האם הלכתי רחוק מידיי עם הסקס?

טוב אז הבעייה היא כזאת יש לי חבר שנתיים יש לנו סקס מדהים ללא גבולות ופה מתחילה הבעייה לא מזמן חבר שלי ביקש מימני שנראה ביחד סרטים כחולים ונעשה סקס ושאני אספר לו סיפורים אירוטיים עלינו ועל עוד אישה במיטה בהתחלה לא היה לי איכפת ואפילו נהנתי לאט לאט הורדנו סרטים בזמן הסקס סיפרתי לו סיפוריים מחרמנים ונהנינו מאוד רק שלאחרונה בסקס הוא תמיד מבקש מימני לספר לו סיפורים עלינו ועל עוד אישה ושהיא נוגעת בי וכאלה והוא התחיל להוריד סרטים בקצב מטורף אם פעם היינו מורידים סרטים ביחד אתמול גיליתי שהוא הוריד סרטים לבד מבלי לשטף אותי והריי גם אני הולכת לראות איתו את הסרט??? מין הסתם שאני רוצה לראות סרט שנוח לי איתו ולא סרט שיהרוס את המצב רוח אז אתמול שכעסתי עליו על זה זה גרם לריב מגעיל וזה גרם לי לתהות ואולי להצטער על כך שהייתי איתו יותר מידיי פתוחה והלכתי על הכל אני מתחילה לתהות שאולי אני כבר לא מספקת אותו והוא צריך גירוי חיצוני ועם זה אין לי בעייה פשוט התדירות והבקשות נהיו יותר מידיי בשבילי וקשה לי עם זה אני מפחדת שביום מין הימים הוא יבקש לממש את הפנטזייה עם עוד בחורה והוא כבר שאל בעבר וזה עיצבן אותי וכאב לי מאוד יש לציין שאין לנו גבולות בסקס כולל מין אוראלי אנאלי בלי גבולות אני מצטערת על התיאור הספציפי.... האים הלכתי רחוק מיידיי עם זה?? כי כשזה היה במינון עדין זה היה בסדר ואפילו נהנתי ועכשיו קצת מעיק עליי כל העניין הזה של הסרטים והסיפורים.... לעצתכם אודה...

רונית..

היי, לדעתי את ממש לא צריכה להצטער על כלום. להפך.. עשיתם מה שעשיתם בהסכמתך המלאה ואפילו מרצונך. את נהנית מזה, זה עשה לך טוב, למה להצטער עכשיו? את צריכה לשמוח מהכימיה הנהדרת שיש בינכם במובן הפיזי ומהסקס המצוין.. מהפתיחות הגדולה שלא הרבה זוגות מגיעים אליה. לכל אחד יש את הדברים המסוימים שהוא אוהב ואת הנטיות שלו, אז אלו הם הדברים של חבר שלך (הסרטים והסיפורים) אין לך מה להצטער שזרמת איתו כי עשית לו טוב ולך היה טוב, וגם את לא יכלת לדעת שהוא יסחף עם זה וזה יגיע למצבים שלא נוח לך. יכול להיות שאת צריכה לחשוב על כיוונים אחרים בסקס, יש עוד דברים רבים שתוכלו לעשות ביחד ואולי להנות באותה רמה כך שלא תרגישי שאת לא מספקת אותו ושהוא רוצה עוד אישה במהלך הסקס.. תנסי ליזום דברים אחרים, שיגרמו לכם להנות יותר מגופו של אחד מהשני ולא רק מסרטים.וכך את תרגישי שוב כמה הוא נהנה איתך וממך ולא זקוק לעוד אחת.. עוד דבר שאת כמובן יכולה לעשות זה פשוט לדבר איתו. להגיד לו שבא לך קצת בלי כל הסרטים. אל תבקשי ממנו להפסיק או תסרבי לשתף איתו פעולה, פשוט תגידי לו שבא לך קצת לגוון ומשהו קצת אחר. בהצלחה!

סקס בשלישיה הורס אינטימיות..

לך לא מתאים הקטע הזה בסקס אז תמצאו את דרך האמצע שתתאים לשניכם. אם הוא יתעקש,סימן שהוא אגואיסט. זה שהוא הוריד סרט לבד זה לא נורא וזה לא סוף העולם. צפיה בסרטים כחולים לבד,איננה בגידה. אם הסיפורים מפריעים לך,תפסיקו עם זה ואם זה לא מספק את חבר שלך תפסיקי את הקשר איתו.

.

גברים שמציעים לך סקס בשלישיה לא אוהבים אותך. אלא אם כן את נשואה 50 שנה ואז אפשר לחלוק על זה. ביי

תחשבי התשובה אצלך ..

האם תהיי מסוגלת לראות את אהובך ממולך עם עוד אישה ? את מקנאה לו על דברים הרבה יותר קטנים , אני עם אהבה אמיתית לא הייתי הולכת על זה ובכל זאת אני זו אני את זו את שיהיה בהצלחה בכל דרך שתלכי .

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, מנחה סדנאות לקידום עסקים קטנים  אמנית ועורכת הניוזלטר לאן נושבת הרוח. 

ונשים שמציעות *לו* מין בשלישיה?

בולשיט. אין לך מונופול על האהבה, ואין לך את הזכות לקבוע מהי כן ומהי לא אהבה. מאיפה היומרה לקבוע שמי שלא אוהב כמוך לא אוהב?

ותשובה אמיתית?

טוב אז הבעייה היא כזאת יש לי חבר שנתיים יש לנו סקס מדהים ללא גבולות ופה מתחילה הבעייה לא מזמן חבר שלי ביקש מימני שנראה ביחד סרטים כחולים ונעשה סקס ושאני אספר לו סיפורים אירוטיים עלינו ועל עוד אישה במיטה בהתחלה לא היה לי איכפת ואפילו נהנתי לאט לאט הורדנו סרטים בזמן הסקס סיפרתי לו סיפוריים מחרמנים ונהנינו מאוד רק שלאחרונה בסקס הוא תמיד מבקש מימני לספר לו סיפורים עלינו ועל עוד אישה ושהיא נוגעת בי וכאלה והוא התחיל להוריד סרטים בקצב מטורף אם פעם היינו מורידים סרטים ביחד אתמול גיליתי שהוא הוריד סרטים לבד מבלי לשטף אותי והריי גם אני הולכת לראות איתו את הסרט??? מין הסתם שאני רוצה לראות סרט שנוח לי איתו ולא סרט שיהרוס את המצב רוח אז אתמול שכעסתי עליו על זה זה גרם לריב מגעיל וזה גרם לי לתהות ואולי להצטער על כך שהייתי איתו יותר מידיי פתוחה והלכתי על הכל אני מתחילה לתהות שאולי אני כבר לא מספקת אותו והוא צריך גירוי חיצוני ועם זה אין לי בעייה פשוט התדירות והבקשות נהיו יותר מידיי בשבילי וקשה לי עם זה אני מפחדת שביום מין הימים הוא יבקש לממש את הפנטזייה עם עוד בחורה והוא כבר שאל בעבר וזה עיצבן אותי וכאב לי מאוד יש לציין שאין לנו גבולות בסקס כולל מין אוראלי אנאלי בלי גבולות אני מצטערת על התיאור הספציפי.... האים הלכתי רחוק מיידיי עם זה?? כי כשזה היה במינון עדין זה היה בסדר ואפילו נהנתי ועכשיו קצת מעיק עליי כל העניין הזה של הסרטים והסיפורים.... לעצתכם אודה...

לדעתי הכנה

אני לא חושב שאת צריכה לעשות משהו שאת לא רוצה או מרגישה לא בנוח איתו. אולי הבעיה היא החבר שלך שלא אוהב אותך כמו שאת היית רוצה. את צריכה לשאול את עצמך: את מי את רוצה לידך? מאהב שזה ככל הנראה שיש לך או בחור שאוהב אותך ולא ירצה לחלוק אותך עם איש או אישה.

סקס מוגזם??????????

מאמי אין דבר כזה סקס מוגזם הכל בסדר אצלך תהני כמה שאת יכולה ותעשי כל מה שמדליק אותך יש מליארדי אנשים בעולם כולל ראשי ממלשה ואנ שים מכובדים אחרים ונהנים מסטיות גרועות יותר גם אני וחבר שלי נהנים מכל טוב

סקס

את רוצה שאני גם יעשה איתך סקס? ברצינות תישלחי לי...

סקס..כמה שיותר

קודם כל אני מסכימה עם מישהי כאן שקראתי את התגובה שלה..היא אמרה שהרבה זוגות..לא מצליחים להגיע לכזאת פתיחות..ולחוות את מה שאת חווה... אני מבינה על מה את מדברת.. על העניין הזה שכשזה היה במינון זה היה בסדר.. אל תאשימי אותו. לא נתת גבול מסויים..ולכן הוא מרחיב אופקים.. זה נשמע לי ממש נחמד..לא ניסיתי את זה אף פעם..לדבר אחד עם השני תוך כדי..יכול להיות ממש מחרמן.. אני חושבת שהעניין של הסרטים יכול להיות משעשע..אבל לא יותר מפעם פעמיים..לא לתת לזה להיות חלק מהרגעים האנטימיים שלכם.. אחרי הכל לא היית רוצה לדעת..שהוא גבר בגלל איך שא-ת גירית אותו? איך שא-ת חירמנת אותי? לדעת שהוא גמר רק בגלל מה שאת עושה לו? זה אכן מספק. בכל מיקרה רונית..אני מבינה אותך..בהתחלה נהנת..וזה ניראה לך קול ונחמד..וזה הוסיף הרבה לסקס בינכם..אבל ברגע שאת מרגישה..שהוא ניסחף..וזה גורם להרגיש לא נוח עם עצמך..תעצרי את זה מבלי שהוא יעלב..וירגיש שאת הורסת..וחבל. תגידי שאת לא רוצה את זה יותר..את מתגעגעת..ללבד שלכם..בלי הסרטים..את מעדיפה לדמיין אותכם עושים את זה..מאשר ליראות סרטי פורונו מגרים שאכן עושים את זה..אבל..את יותר!!!! בקיצור נירית..אני מאמינה שגם בלעדי..היית מבינה..שאם את לא רוצה אז זה לא יהיה...כי יש גבול לכמה בן אדם יכול לספוג..בסוף..היית מתפרצת..זה בטוח!! :) חח ואגב..אם תרצי להתפשר..ולעשו תמשהו שהוא יואהב...ויהיה נחמד גם לך..ואם כבר אתם כאלה פתוחים אחד עם השני.. למה שלא תצלמו את עצמכם עושים סקס? את לא מתארת לעצמך..כמה שזה מחרמן!!! וחוץ מזה..הפעם זאת את שתהי מצולמת.. לא מישהי אחרת!! חח ניראה לי שזה יטפח לכם תאגו כמו שצריך..זה גם יכול להיות משהו נחמד לעשות ביחד..אני מכירה אנשים שעושים את זה.. מקווה שעזרתי לך איכשהו.. וגם אם לא..אז אולי למישהו אחר. בהצלחה רוניתייי

סקס

את רוצה שאני גם יעשה איתך סקס? ברצינות תישלחי לי...

סקס בשלישיה

ראיתי שאת מוכנה למין בשלישיה. אנחנו זוג בני 40, נראים טוב שמעוניינים לעשות מין בשלישיה. אם מעוניינת, נשמח לפרטים למייל ggogyt@hotmail.com

זוהי דעתי ..

תראי האמת שבאמת את יצרת את הפתח ואולי אם מלכתחילה היית מציבה גבולות אולי זה לא היה מגיע לאן שזה הגיע אבל עצה לי אלייך אם את מרגישה לא נעים עם כל המצב וזה מפריע לך שקיימת אישה אחרת בדמיון שלו מלבדך את פשוט צריכה לבוא ולאמר את הדברים ישירות ולציין שזה כבר לא מתאים לך לעשות לזה סוף מה שנקרא ותבחני את התגובה שלו ומפה תמשיכי הלאה בהצלחה

רונית יקרה אני ממש מקנה בך אצלי אין בעייה כזאת אצלי אישתי לא רוצה בכלל סקס אני אוכל את הלב

איך אצלכם יש פתיחות ועושים ממש את מה שאני חולם עליו ואצלי פשוט זה רק בגרד של חלום . את תתנחמי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר