חוששת שהוא רוצה אחרת

אני וחבר שלי יוצאים חודש הוא בן 24 ואני בת 19 עוד חודש איהיה... הכרנו באתר הכרויות אך הוא היה רשום שם למטרת ידידות... עברנו אחרי זה לדבר באיסיקיו, דיברנו שבועיים ואחריי זה נפגשנו וכך ניהיהנו ביחד וטוב לנו מאוד, אני נשארת אצלו בסופי שבוע ובפגישה השניה הוא הזמין אותי לארוחה משפחתית אצל אחותו עם כל המשפחה המורחבת שלהם. הבעיה שלי היא שהוא עדיין רשום באתר הזה ונכנס לשם לעתים קרובות מאוד ואני לעומת זאת מחקתי את עצמי מאז שהכרתי אותו. הוא טוען שהוא רשום שם 3 שנים ואינו מחפש כלום כי אם יש לו משהו טוב אז לא צריך לחפש יותר טוב לא יודעת אני קמצ חוששת ועל מה לעזעזעל הוא מתכתב איתו? האם כדאי להגיד לו שזה מציק לי מאוד? לשאול אותו על מה הוא מתכתב איתן- הרי כך אני אפגע בפרטיות שלו. ועוד שאלה היתה לו חברה לפני כמה חודשים שהיה איתה שנה+ אני יודעת שהוא התכתב איתה לפני חודשיים ואמר לה שאוהב אותנ- היא בגדה בו והם נפרדו בכל מקרה הוא אמר לי שגם כך לא התאימו וכבר לא הלך טוב ביניהם לפני הבגידה ולא היה יוצא מזה כלום. השאלה שלי היא האם אפשר לשכוח ממישהי אחרי חודשיים ולאהוב מישהי אחרת שעכשיו איתו כי הוא עדיין לא אמר לי שהוא אוהב אותי ואני כן אוהבת אותו אך חוששת להגיד לו את זה כי פוחדת שלא יענה לי הדדי למרות זאת אומר לי שהוא מת עליי, חולה עליי וכו' אך לא המילים שאני מצפה לשמוע" אני אוהב אותך" כמה אפשר לחכות? למה זה כך? האם עדיין אוהב אותה? אני נואשתץ... כל כך רוצה לשמוע את המילים האלו. תודה מראש

חחשות ותהיות גורמים לנו

לראות דברים כמו שנוח לנו ולא כמו שהם אמורים להיות במציאות תראי בואי ואספר לך תחום עבודתי גורם לי ליצור קישרי עבודה עם לא מעט נשים וגברים רצה הגורל ולקחתי איתי לפגישה עם אקס שלי טלפון שזמין מבחינת עבודה הטלפון צילצל והיה על הקו ידיד אכלתי סרטים במשך שבוע מאותו אקס על כך שאולי יש לי מישהו אחר התהיות הללו היו אחד הדברים שהרסו לנו את הקשר אז עצם זה שהוא הזמין אותך להכיר את משפחתו בדכ מעיד על כוונותיו ואם יש לו ידידות או שהוא בקשר עם האקסיות שלו תני לא את המרחב שלדרוש לו כי אחרת את תחנקי את הקשר בינכם ועוד דבר ששכחתי יש אנשים שקל להם להביע רגשות ויש כאלה שלא אז אל תילחצי עליו כאשר הוא ירגיש שהגיע הזמן להביע רגשות תהיי בטוחה שהוא יאמר לך זאת מפורשות

לצערי אני יכולה לומר לך מניסיון רע ש..

אנחנו חושבים שהם שוכחים מהאחת.. רוצים להאמין בזה.. אבל הוא היה איתה שנה וחצי, איך אפשר לשכוח אותה?..הוא מכיר אותה מא' ועד ת'.. וכל אינץ' בגוף שלה.. הוא אמר לה שהוא אוהב אותה?. כי הוא באמת אהב אותה כ"כ..(אני יודעת שזה קשה לשמוע את זה.. גם אני שמעתי את זה רק ממנו..(שזה טיפה יותר גרוע..) חשבתי שהוא ישכח, חשבתי שזה יעבור, אבל מסתבר שרגשות הם לא דבר שעובר ביום.., וגם לא בחודשיים.. צריך תקופה יותר גדולה לדעתי..הוא הכיר אותך למשפחתו בגלל שהוא רוצה להגיד לך שהוא רוצה בהתחלה חדשה(הוא מבין, וואלה אני לא רוצה להיות עם ההיא שבגדה בי גם אם אני מת עליה..!!!ככה גם החבר עשה איתי.. והוא באמת רצה אותי.. והכיר אותי למשפחתו, חברים שלו.. וכו'.. אבל מה לעשות כשתפוסים ריגשית?..) בואי נגיד ככה.. אם היא תגיד לו לחזור אליה, ותישבע ותבטיח לו שלא לבגוד בו יש מצב גדול שהוא חוזר אליה.. זה לא אומר שהוא לא אוהב אותך.. פשוט הבנאדם תפוס ריגשית.. וזה מצב שטיפה קשה לצאת ממנו.. אחד הפיתרונות הנפוצים(לצערי עשיתי סטאג' רציני בגלל שהייתי פיתרון כמוך) הוא להכיר מישהי חדשה.. במקרה הזה את.אני יודעת שזה נשמע הכי רע בעולם.. אבל ככה זה..אככל שתיתפקחי בזמן, ככה הכאב יהיה קטן יותר.. את יכולה להיכנס לקשר, ובסוף, כשזה לא יהיה מה שחשבת להיפגע מאוד מאוד.. אז אני אישית הייתי מציעה לך(באמת מכל הלב..!!!) שתגידי לו שאת מעוניינת להיות האחת.. ושאם הוא עדיין מרגיש אליה משהו(אני מאמינה שאת בטח מרגישה אצלו שהוא טיפה תפוס ריגשית..בד"כ מרגישים את זה). זו גם אחת הסיבות שהוא לא אומר לך 'אני אוהב אותך'.. אם הוא כ"כ אנושי.. כ"כ מאמי..בנאדם טוב כ"כ..אני בטוחה שהוא לא ישכח אישה שהוא כ"כ אהב..זה לא עובר מהר.. אז פשוט תגידי לו את זה שאת מעוניינת שהוא קודם יתפנה ריגשית(אני יודעת שזה נשמע פלצני חחח) ושאם הוא באמת רוצה אותך הוא יודע את המספר שלך.. אם הוא האחד.. תאמיני לי שהוא לא יוותר עלייך בקלות ואתם תיהיו אחד עם השניה.. רק תיזהרי לא להיפגע.. ולא להיות איזה מין תרופה למשך זמן עדי יעבור זעם..ואז הוא שוב יחזור אליה.. שזה יהיה באמת פוגע. אני אישית ניפרדתי.. כי ראיתי שכל הזמן שאני איתו היא לא ממש יוצאת לו מהראש.. הבנאדם לא הבין מאיפה זה בא לו, אבל ת'כלס אם הוא כ"כ היה מעוניין בי הוא היה חוזר אליי.. את בטח רוצה מישהו שמעוניין בך 100% ולא 50% ולא70%.. קיצר.. באמת עצה מכל הלב..

זה לא כל כך נכון

דיברתי איתו על זה והוא אמר לי שהוא הולך קדימה ובכלל לא קשור אליה ריגשית כי גם לפני זה רצה להיפרש ממנה וחזר אליה פעם שניה רק בגלל שריחם עליה.... והוא אמר שבכלל לא חושב עליה ואין לו רגשות כלפיה יותר... אולי הוא קצת שיקר אבל תכלס יש בזה משהו

גם לי הוא אמר שהוא ממשיך קדימה

וגם הוא נפרד וחזר אליה כמה פעמים.. ולא.. הוא לא ריחם עליה.. תהיי בטוחה בזה.. אם הוא זה היה בת אז הייתי אומרת לך שוואלה אולי ריחם עליה וחזר אליה.. אבל בן לא יחזור למישהי כי הוא מרחם עליה.. בד"כ בנות עושות את זה(בגלל זה זה נראה לך שהוא אומר את האמת) גם שלי רצה להיפרד ממנה כבר הרבה זמן ולא נפרד, ונשאר איתה וניפרדו חזרו ניפרדו וחזרו(היא יזמה את הפרידה אבל הוא אמר שגם ככה לא היה לו טוב איתה והוא ידע שזה נועד לכישלון..אבל עובדה שבין לבין היו לו חברות, כשהם ניפרדו לכמה חודשים ועובדה שהוא חזר אליה), קראתי קצת מהמאמרים שלך וראיתי את סיפורך, אני יכולה לומר לך שאולי את סיימת עם ההוא של ה4 ומשהו שנים, אבל יש כאלה זוגות שיכולים להיפרד ולחזור כל החיים, ולדעתי אין מצב שאין לו רגשות אליה..אולי אין יחלפו- אבל למה על חשבונך?.. אני חושבת שמגיע לך מישהו שאת יודעת שיכול להיות שלך 100% כמו שאת שלו 100%.. תחשבי על זה..

חוששת שהוא רוצה אחרת

אני וחבר שלי יוצאים חודש הוא בן 24 ואני בת 19 עוד חודש איהיה... הכרנו באתר הכרויות אך הוא היה רשום שם למטרת ידידות... עברנו אחרי זה לדבר באיסיקיו, דיברנו שבועיים ואחריי זה נפגשנו וכך ניהיהנו ביחד וטוב לנו מאוד, אני נשארת אצלו בסופי שבוע ובפגישה השניה הוא הזמין אותי לארוחה משפחתית אצל אחותו עם כל המשפחה המורחבת שלהם. הבעיה שלי היא שהוא עדיין רשום באתר הזה ונכנס לשם לעתים קרובות מאוד ואני לעומת זאת מחקתי את עצמי מאז שהכרתי אותו. הוא טוען שהוא רשום שם 3 שנים ואינו מחפש כלום כי אם יש לו משהו טוב אז לא צריך לחפש יותר טוב לא יודעת אני קמצ חוששת ועל מה לעזעזעל הוא מתכתב איתו? האם כדאי להגיד לו שזה מציק לי מאוד? לשאול אותו על מה הוא מתכתב איתן- הרי כך אני אפגע בפרטיות שלו. ועוד שאלה היתה לו חברה לפני כמה חודשים שהיה איתה שנה+ אני יודעת שהוא התכתב איתה לפני חודשיים ואמר לה שאוהב אותנ- היא בגדה בו והם נפרדו בכל מקרה הוא אמר לי שגם כך לא התאימו וכבר לא הלך טוב ביניהם לפני הבגידה ולא היה יוצא מזה כלום. השאלה שלי היא האם אפשר לשכוח ממישהי אחרי חודשיים ולאהוב מישהי אחרת שעכשיו איתו כי הוא עדיין לא אמר לי שהוא אוהב אותי ואני כן אוהבת אותו אך חוששת להגיד לו את זה כי פוחדת שלא יענה לי הדדי למרות זאת אומר לי שהוא מת עליי, חולה עליי וכו' אך לא המילים שאני מצפה לשמוע" אני אוהב אותך" כמה אפשר לחכות? למה זה כך? האם עדיין אוהב אותה? אני נואשתץ... כל כך רוצה לשמוע את המילים האלו. תודה מראש

תשמרי ותישמרי

תראי חמודה יש אנשים שמאד קשה להם להתאהב ובהתחלה באמת משתמשים במושגים של חולה עלייך או מת עלייך ואין לדעת בשלב זה איך זה התפתח כנראה שהוא רוצה לנסות איתך איך זה הולך ואם זה ימשיך והתחזק אולי הוא ישכח את האחרת ואפילו ימחק את עצמו מאתר הכריות לבנתיים אל תקשרי יותר מדיי ותלמיכי את האש תהני מהזמן שלך איתו עד כמה שאת יכולה אבל אל תשכחי מתוקה לעטוף את ליבך בצמר גפן שלא ישבר תצליחי

חחשות ותהיות גורמים לנו

לראות דברים כמו שנוח לנו ולא כמו שהם אמורים להיות במציאות תראי בואי ואספר לך תחום עבודתי גורם לי ליצור קישרי עבודה עם לא מעט נשים וגברים רצה הגורל ולקחתי איתי לפגישה עם אקס שלי טלפון שזמין מבחינת עבודה הטלפון צילצל והיה על הקו ידיד אכלתי סרטים במשך שבוע מאותו אקס על כך שאולי יש לי מישהו אחר התהיות הללו היו אחד הדברים שהרסו לנו את הקשר אז עצם זה שהוא הזמין אותך להכיר את משפחתו בדכ מעיד על כוונותיו ואם יש לו ידידות או שהוא בקשר עם האקסיות שלו תני לא את המרחב שלדרוש לו כי אחרת את תחנקי את הקשר בינכם ועוד דבר ששכחתי יש אנשים שקל להם להביע רגשות ויש כאלה שלא אז אל תילחצי עליו כאשר הוא ירגיש שהגיע הזמן להביע רגשות תהיי בטוחה שהוא יאמר לך זאת מפורשות

כרגיל

אחחח פשוט פניני חוכמה... שתהיי בריאה וירבו כמותייך...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר