זה כזה היסטרי?...

שלום, יש לי חבר איזה חודשיים, לפני כמה זמן הוא סיפר לי(כדרך אגב, לא ממש הודיע לי לפני, רק הזכיר זאת כאגב..) שבזמן שכבר היינו חברים ישנה אצלו ידידה בבית(באותו חדר),אני עדיין לא ישנתי אצלו,השאלה אם זה מתקבל על הדעת או שלא צריך לסלוח על דבר כזה?.. בבקשה עצה ממי שיש לה חבר/היה לה.. בנים ובנות..מה השיקולים, מה אתם אומרים אם אותו הדבר בדיוק היה קורה לכם עם החבר שלכם??.. -תודה..

אהה.. עוד משהו..

שאלתי אותו מה זה אמור להיות? הוא אמר שהיא פשוט ניתקעה בעיר שלו בשעה מאוחרת שכבר אין אוטובוסים(למרות שהוא הרגיש שהיא לא ניתקעה בעיר, אלא סתם היה בא לה לבוא אליו) אם זה כ"כ חמור אני חושבת שהוא בכלל לא היה מספר לי.. זה ידוע שבנים מסתירים עובדות שעלולות 'לסבך' אותם עם המין השני..אבל גם כשגילה לי את זה.. זה מספיק רע בעניי.. השאלה אם אני מגזימה או שזה תגובה הוגנת?

תעריכי את הכנות שלו, היית שמחה לגלות את זה ממישהו אחר/ת?

הרי אחרי הכל, עד כמה שאת יודעת לא קרה שום דבר ביניהם לא?

זה כזה היסטרי?...

שלום, יש לי חבר איזה חודשיים, לפני כמה זמן הוא סיפר לי(כדרך אגב, לא ממש הודיע לי לפני, רק הזכיר זאת כאגב..) שבזמן שכבר היינו חברים ישנה אצלו ידידה בבית(באותו חדר),אני עדיין לא ישנתי אצלו,השאלה אם זה מתקבל על הדעת או שלא צריך לסלוח על דבר כזה?.. בבקשה עצה ממי שיש לה חבר/היה לה.. בנים ובנות..מה השיקולים, מה אתם אומרים אם אותו הדבר בדיוק היה קורה לכם עם החבר שלכם??.. -תודה..

אם זה קרה

זה כבר קרה,אבל תבהירי לו שזה ממש אבל ממש לא יקרה שוב ולא יחזור על עצמו אני בכל אופן יודעת שאני ל מסיכמה לשטויות האלה מה זה ידידיות ועוד שישנות אצלו?...נו באמת מה את תמימה...או ילדה בת 15 בלי להעליב,שתלך לישון בבית שלה או אצל ידיד אחר זה לא עיניין של קנאה או חוצפה זה עינייןש ל כבוד ולא הגיוני שאישה אחרת תבלה לילה בבית של החבר שלך אם הוא מכבד אותך מן הסתם זו לא בקשה מוגזמת אני הייתי קורעת אותו....חחח סתם

אם זה קרה

זה כבר קרה,אבל תבהירי לו שזה ממש אבל ממש לא יקרה שוב ולא יחזור על עצמו אני בכל אופן יודעת שאני ל מסיכמה לשטויות האלה מה זה ידידיות ועוד שישנות אצלו?...נו באמת מה את תמימה...או ילדה בת 15 בלי להעליב,שתלך לישון בבית שלה או אצל ידיד אחר זה לא עיניין של קנאה או חוצפה זה עינייןש ל כבוד ולא הגיוני שאישה אחרת תבלה לילה בבית של החבר שלך אם הוא מכבד אותך מן הסתם זו לא בקשה מוגזמת אני הייתי קורעת אותו....חחח סתם

זה בדיוק מה שאני חשבתי..

כנות כנות, עם כל הכנות שלו.. יש גבול.. יש מצב שהוא סיפר לי וכשהבין מה התגובה לזה, לא סיפר את ההמשך.. תודה.. יש עוד תגובות... ושירי לירי אני כ"כ מסכימה איתך

זה כזה היסטרי?...

תראי - לעזוב בחור בגלל שטות כזאת לא שווה, אבל צריך לשים לב...

כי לבנים לפעמים יש נטייה לנסות למתוח את הגבולות- לראות עד איפה מותר, ואיפה כבר אסור -על כן בצורה לא אובססיבית תרמזי לו שלמרות שזה היה כי היא "נתקעה" - שפעם הבאה יתיעץ איתך- את כבר תדאגי שהיא חס ושלום לא תתקע שוב- תביאי לה את הכתובת של אתר אגד או משהו... dmile and people will follow! קישור שמח

זה בסדר.. כבר אין 'אנחנו'...

מי שרוצה לכבד אותי, שלא יזמין אליו ידידות.. בטח לא כשיש לו חברה, אני חושבת שהוא היה צריך לשאול אותי קודם לכן.. אם הוא רצה לבדוק גבולות.. שישאל... להביא זה כבר משהו אחר לגמרי.. אם הייתי מספיק חשובה עבורו.. הוא לא היה בודק אותי ככה ולוקח סיכון שאני אברח לו מבין הידיים.. כמו שברור לו(ובטח שברור לי..!!) ששום ידיד לא ישן אצלי.. איך אומרים.. יש עוד הרבה דגים בים..(למרות שחצי מהם דיי רקובים חחח)

לא הייתי סולחת כשיש חבר רציני לדעתי מנטרלים את כל הידידות ואת צריכה להיות מרכז העניינים

אהה.. עוד משהו..

שאלתי אותו מה זה אמור להיות? הוא אמר שהיא פשוט ניתקעה בעיר שלו בשעה מאוחרת שכבר אין אוטובוסים(למרות שהוא הרגיש שהיא לא ניתקעה בעיר, אלא סתם היה בא לה לבוא אליו) אם זה כ"כ חמור אני חושבת שהוא בכלל לא היה מספר לי.. זה ידוע שבנים מסתירים עובדות שעלולות 'לסבך' אותם עם המין השני..אבל גם כשגילה לי את זה.. זה מספיק רע בעניי.. השאלה אם אני מגזימה או שזה תגובה הוגנת?

את בכלל לא מגזימה...מה לא היה מקום על הספה בסלון או בחדר אחר בבית?

זה כזה היסטרי?...

תבדקי עם ורדה רזיאל זקוט

מה שהיא הייתה אומרת זה "תזרקי אותו" ותעזבי אותך מכל יפה הנפש שענו לך להשאיר ולהישאר! בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר