איך אפשר לדעת???

אני בקשר עם אדם מאוד מופנם הוא אינו מבטא את ריגשותי במילים ... לאחר תקופה ארוכה עימו אני חושבת ומנסה להזכר מתי הייתה פעם בה הוא אמר בגלוי "אני אוהב אותך" אז איך אם כך ניתן לדעת מהם ריגשותיו כלפיי ...אני יודעת שזאת נשמעת שאלה אבסורדית למדיי ... שאלה שהולמת נערים ונערות בתחילת דרכם ולא שאלה שאמורה לצאת ממני (בת 26) אבל חשוב לי נורא לדעת אם הוא אוהב , מאוהב בי כפי שאני בו... ההתנהגות שלו טובה הוא יעשה הכל למעני .... יקשיב ידאג ... אבל על סמך זאת לא ניתן לדעת אם מדובר ברגש עמוק התאהבות או סתם חיבה הערכה וכבוד.... שרוחשים לכל אדם חשוב עבורך ... התשובה חשובה לי על מנת להחליט החלטות חשובות לגביו ולגבי העתיד שלנו יחד.... אגב לשאול אותו יהיה מיותר הוא לא יאמר בגלוי לעולם ... יתחמק או ישנה נושא ... לא מתוך כוונה רעה אלא כי לא נוח לו לדבר על ריגשותיו...נשמע תמוה בעניי....

ואם תתעקשי שיענה? או לא תהיה מוכנה "להמשיך.." עד שתהיה תשובה..

למה אתם לא מגיבים נורא חשוב לי לדעת....

שושה ..

תראי יש כל מיני סוגים של אנשים ... יש את הסוג שלך שמוציא רגשות החוצה ומראה כמה שהוא אוהב ומדבר על זה ... ויש את הסוג של הבן זוג שלך שעושה הכל בשקט ולא אוהב להוציא החוצה רגשות למרות שהם קיימים אבל פשוט קשה לו להוציא אותם החוצה כי זה לא הסגנון שלו מה שאני מציע לך זה שפשוט תתני לזה לזרום ואל תנסי ללחוץ אם את אומרת שהוא אוהב ונותן ועושה הכל אז חבל לך לאבד את זה רק בגלל שהוא לא ממש מראה רגשות למרות שהם קיימים אני לא חושב שהוא ימשיך להיות איתך רק בגלל שאכפת לו ממך.... אתם כבר לא ילדים בני 18 שלא ממש יודעים מה רוצים ואם בגיל שכזה הוא עדיין איתך ונותן ועושה ודואג....אז אל תנסי למצוא את הרע בכל זאת ... את חייבת להבין שיש אנשים שלא יכולים להוציא רגשות החוצה במפורש כי הם לא מרגישים נוח עם זה .. את בעצמך אמרת ..."לא נוח לו לדבר על רגשותיו".... ותאמיני לי אם בן אדם אוהב / מאוהב...מרגישים את זה בקלות... תחשבי על זה .

kitkaton זה העניין...

שאלת "למה הוא ישאר איתי רק כי אכפת לו ..." יכולות להיות המון סיבות ...אולי יש בקשר מה שהוא צריך נכון לעכשיו... אולי בשביל הסקס המגע הקרבה והחום ... אולי כי נעים לו לדעת שיש מישהי שאוהבת אותו ומוכנה לעשות למענו כל שייבקש... אולי מנפח לו את האגו שאני מעריכה אותו מעריצה אותו ומחזיקה מדעתו... אולי הוא איתי כי הוא זקוק להקשבה להבנה שאין לו במקום אחר... אולי כי אין לו מישהי אחרת או שאני תחנת מעבר עד לקשר הרציני הבא שיהיה לו ... זה שאיכפת לו זה שהוא מקשיב ומבין ורוצה בטובתי לא מעיד על ריגשותיו... אמרת בסיום הודעתך שאם הוא היה אוהב או מאוהב ניתן יהיה להבחין בכך ולדעת גם בלי לשאול ... אני פשוט רוצה לדעת למה כל כך קשה לו לומר בגלוי את מה שאני אמרתי לא פעם ולא פעמים ... איך אפשר בכל זאת לדעת אם קיימת בו אהבה? או איך אפשר לדעת את הסיבה לכך שהוא עדיין איתי...? אני מודעת לעובדה שרבים מכם עשויים לומר "מה העניין טוב לך וזה מה שחשוב.." אבל בקשר הקודם לו העניין היה זהה והתוצאה שביזבזתי שנתיים מחיי על אדם שמצא בי הכל מלבד אהבה ... כלומר היה לו איתי הכל ובכל זאת הוא לא אהב.... ואני פשוט לא רוצה לבזבז זמן יקר על אדם שריגשותיו לא ברורים לי.... אז איך באמצעות שאלות בעקיפין ניתן לדעת מהם ריגשותיו או באמצעות פעולה כזו או אחרת ניתן לדעת אם ההתעניינות שלו בי היא אמיתית מתוך רגש ואהבה ... ולא שלו כלפי עצמו ....

שושה ....

את שואלת הרבה אולי ואולי ואולי ואולי .... אבל לא שאלת את האולי הכי חשוב! אולי הוא באמת ובתמים אוהב אותך!? למה לנסות להוציא מיים מהסלע למה לא לנסות ולהאמין שהוא באמת אוהב אותך ולהמשיך עם התחושה הזאת! אל תתני לשטן שנקרא "אולי" להכנס לך לנשמה ולהרוס לך את הקשר שיש לך .... תאמיני ותתני צאנס.....והזמן יעשה את שלו לבד

איך אפשר לדעת???

אני בקשר עם אדם מאוד מופנם הוא אינו מבטא את ריגשותי במילים ... לאחר תקופה ארוכה עימו אני חושבת ומנסה להזכר מתי הייתה פעם בה הוא אמר בגלוי "אני אוהב אותך" אז איך אם כך ניתן לדעת מהם ריגשותיו כלפיי ...אני יודעת שזאת נשמעת שאלה אבסורדית למדיי ... שאלה שהולמת נערים ונערות בתחילת דרכם ולא שאלה שאמורה לצאת ממני (בת 26) אבל חשוב לי נורא לדעת אם הוא אוהב , מאוהב בי כפי שאני בו... ההתנהגות שלו טובה הוא יעשה הכל למעני .... יקשיב ידאג ... אבל על סמך זאת לא ניתן לדעת אם מדובר ברגש עמוק התאהבות או סתם חיבה הערכה וכבוד.... שרוחשים לכל אדם חשוב עבורך ... התשובה חשובה לי על מנת להחליט החלטות חשובות לגביו ולגבי העתיד שלנו יחד.... אגב לשאול אותו יהיה מיותר הוא לא יאמר בגלוי לעולם ... יתחמק או ישנה נושא ... לא מתוך כוונה רעה אלא כי לא נוח לו לדבר על ריגשותיו...נשמע תמוה בעניי....

משקל מיוחד למילים

אם היינו יודעים עד כמה למילים יש משקל מיחד, היינו קודם כל מחפשים את מה שמסתתר מאחורי המילים, אבל אם את יודעת שהוא ממש אוהב אותך אז "לפעמים שתיקה שווה זהב"

שושה ....

את שואלת הרבה אולי ואולי ואולי ואולי .... אבל לא שאלת את האולי הכי חשוב! אולי הוא באמת ובתמים אוהב אותך!? למה לנסות להוציא מיים מהסלע למה לא לנסות ולהאמין שהוא באמת אוהב אותך ולהמשיך עם התחושה הזאת! אל תתני לשטן שנקרא "אולי" להכנס לך לנשמה ולהרוס לך את הקשר שיש לך .... תאמיני ותתני צאנס.....והזמן יעשה את שלו לבד

אולי ?? אולי!!! זה מה שאני בעצם אעשה ...

אלמד לחיות בלי יותר מידי שאלות .. בלי יותר מידי "אולי" פשוט להנות מהקיים ומה שיהיה גם כך יהיה .... תודה על מילותיך.... אולי הייתי צריכה לשמוע את תגובתך בכדי לא לומר יותר אולי ואולי זה יהיה האולי האחרון....

שושה ...

שמח לשמוע שעזרתי ... ובדיוק כמו שאמרת.... האולי האחרון כבר מאחורייך... והאולי הבא (חתונה ) עומד בפתח ומחייך.. שיהיה רק בהצלחה והמון אהבה... אני!

קטיקטון אתה פשוט מקסים!!!

יכולתי אומנם להגיע למסקנות לבד... יכולתי לחכות לנצח שהוא יאמר את המילים שכל כך ציפיתי לשמוע... ויכולתי גם פשוט להאמין שהוא פשוט אוהב ..גם בלי לומר.... אגב...דיברתי איתו על העניין ..והוא לא התחמק כמו תמיד.... וענה בדרכו ..: " להביא לך זר פרחים בכל פגישה , לבטא את אהבתי במתנות בחום וקירבה , בהבנה והקשבה ..לרצות שיהיה לך רק טוב ...לרצות לראות אותך מאושרת מה זה אם זו אינה אהבה? והוסיף שישנם גברים שעבורם קל להגיד אך אינם מתכוונים לשלוש המילים שממנו לא יוצאות כל כך בקלות ... ובסיום הפגישה הוא אחז בידיי הביט בעניי ואמר ..אני ...אוהב אותך....!!!! אני פשוט מתמוגגת מאושר כל כך חיכיתי לרגע הזה.... .

לשושה....

את רואה כמה חזקה האמונה ואהבה?! רצית! , קיווית!, חשבת!, ואפילו היססת לרגע! אבל בדיוק ברגע הכי מתאים , ברגע שלא יכול להיות יותר טוב ממנו שאת בשיא הדילמה שלך ! זה הגיע בתזמון מושלם הוא הוציא לך את 3 המילים שכל כך היו חשובות וחסרות לך .. והם יצאו מכל הלב אני בטוח! והינה ...היום אין מאושרת ממך למרות שלפני כמה ימים לא היה חסר שהיום לא הייתם ביחד ! שמח בשבילך שקיבלת את התשובה שלך בצורה הכי מיוחדת ומדהימה שיכולה להיות!... מאחל לך/לכם רק אושר ואהבה .... ורק אל תשכחי ....את העידכון חתונה ... אני!

כמובן שאני אעדכן....ואפילו אשמח להציג אותך כזה שגרם לי להאמין ....שקיימת אהבה!!!

תודה!!! על האמונה שהשבת אליי ... על מילותיך .... על הקשבתך.... אולי תספר מעט על עצמך... ומה עושה אדם כל כך מיוחד ... כאן? איך זה שלא חטפו אותך חחחח ולגבי החתונה וודאי שאני אעדכן ואשמח להציג אותך ולומר ...אתם רואים זה קיטקטון זה שגרם לי לבטוח באהבה... זה שבגללו אנחנו כאן היום!!!! עד אז שיהיה לך רק טוב... ואשמח לשמוע ממך ... בכל עניין תנק'ס

אני מאמין שאפשר להמשיך את זה במייל...

kitkaton@walla.co.il נדבר שם ולא נציף פה

kitkaton שלחתי לך מייל .....כנס למסנ'

נעלמנו?????????????

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר