כמה אפשר??? כמה??? איפה האביר על הסוס הלבן??? הוא קיים בכלל??? די!!! נמאס!!! רוצה להרגיש נאהבת!!!

אני רוצה את הגבר שיסתכל לתוך עיניי עם המבט הכי עצוב ומאושר בו זמנית, המבט הזה שמודיע לך רשמית שהוא מאוהב!!! אני רוצה את הגבר שיפנק אותי ויגרום לי להרגיש שאין אף אחת אחרת בעולם!!! אני רוצה את הגבר שישים את העונג שלי לפני שלו!!! אני רוצה את הגבר שיהיה מוכן להקריב את חייו למען אהבה!!! אני רוצה את הגבר שיגן עלי אפילו שאנחנו לא ביחד!!! אני רוצה את הגבר שילטף אותי רק בגלל שאני שם!!! אני רוצה את הגבר שיכתוב לי מילות אהבה אפילו אם אין אירוע מיוחד!!! אני רוצה את הגבר שיחלום על להיות איתי!!! אני רוצה את הגבר שיבין אם אני לא רוצה לשכב!!! אני רוצה את הגבר שיכבד אותי!!! אני רוצה את הגבר שירעיף עלי מילות הערצה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במחשבה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במיטה!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על לילה של כדורגל בשביל לחבק אותי!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על יציאה עם החברים רק בשביל לראות אותי!!! אני רוצה את הגבר שיגרום לי להרגיש כאילו הוא האחד והיחיד!!! אני רוצה את הגבר שהלב שלי יצבוט כל פעם שהוא ילך!!! יש דבר כזה???

יש

אפשר למצוא, כמובן לא את כל התכונות והרצונות הנ"ל , אבל ישנם גברים שניתן למצוא את רובם. הבעיה היא שהנשים נצמדות לרע, לאתגר ולא מחפשות את הפשטות.

מה את תתני לו? :-)

אפשרות אחת שתחכי להתפתחות ההנדסה הגנטית...ואז תתתפרי לעצמך הזמנה מיוחדת...:-) אינני מכיר אותך אישית ואני כמובן מאחל לך בהצלחה אבל אם אני מדבר על דרישות הנשים אותן אני פוגש באתרי ההכרויות,פשוט חבל על הזמן! כמובן שאינני מתיימר להיות אובייקטיבי,מכיון שאני גבר ולא בקטע של גברים.. אלו רק חלק קטנטן מדרישות הנשים הנפוצות: -"שיעשה לי פרפרים בבטן..." -"שנראה טוב מאוד..." -"גבר שנראה מצויין,ספורטיבי, שנון שאפתן ורומנטיקן בנפשו..." -"גבר אוהב, אמיתי, מיוחד, יצירתי, רומנטי, אינטיליגנטי, כריזמתי, בעל הופעה ונוכחות מהפנטים, חבר ושותף, דעתן ופעלתן..." -"מה כבר ביקשתי?להתעורר עם מישהו בבוקר ולחייך כי הוא עושה אותי מאושרת?" כאשר שני הצדים יצאו מהבועה של הנסיך שאמור לנשק את הצפרדע ולהפוך אותה לנסיכה ויפסיקו לסגוד ל"לבד" ואינדיבידואליות, אי אז נוכל למצוא זוגיות,לטפח אותה ולהיות בה עד סוף חיינו...

סוג של אמת אבל ...

לעיתים ניתן למצוא גם את מה שמבקשים רק שבדרך גם מצליחים איכשהו לאבד

יפה חסקה - כל הכבוד - יש הרבה בדברייך

"האביר על סוס לבן"

שלום וערב טוב לכולם, זה לי "האמירה" הראשונה כאן!! קראתי את התגובות השונות בנושא - איך פוגשים את בן הזוג האולטימטיבי, וכל מה שנאמר קיים, אלה החיים!! עם כל מה שהחיים מציעים ומאפשרים עדיין לא הומצאה התוכנה אשר "מחברת" את הזיווגים הטוטאליים ולכן גם אם יש בך הפוטנציאל והשילוב המושלם לבת הזוג האידליאלית, הבעיה, אם אתה לא שם אתה לא קיים!! אני עדיין מחפשת את "השם" איפה להיות בכדי להראות!! ולכן אני רוצה להציע כאן לאנשי הצפון, בואו ניצור לנו את המקום אשר בו ניתן לעצמנו הזדמנות, מה דעתכם?? 1234dm@gmail.com

כמה אפשר??? כמה??? איפה האביר על הסוס הלבן??? הוא קיים בכלל??? די!!! נמאס!!! רוצה להרגיש נאהבת!!!

אני רוצה את הגבר שיסתכל לתוך עיניי עם המבט הכי עצוב ומאושר בו זמנית, המבט הזה שמודיע לך רשמית שהוא מאוהב!!! אני רוצה את הגבר שיפנק אותי ויגרום לי להרגיש שאין אף אחת אחרת בעולם!!! אני רוצה את הגבר שישים את העונג שלי לפני שלו!!! אני רוצה את הגבר שיהיה מוכן להקריב את חייו למען אהבה!!! אני רוצה את הגבר שיגן עלי אפילו שאנחנו לא ביחד!!! אני רוצה את הגבר שילטף אותי רק בגלל שאני שם!!! אני רוצה את הגבר שיכתוב לי מילות אהבה אפילו אם אין אירוע מיוחד!!! אני רוצה את הגבר שיחלום על להיות איתי!!! אני רוצה את הגבר שיבין אם אני לא רוצה לשכב!!! אני רוצה את הגבר שיכבד אותי!!! אני רוצה את הגבר שירעיף עלי מילות הערצה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במחשבה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במיטה!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על לילה של כדורגל בשביל לחבק אותי!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על יציאה עם החברים רק בשביל לראות אותי!!! אני רוצה את הגבר שיגרום לי להרגיש כאילו הוא האחד והיחיד!!! אני רוצה את הגבר שהלב שלי יצבוט כל פעם שהוא ילך!!! יש דבר כזה???

מצטערת להיות זו שמבשרת לך את הבשורות הרעות אבל רוב הגברים בעולמנו לא יתנהגו בצורה שאת מתארת.

גברים הם עם שכל עוד באים על סיפוקם, יצר הנצלנות שלהם מתעורר עד אין תום. אין גבר שיחזור באוזנייך על עד כמה את יפה, או שאין אחרת בעולמו הכחול מלבדך. גבר שישים את העונד שלך לפני שלו? את חיה בעולם פנטסטי... רק חבל שהוא לא נקרא המציאות. גבר שיקריב את חייו למען האהבה? כאן זה מתחלק ל2: יש את הסוג הנדיר שיהיה מוכן להקריב את חייו על מנת שאת תחיי, וישנו הזן האגדי שכפי שאת מבינה מהכתוב אינו חי בעולמנו, שיקריב את חייו רק על מנת לראות אותך מסופקת, מאושרת, מוגנת וכו'... גבר שיגן עלייך אפילו שאתם לא ביחד? כאן לא הבנתי את משמעות השאלה, האם "לא ביחד" פרודים? או "לא ביחד" רחוקים פיזית? בכל מקרה, בשני המקרים, זה לא מציאותי. היום יש לך מזל אם את פוגשת בחור שממתין לראות אם נכנסת בשלום לחדר המדרגות. שילטף אותך רק בגלל שאת שם? כמובן, כל גבר עושה זאת. אם יצא לו להשכיב אותך כמה דקות אחרי. שיכתוב לך מילות אהבה? האם המשפט "את הזיון הכי טוב שהיה לי" נחשב? שיחלום עלייך? אם תשאירי אותו חרמן... הוא יחלום עלייך, ולא ישכח להזכיר זאת בבוקר. שיבין אם את לא רוצה לשכב? אם את במחזור... יבין ועוד איך יבין. שיכבד אותך? כל הגברים מכבדים את המין הנשי, במיוחד בקיץ, כשאנחנו לובשות פחות. שידהים אותך במחשבה? תמצאי לי את הגבר שיוכל לספר לי על איזשהו נושא שלא קשור לכדורגל מכוניות או כסף... עכשיו אני מתחתנת איתו הגבר שידהים אותך במיטה? קחי מספר, כולנו מחכות לו הגבר שיוותר על לילה של כדורגל בשביל לחבק אותך??? הצחקת אותי רויטל, אני לא רוצה להוריד ממעט התקווה שאולי נשארה לך, אך מנסיון אישי ארוך ומייגע, מה שתיארת קיים רק באגדות, ואולי בגלל זה שאלת "איפה האביר על הסוס הלבן???"

למה?

יש ואני מכירה אותו אישית וגם הפסדתי אותו אישית, ומה לעשות.. אנו אוהבות את המחוספסים ומה שטוב, לא טוב לנו.. אין מה לעשות.

מצטער לאכזבך...גורל יקר ..

ישנם גברים שונים ... פשוט את נפלת על הפנים... אי אפשר להכליל... ואי אפשר להעליל... אני לעומת זאת נפלתי עם נשים.. ואני רק את עצמי מאשים .. הטובים נופלים על הרעות.. והטובות תמיד נאכזבות... אז מה אגיד לך גורל יקר... תאמיני קצת יותר במחר... והמון המון בהצלחה ...

יש ועוד איך

היש מישהי שיכולה להכיל צונאמי שכזה?ואם כן איפה היא יש

מצטערת להיות זו שמבשרת לך את הבשורות הרעות אבל רוב הגברים בעולמנו לא יתנהגו בצורה שאת מתארת.

גברים הם עם שכל עוד באים על סיפוקם, יצר הנצלנות שלהם מתעורר עד אין תום. אין גבר שיחזור באוזנייך על עד כמה את יפה, או שאין אחרת בעולמו הכחול מלבדך. גבר שישים את העונד שלך לפני שלו? את חיה בעולם פנטסטי... רק חבל שהוא לא נקרא המציאות. גבר שיקריב את חייו למען האהבה? כאן זה מתחלק ל2: יש את הסוג הנדיר שיהיה מוכן להקריב את חייו על מנת שאת תחיי, וישנו הזן האגדי שכפי שאת מבינה מהכתוב אינו חי בעולמנו, שיקריב את חייו רק על מנת לראות אותך מסופקת, מאושרת, מוגנת וכו'... גבר שיגן עלייך אפילו שאתם לא ביחד? כאן לא הבנתי את משמעות השאלה, האם "לא ביחד" פרודים? או "לא ביחד" רחוקים פיזית? בכל מקרה, בשני המקרים, זה לא מציאותי. היום יש לך מזל אם את פוגשת בחור שממתין לראות אם נכנסת בשלום לחדר המדרגות. שילטף אותך רק בגלל שאת שם? כמובן, כל גבר עושה זאת. אם יצא לו להשכיב אותך כמה דקות אחרי. שיכתוב לך מילות אהבה? האם המשפט "את הזיון הכי טוב שהיה לי" נחשב? שיחלום עלייך? אם תשאירי אותו חרמן... הוא יחלום עלייך, ולא ישכח להזכיר זאת בבוקר. שיבין אם את לא רוצה לשכב? אם את במחזור... יבין ועוד איך יבין. שיכבד אותך? כל הגברים מכבדים את המין הנשי, במיוחד בקיץ, כשאנחנו לובשות פחות. שידהים אותך במחשבה? תמצאי לי את הגבר שיוכל לספר לי על איזשהו נושא שלא קשור לכדורגל מכוניות או כסף... עכשיו אני מתחתנת איתו הגבר שידהים אותך במיטה? קחי מספר, כולנו מחכות לו הגבר שיוותר על לילה של כדורגל בשביל לחבק אותך??? הצחקת אותי רויטל, אני לא רוצה להוריד ממעט התקווה שאולי נשארה לך, אך מנסיון אישי ארוך ומייגע, מה שתיארת קיים רק באגדות, ואולי בגלל זה שאלת "איפה האביר על הסוס הלבן???"

כשאני קורא זאת אני נזעם

אני יכול לכתוב כל כך הרבה על ההפוך, על נשים שכשהן פוגשות גבר שכזה הן מנצלות זאת,חושבות שזו חולשה,"נחנקות מהאהבה"ואני מדגיש לא קנאה והאמת להשכיב אשה זה קל בדיוק כמו שלאשה קל להשכיב גבר,אך כאן מדובר בסקס נטו וזה לא מעניין אהבה אמיתית,כנראה שרבות מכן אינן יודעות מהי יש

כשאני קורא

דרך אגב אני מצדיקה אותך עם מדובר בנשים שמחפשות סקס יש בשפע. אם מדובר בנשים איכפתיות שרוצות אהבה חום ולתת ולקבל אז ישנן המון כאלה. אז בבקשה עם אנחנו הנשים רוצים שיוןן אז לא לקטר על הגברים אנחנו לא יותר טובות

אוווץ'

אני מצטערת אם לך יצא להיכוות מגברים .. אם לך קרה שניצלו אותך.. אבל מותק... ישנם גברים כאלו!!! נכון, את צודקת לבוא בדרישות כאלו- חד צדדיות זה אכן מוגזם .. הרי בשביל לקבל צריך לדעת קודם כל לתת ! אבל אני מכירה כאלו - שהם בדיוק מה שהיא תיארה ... ממש ככה ! אני אומרת לך... יש דבר כזה - בדוווק ! ואני.. זכיתי באחד כזה...

סוג של אמת אבל ...

לעיתים ניתן למצוא גם את מה שמבקשים רק שבדרך גם מצליחים איכשהו לאבד

יודעת למה?

כי יש אנשים שפשוט לא יודעים להעריך את מה שיש להם ביד .. רק שהם מאבדים , הם מבינים את הערך ... וזה נכון ! אבלך איך אומרים ? מטעויות- לומדים ? אז הגיע הזמן !

הוא קיים אבל...

קשנ למצוא אפילו מאוד מאוד קשה למצוא והרבה פעמים (בעצם במקרה שלי פעם אחת )כשכרב מוצאים אז.... אחרי זמן מה מגלים שמשהו לא מסתדר את פתאום מחפשת את עצמך חותכת עימו את הקשר הוא ממשיך לנסות ממשיך לרדוף זמן רב לעיתים את חושבת שרב מידי ואת רוצה שרק יפסיק לאהוב שתצאי לו מהמחשבות וכשזה כבר קורה את מבינה ש... היית מטומטמת שהיה לך טוב איתו אבל ... האגו לא נותן לך לומר לו "אני אוהבת אותך כמו שאתה אותי " אני מעריצה אותך כמו שאתה אותי ואני רוצה אותך כמו שתמיד תמיד תמיד רצית אותי וזהו וכך נגמר לו סיפוראהבה מושלם נוא משוכנע שאת כבר לא רוצה אותו ושיש מישהו אחר ,שאת מאוהבת באחר אין לא מושג שאין לך אומץ להרים שפורפרת כשהוא יוצא לך מהחייים (כי את ביקשת ,בעצם כי את דרשת !!שיעשה זאת) את מגלה כמה בלונדינית היית שנתת לו ללכת או יותר נכון שרצית שהוא ילך שגירשת מחייך את האושר שהיה לך איתו גם ברגעים הרעים

ברגעים כאלו...

צריך לשים את האגו בצד , ולהפסיק לשחק במשחקי כבוד טיפשיים !!! הרי, אין לך מה להפסיד ... את רק תאכלי את עצמך שלא ניסית ... מקווה שעכשיו את לא נאכלת מבפנים , יומצוציין מותק.. חיבוקי !

אוווץ'

אני מצטערת אם לך יצא להיכוות מגברים .. אם לך קרה שניצלו אותך.. אבל מותק... ישנם גברים כאלו!!! נכון, את צודקת לבוא בדרישות כאלו- חד צדדיות זה אכן מוגזם .. הרי בשביל לקבל צריך לדעת קודם כל לתת ! אבל אני מכירה כאלו - שהם בדיוק מה שהיא תיארה ... ממש ככה ! אני אומרת לך... יש דבר כזה - בדוווק ! ואני.. זכיתי באחד כזה...

למה לך לחשוב ש"נכוויתי"? אם להיות כנה ואמיתית, אני לא חושבת שנכוויתי בצורה שתגרום לי להפוך להיות משמיצת גברים...

כמו שכתבתי, אני פשוט כותבת את דעתי על סמך נסיון אישי ארוך ומייגע ואם להיות ישירה וחוצפנית, אני בחורה שמושכת הרבה מבטים ועברתי לא מעט מפגשים עם בני המין השני ולצערי הממצאים חד משמעיים: אין גברים בעלי אופי "אבירי". ואם באמת מה שאני כותבת כל כך מפריע לך, אז אני אתגמש מעט ואכתוב שקיים מספר מצומצם ביותר של גברים שאכן מתאימים לתיאור של רויטל, אך מבחינה מתמטית וסטטיסטית פשוטה הסיכויים שלך או שלי או של רויטל לסיים את הערב בזרועותם היא אפסית לחלוטין!!! זוהי עובדה ידועה שמספר הנשים בעולם הוא גבוה בהרבה ממספר הגברים, כלומר חמישית מאוכלוסיית הנשים בעולם תישארנה רווקות או גרושות במקרה הטוב, מתוך 100 אחוז של גברים תרבותיים בעולמנו, הסוג שרויטל וכל בחורה בעולם מחפשת, מהווה כתשיעית!!!! במקרה הטוב, מה100 המדוברים... חשבון פשוט יראה לך שכדאי לרויטל להתפשר על גבר שיושב בימי רביעי עם חבריו וצורח לעבר מקרן הטלויזיה "השופט בן זונה!" וחיפושים אחר גבר שיעניק מעצמו למען אושרה שלה בלבד, יהיו חסרי טעם ובזבוז משווע של זמן

לא

ככה פשוט, אמיתי ונכון.
עבור לעמוד
, , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר