנקודת מבט של חנונה ( שגם משלמת מחיר - בדידות ) . למשל , בדרך להשגת החתיך ההורס צריך גם לעבור הטרדות מיניות ( בדרך אל החתיך ההורס הרווק צריך לעבור גם גברים נשואים חרמנים וקרציות ) , אמנם גם חנונות עלולות להיות מוטרדות מינית , אבל יחסית בכמות יותר נמוכה מהכוסיות . ולסיום , לדעתי כוסית עים אופי של חנונה זה פאתטי וגרוטסקי , זה לא הולך טוב ( כי כוסית צריכה לצאת למועדונים ופאבים וזה הרי מחוץ לתחום אצל החנונה ) ולכן אני החלטתי למרוד ב''נורמה '' ולא להיות כוסית !

סבבה.

נשמע לי רעיון מעולה

אני חושבת שכל הבנות מוטרדות

בין אם הבנות יפות או פחות בין אם הבנות מופנמות או אחרות יותר חופשיות .לדעתי הבנים צריכים להפסיק לבנות כאל חפץ דבר כמובן מאליו.ולהפסיק להטריד כי יש מישטרה אפשר להתלונן ולעצור את הבנים האלו.זה ממש עבירה .ואני גם חשבתי שכשאת יפה יותר את יותר מושכת צומת לב וכן מוטרדת כי היופי שלך לא אומר כלום מה הקשר שבנים יראו את היופי שלך ויטרידו אותך נגד רצונך זה ממש מחשבה של בנים לא נורמלים.הם לא יכולים לכפות עצמם על מישהי אם היא יפה או מושכת מידי ובנות אם אתן לא רוצות דברים כאלה אפשר למנוע אותם אפשר יותר להצניע להיות צנועה ובחורה טובה ויפה ככה את יותר מפחיתה את הסיכויים לגבר לבוא לכיוון שלך.תחשבי על זה..בעזרת השם הלוואי שיפסיקו ההטרדות האלה לבנות זה ממש נמוך.

חתיכה או הגדרה אחרת

אני מסתובבת עם אנשים שלא מכנים אישה יפה וחתיכה כוסית תארי לך שלגברים יפים יקראו זין? עצם זה שאת מוכנה להכניס את עצמך לשם בתור מוגדרת ככזו מגיבה לאנשים ברחוב או בכל מקום אחר שיכול להיות לקריאה כוסית מכניס אותך מיידית לעולם צר ומצומצם של אנשים נבובים שכל מה שעובר להם בראש זה הזיון הבא שיבוא המונח אכן נמצא בסלג הרבה מאוד זמן, מעולם לא נתתי לאנשים להשפיל אותי ,להטריד,לנסות בכוח כל מיני דברים, את מגלה חוסר בטחון ברגע שאת מוגדרת ככזו, אין שום דבר רע בלהיות חנונה או חתיכה- אני חתיכה ברמה שגדלה קצת בצורת לימודים ואופי חנון חתיכה עם הציונים הכי גבוהים, מעולם לא הפריע לי להתקדם בחברה, להשיג את המטרות שלי בחיים, ואת הלימודים שסיימתי בציונים גבוהים אני בהחלט נותנת קרדיט לשנים שהייתי חנונית, הדבר היחיד שגרם אצלי לזוגיות יחסית מאחרת היא העובדה שגברים הם פחדנים לרוב כשיש אישה באמת באמת יפה וחכמה הם לרוב לא מנסים לי בסוף סידרו רופא חתיך

האמת לא ברור למה כונתך <כוסית>

מה הבעיה בלהיות כך, מחוזרת וכדומה . האם יש קשר לגרושה ?....? לדעתי יש גם <כוסיות> שמנות , מדוע הן רק רזות. אני חושב ש<כוסית> זוהי מילה לאישה שיש לה "לוק" נראת טוב אפילו שהיא מלאה אבל נקיה, (כוונתי ללא שערות במקומות ה ... הבולטים) מתלבשת יפה , שיער יפה עדיף חלק ושחור. בגדים מתאימים ויושבים אליה טוב ואז היא כוסית.... אגה יש הגדרה שונה לפני ה - 20 , מול בני ה - 40 (גם את לא?)

ההגדרה כוסית היא רחבה

יש כאלה שהמראה שלך שאת תיארת את עצמך הוא המראה המועדף עליהם ובעיניהם את "כוסית"

אורנה גברברתי

ברגע שתפסיקי להשים תוויות את תמעיטי יותר ממהחלטות שלך, למרות שאת חושבת שזה בסדר גמור "שהחלטת" וזה אפילו רצוי, זה ת'אמת די מיותר, אין טעם להגיע להחלטות שיביאו אותך למקום לא רצוי. להיות כוסית בדרך הנכונה זה דבר בריא, לא לאכול את כל הבא ליד, להתאמן כמה פעמים בשבוע, אלה דברים שצריך לזכור, תפנקי את הגוף בדברים שהוא צריך לקבל והוא יפנק אותך בלוק מחוטב, בעור מבריק, בעירנות במהלך היום והכי חשוב בבריאות טובה יותר. בברכת בריאות אהבה וכוסיות מכל עבר דודיק

את החלטת לעצמך שאת חנונה ?

זאת אומרת שאת יכולה להיות כל מה שאת רוצה ?

זאת ועוד

מרשתי רואה עצמה נפגעת מהצמדת שמה למושג "גברברתי", זאת ועוד, יתרה מכך לא יעלה על הדעת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר