כמה אפשר??? כמה??? איפה האביר על הסוס הלבן??? הוא קיים בכלל??? די!!! נמאס!!! רוצה להרגיש נאהבת!!!

אני רוצה את הגבר שיסתכל לתוך עיניי עם המבט הכי עצוב ומאושר בו זמנית, המבט הזה שמודיע לך רשמית שהוא מאוהב!!! אני רוצה את הגבר שיפנק אותי ויגרום לי להרגיש שאין אף אחת אחרת בעולם!!! אני רוצה את הגבר שישים את העונג שלי לפני שלו!!! אני רוצה את הגבר שיהיה מוכן להקריב את חייו למען אהבה!!! אני רוצה את הגבר שיגן עלי אפילו שאנחנו לא ביחד!!! אני רוצה את הגבר שילטף אותי רק בגלל שאני שם!!! אני רוצה את הגבר שיכתוב לי מילות אהבה אפילו אם אין אירוע מיוחד!!! אני רוצה את הגבר שיחלום על להיות איתי!!! אני רוצה את הגבר שיבין אם אני לא רוצה לשכב!!! אני רוצה את הגבר שיכבד אותי!!! אני רוצה את הגבר שירעיף עלי מילות הערצה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במחשבה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במיטה!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על לילה של כדורגל בשביל לחבק אותי!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על יציאה עם החברים רק בשביל לראות אותי!!! אני רוצה את הגבר שיגרום לי להרגיש כאילו הוא האחד והיחיד!!! אני רוצה את הגבר שהלב שלי יצבוט כל פעם שהוא ילך!!! יש דבר כזה???

לרויטל

אני מאמינה שכל אחת מקבלת גבר אחד בעולם הזה שמתאים לה יותר מכל גבר אחר שיופיע (תיאוריה אישית שלי ) השאלה הנשאלת; האם אותה אחת תהיה מודעת לכך שהבחור שלפניה הוא ה"אחד" או האם היא "תפספף" את ההזדמנות הנכספת לאהבת אמת גברים הם עוף מוזר, בגלל זה הם לא מתחברים אלינו ברמה הרגשית נפשית ואינטלקטואלית אבל כל קצת זמן נוצר אחד שמחזיק במפתח הזהב (לא שראיתי או פגשתי אחד) אבל ישנם הגברים שאת כותבת עליהם; חכמים, יפים, סקסים, מתחשבים, "גברים", ג'נטלמנים... בקיצקץ, אבירים למצוא אחד זה כבר סיפור אחר אבל אם חשקה נפשך בגברבר ספציפי כזה בהצלחה בחיפושים

חפשי את "הגבר" הזה בתוכך - אם בך יש את שילוב כל התכונות הללו - אז כבר זכית

אם לא - אז למה לך לרצות דבר שלא קיים? הרי אנו מקבלים בחזרה את מה שאנו משדרים מתוכנו - אז אולי כדי להשיג גבר כזה - היה רצוי לבדוק האם את מסוגלת לכל אלה. יאללה בהצלחה.

לרויטל, כל מה שכתבת באמת מרגש ויפה ומובן, אבל מה לגבי מה שהצד השני אמור לתת? מה לגבי מה שהבחור אמור לקבל מהבחורה?

אתן תמיד מתלוננות שהגבר שאיתכן לא מקדיש מספיק יחס ונותן מספיק אהבה ולא מספיק מפרגן אבל כשמגיע גבר שעושה את כל הדברים הללו אתן פתאום מפנות לו את האוזן האטומה שלכן! אתן מתנהגות אליו בצורה מחפירה ומראות לו את אותו הזלזול שאתן לא הייתן רוצות לקבל בעצמכן! ובגלל זה הבחורים האלה עוזבים ומוצאים בסופו של דבר את האחת שכן מביאה להם את היחס שהם נותנים.

יש דבר כזה בטוח אי שם. אבל הבעיה שאין הרבה, אז צריך לחפש טוב טוב. בהצלחה

לרויטל, כל מה שכתבת באמת מרגש ויפה ומובן, אבל מה לגבי מה שהצד השני אמור לתת? מה לגבי מה שהבחור אמור לקבל מהבחורה?

אתן תמיד מתלוננות שהגבר שאיתכן לא מקדיש מספיק יחס ונותן מספיק אהבה ולא מספיק מפרגן אבל כשמגיע גבר שעושה את כל הדברים הללו אתן פתאום מפנות לו את האוזן האטומה שלכן! אתן מתנהגות אליו בצורה מחפירה ומראות לו את אותו הזלזול שאתן לא הייתן רוצות לקבל בעצמכן! ובגלל זה הבחורים האלה עוזבים ומוצאים בסופו של דבר את האחת שכן מביאה להם את היחס שהם נותנים.

חסקה אני מסכים איתך

אני ננתי רוב מהדברים שרויטל ציינה וככל שעשיתי יותר קיבלתי זילזול ויחס מגעיל

כמה אפשר??? כמה??? איפה האביר על הסוס הלבן??? הוא קיים בכלל??? די!!! נמאס!!! רוצה להרגיש נאהבת!!!

אני רוצה את הגבר שיסתכל לתוך עיניי עם המבט הכי עצוב ומאושר בו זמנית, המבט הזה שמודיע לך רשמית שהוא מאוהב!!! אני רוצה את הגבר שיפנק אותי ויגרום לי להרגיש שאין אף אחת אחרת בעולם!!! אני רוצה את הגבר שישים את העונג שלי לפני שלו!!! אני רוצה את הגבר שיהיה מוכן להקריב את חייו למען אהבה!!! אני רוצה את הגבר שיגן עלי אפילו שאנחנו לא ביחד!!! אני רוצה את הגבר שילטף אותי רק בגלל שאני שם!!! אני רוצה את הגבר שיכתוב לי מילות אהבה אפילו אם אין אירוע מיוחד!!! אני רוצה את הגבר שיחלום על להיות איתי!!! אני רוצה את הגבר שיבין אם אני לא רוצה לשכב!!! אני רוצה את הגבר שיכבד אותי!!! אני רוצה את הגבר שירעיף עלי מילות הערצה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במחשבה!!! אני רוצה את הגבר שידהים אותי במיטה!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על לילה של כדורגל בשביל לחבק אותי!!! אני רוצה את הגבר שיוותר על יציאה עם החברים רק בשביל לראות אותי!!! אני רוצה את הגבר שיגרום לי להרגיש כאילו הוא האחד והיחיד!!! אני רוצה את הגבר שהלב שלי יצבוט כל פעם שהוא ילך!!! יש דבר כזה???

רציתי לציין שגם אני רוצה את אותו הדבר כמוך. אז כשתמצאי כזה דבר, תגידי לי.

יש דבר כזה בטוח אי שם. אבל הבעיה שאין הרבה, אז צריך לחפש טוב טוב. בהצלחה

טוב שציינת אי שם - כי אי שם זה בדיוק ההיפך מ"אי כאן" - צריך להתחיל לחפש "אי כאן"

ולא "אי שם" - כמובן, אם באמת רוצים למצוא ידיד וחבר אוהב. אם מתעקשים על פנטזיה וחלומות באספמיא - אז אפשר להמשיך לחפש "אי שם".

יפה חסקה - כל הכבוד - יש הרבה בדברייך

טוב שציינת אי שם - כי אי שם זה בדיוק ההיפך מ"אי כאן" - צריך להתחיל לחפש "אי כאן"

ולא "אי שם" - כמובן, אם באמת רוצים למצוא ידיד וחבר אוהב. אם מתעקשים על פנטזיה וחלומות באספמיא - אז אפשר להמשיך לחפש "אי שם".

את צודקת

רויטל.....

את חוזרת ואומרת... את רוצה ואת רוצה ורוצה ורוצה... שאלת את עצמך ...מה את עושה בכדיי לקבל את זה?? תחשבי על זה.

תקראי....

בטח הרבה אמרו או רשמו לך כבר, אני גם רוצה את אותם הדברים, אם זה מתאים לך אני יכול לשלוח לך את אימייל שלי ותחזרי אלי... אם לא אז שיהיה לך בהצלחה...

יש אותו רק גם לי הוא לא מושג.. מה לעשות.?

צובט לנו בלב... לא? חשבתי שמצאתי אותו והנה.. שוב.. ליבי איתך.

מוזר שחשבתי על השיר הזה

פנקס הקטן ביצוע: ששי קשת מילים: דן אלמגור לחן: מתי כספי פנקס הקטן היה רק נער מעלית כחוש כמו כעך פנקס הקטן אהב את הוד מעלתה אהב אותה כל כך. הוד מעלתה היתה בעצם רקדנית יפה מאין כמותה הוד מעלתה גם לא ידעה שבעולם יש פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט אך לו זה לא היה אכפת עליה הוא חלם תמיד בין הקומות במעלית כי היא כל כך יפה היתה הוד מעלתה... יום אחד הופיע ג'ק ספסר ההימורים ברנש די מסוכן וחבט בכל כוחו בהוד מעלתה ישר בלקקן... הוד מעלתה התגלגלה במדרגות למטה עד סופן מיהו הראשון אשר ניגש לעזרתה זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט אך לו זה לא היה אכפת הוא לא ידע על מה הוכתה אך הוא מיהר לעזרתה כי בעיניו תמיד הייתה הוד מעלתה. הרופא הביט בה וקבע זה אבוד אין מה לעשות כי עם חוט שדרה כזה היא לא תוכל לזוז גם לא לעמוד. כל האזרחים אותה השאירו לבד טוב למי יש זמן מיהו היחיד אשר נשאר שם על ידה זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט אך לו זה לא היה אכפת ולחדרו, חדרו הצר הוא בזהירות אותה גרר כי בשבילו היא עוד היתה הוד מעלתה. פנקס הקטן שירת שנים במסירות את הוד מעלתה כל חסכונותיו אזלו נזלו במהירות לא נותרה פרוטה כל אשר ציוותה עליו צמיד או עגילים הוא מייד נתן וברחוב דחף הוא את כסא הגלגלים זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט גם לא מילה טובה אחת כבר בראשה זרקה שיבה וכבר כולה ממש חורבה אך בשבילו היא עוד היתה הוד מעלתה. יום אחד הודיעה: קר לי פנקס, בוא ניסע לדרום החם ארוכה הדרך ואין כסף למסע דחף אותי לשם הוא דחף ברגל את כסא הגלגלים אפילו לא רטן הוא דחף ברגל אלף שלוש מאות מילין זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט והוא ימים רבים צעד ועם כסא הגלגלים מכפר לכפר ללא מילים כי בשבילו היא עוד היתה עוד מעלתה. כשהגיעו ועצרו ממש לחוף הים היא אמרה פתאום: רד על שתי ברכיך רד נא פנקס הקטן כי הגיע יום מהיום אביר תהיה להוד מעלתה כי כבר בא הזמן אהבתיך, בוא נשקיני נא - בוא פנקס הקטן. והוא נשק רכות רכות לשתי שפתיה הסדוקות והוא מחה את הדמעות מלחייה הצמוקות וכך נפחה את נשמתה הוד מעלתה... למחרת היום כתבו פתאום בסמרטוטון משהו מוזר פנקס הקטן נכנס לפתע למלון והיכה תייר את ידו שבר הוא במכות במוט ברזל כמוכה שטן. וכולם אמרו מה זה קרה לעזאזל לפנקס הקטן אבל הוא לא השפיל מבט גם כשהגיע למשפט ולא גילה כי התייר היה פשוט אותו ספסר אשר הפיל בחבטה את הוד מעלתה. וכשעלה בצעד קל על הכסא המחושמל היה שקט ומחייך ולא הסביר על מה ואיך כי הוא נזכר בנשיקתה של הוד מעלתה.
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר