דילמה פנימית- לחפש את האחד או להתפשר?

שלום רב, אני בת 28, עברתי כמה וכמה מערכות יחסים רציניות שהמשותף לכולן היה התחושה שאני נמצאת עם האדם הלא נכון. אני בחורה מצליחה ואינטלגנטית ותמיד מוצאת עצמי עם בחורים שאינם מתאימים לי, כך שלאחר הפרידה האחרונה שהתרחשה לפני כמעט שנתיים, החלטתי שאני לא מתפשרת יותר, ומחכה לבחור שאוכל להעריך ולאהוב בלב שלם. התוצאה היא שמדייט לדייט הרף שלי עולה ועולה..וכמובן שאני לבד. אני לא חולמת להתחתן, אבל בכל זאת שואפת לזוגיות יפה. האם אני ביקורתית מדי? או שעליי לשאוף לאותו בחור שאני רואה בדמיוני? - או אולי השאלה שלי היא- איך משחררים את הביקורת הזו ופותחים את הלב ?

את עלולה למצוא את עצמך לבד בסוף כל החיים

אני חושב שאת באמת בבעיה אין אדם מושלם ואת לא תמצאי כזה את צריכה לדעת מי האדם המתאים לך אבל לדעת איפה את יכולה לוותר על דברים מסוימים בסוף את עלולה להגיע לגיל שבו את מבוגרת אבל גם לא מתפשרים אבל את תישארי לבד אמנם זה עדיין לא מגיע אבל זה יכול להגיע אז תחליטי לאיזה כיוון את רוצה להגיע בחיים ואני מאחל לך בהצלחה

אביר על סוס לבן קיים רק באגדות לידיעתך

לקחת את הסוס ורצוי שיהיה RR

אם יהיה לך סוס תמיד ידבק אליו איזה אביר חמדן כחי מה שיש לא נראה שאת יכולה להפעיל מכשיר חלוקת מספרים

נשמע לי מוכר

שלום לך! הבעיה שלך נשמעת לי מאוד מוכרת! תראי, את מתארת את עצמך כבחורה מוצלחת, חכמה וכו'. אז למה לך להתפשר על איזה אחד מעפן? תראי, את לא חייבת לצאת עם אחד שיש לו איי.קיו גבוה, מספיק שיהיה בן אדם עם מוסר עבודה שיאהב אותך ויכבד אותך. זה הכי חשוב. את בת 28, אז מה? את ממהרת לאן שהוא? נכון שזה קשה להיות לבד, אני מבינה אותך בהחלט, אבל זה לא אומר שצריך לבזבז את החיים שלנו על מישהו שלא שווה את זה ושאנחנו לא רואים את העתיד איתו. אל תתפשרי, חפשי אתהבחור שמתאים לך הכי הרבה. מאחלת לך המון המון הצלחה!

אני חושב קצת אחרת....בקשר למשפט את לא חייבת אחד עם I.Q גבוה

ומה היא תעשה איתו בהמשך? מאוד תלוי מה רמת המשכל שלה, איזה עניין הם ימצאו במשותף. הפורום מלא באנשים ונשים שמוצאים את עצמם באמצע החיים משועממים כי אין כל דבר משותף בינם לבן/בת הזוג שלהם. חשוב מאוד למצוא מכנים משותפים כמו תחביבים, או תחומי עניין כי אז הקשר יתחבר גם מהדברים האלה. גם חשוב לא להתפשר ולא לקפוץ על כל בחור מזדמן כאילו הוא הבחור האחרון עלי אדמות. יש המון בחורים נחמדים שרק מחכים לקשר והאחד והמיוחד יגיע זה רק עניין של זמן.

ובאותה הזדמנות ...

מה גורם לאדם להישאר בקשר גם אחרי שברור לו שהוא לא בשבילו. ברור לי שזה פחד והרגל .. אבל איך מתגברים על זה ?

אהבה אמיתית קיימת

אני כמו ה"ביקרותית", גם בת 28 ואני מרגישה כאילו היא דיברה מפי... לפני 3 שנים ביטלתי חתונה, ובדיעבד זה הצעד החכם ביותר שעשיתי בחיים שלי. נכון שמאז היו לי מערכות יחסים קצרות ולא משמעותיות, אך בעקבת הצעד החשוב הזה, אני יודעת מה אני מחפשת ולא מוכנה להתפשר על כל דבר. נכון שישנם דברים שאפשר להתפשר עליהם. אני חושבת שכל בחורה כמונו, צריכה לערוך רשימה של דברים שהיא מעוניינת שיהיו ב"גבר חלומותיה", אח"כ היא צריכה לסמן על מה היא מוכנה להתפשר ועל מה לא. אני עשיתי רשימה כזאת, ושמתי לב שישנם דברים לא מעטים עליהם אני מוכנה להתפשר, ויש כאלה שהם תנאי בל יעבור. בהצלחה נ.ב יש ספר מצויין שעוזר במקרים כאלה מאוד מאוד. הוא נקרא "שיעורים באהבה" של איה ליברגורן. מומלץ לכל מי שרוצה להצילח במערכות יחסים זוגיות.

שלום רב, אני בת 28, עברתי כמה וכמה מערכות יחסים רציניות שהמשותף לכולן היה התחושה שאני נמצאת עם האדם הלא נכון. אני בחורה מצליחה ואינטלגנטית ותמיד מוצאת עצמי עם בחורים שאינם מתאימים לי, כך שלאחר הפרידה האחרונה שהתרחשה לפני כמעט שנתיים, החלטתי שאני לא מתפשרת יותר, ומחכה לבחור שאוכל להעריך ולאהוב בלב שלם. התוצאה היא שמדייט לדייט הרף שלי עולה ועולה..וכמובן שאני לבד. אני לא חולמת להתחתן, אבל בכל זאת שואפת לזוגיות יפה. האם אני ביקורתית מדי? או שעליי לשאוף לאותו בחור שאני רואה בדמיוני? - או אולי השאלה שלי היא- איך משחררים את הביקורת הזו ופותחים את הלב ?

פשרה משאירה

"טעם מר בפה " הוא יבוא תאמיני זה יקרה בהצלחה

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, מנחה סדנאות לקידום עסקים קטנים  אמנית ועורכת הניוזלטר לאן נושבת הרוח. 

לביקורתית

ממה שאני יודע הפשרה באה עם האהבה ...אז תשמרי את הפשרה לזמן האהבה ואל תתפשרי באהבה. יש מבין?!

עשי לעצמך רשימה - מה מהותי באמת ומה לא

יש לדעת מה באמת מהותי וחשוב עבורך בכדי שלא להתפשר עליו ומה "ניתן לכיפוף". לאחר שעשית זאת תוכלי לראות מה אמרתי בתגובתי למעלה בפורום, בדף זה. במקביל את צריכה לדעת כיצד לאבחן גבר עם תנאים מתאימים ע"י צפייה מרחוק, שפת גוף: מי שמבין בזה מקבל ידע עצום שחוסך המון זמן וכאבי לב. (פרטים בהמשך)

אני חושב קצת אחרת....בקשר למשפט את לא חייבת אחד עם I.Q גבוה

ומה היא תעשה איתו בהמשך? מאוד תלוי מה רמת המשכל שלה, איזה עניין הם ימצאו במשותף. הפורום מלא באנשים ונשים שמוצאים את עצמם באמצע החיים משועממים כי אין כל דבר משותף בינם לבן/בת הזוג שלהם. חשוב מאוד למצוא מכנים משותפים כמו תחביבים, או תחומי עניין כי אז הקשר יתחבר גם מהדברים האלה. גם חשוב לא להתפשר ולא לקפוץ על כל בחור מזדמן כאילו הוא הבחור האחרון עלי אדמות. יש המון בחורים נחמדים שרק מחכים לקשר והאחד והמיוחד יגיע זה רק עניין של זמן.

אתה צודק, אבל...

חבר סמוי? נשמע מעניין. בכל מקרה, נעים מאוד. קראתי את התגובה שלך ואין קשר בין הדברים שאמרת. I.Q גבוה לא מעיד בהכרח על טיב האדם. ציינת שחשוב לחפש אדם עם תחומי עניין משותפים, ובכן, אנשים יכולים לבלות ביחד בכיף ללא קשר למנת המשכל שלהם. אין ספק שיש צורך למצוא אדם שיהווה בר שיח כראוי, ולא איזה נעל. אספר לך סיפור אישי. לפני חצי שנה בערך הכרתי אדם, בעל אופי מיוחד במינו, מקסים ועוד כהנה וכהנה תכונות. איני יודעת מה מנת המשכל שלו, אך אני חייבת להודות שבכל שיחה שלנו, אנחנו מוצאים עניינים משותפים ונהנים להיות בקשר. אני לא זוכרת שלפני שהתחלנו את הקשר שאלנו אחד את השני כמה הוא הוציא בפסיכומטרי, כי זה לא היה חשוב. יום טוב

ערב טוב לך ביקורתית...ובקצרה..

...התשובה "טמונה" בגוף השאלה.. (..שלך,שלך..).. ...אז,"תורידי" את ה (ודיא לחכימא ברמיזא) ..דרך צלחה..

ובאותה הזדמנות ...

מה גורם לאדם להישאר בקשר גם אחרי שברור לו שהוא לא בשבילו. ברור לי שזה פחד והרגל .. אבל איך מתגברים על זה ?

בדיוק אבל בדיוק כמותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בדיוק באותו מצב שאת נמצאת!! אך אצלי קיים פחד נוסף-- שאני אתחרט במידה ואני אפרד מהבן אדם.. וירצה לחזור אליו.. אז הההההלפ!! איך מתמודדים?

דעתי בלבד

אני בן 25 ואני באותה סירה איתך. לצערי הרב אני בן אדם שקשלי להתפשר בבחירת בת זוג. אני מכיר את אצמי ויודע שאם אני אתפשר הקשר בסופו של עניין יגמר ואין לי כוח להשקיע בקשר שאני לא רואה בו עתיד. הרי מה צריך בשביל להיות מאושר, לא הרבה רק בחורה חמודה שהיא גם בן אדם טוב,שמחה, חמה ואוהבת. רצוי גם רומנטית וחשוב מאוד לא מעשנת או שבתהליכי גמילה מעישון. אשמח לדעת מה את מחפשת בגבר. שבת שלום וערב טוב.

בטח שלחכות!!!

אל תוותרי על העקרונות שלך. אבל... אם את יושבת לך עם רשימת דרישות שמוכנה לבדיקה בשנייה שמישהו קופץ - אז זה בחייייייייייים לא ילך. את תמיד יכולה להגדיר לך מה את רוצה, אבל כשיבוא האחד זה אף פעם לא יהיה מושלם לגמריי - יכול להיות שיהיה לו שפם או נקודת חן שאת לא תאהבי בהתחלה : ) מה שאני מנסה להגיד זה שהאחד שתמצאי יכול להיות היפך הגמור ממה שדמיינת ועדיין הוא יהיה אהבת חייך. אז אל תיסגרי לתוך הפנטזיות שלך. וגם - אני מאמינה שאת תזהי אותו בשנייה הראשונה שתראי אותו. כי ככה זה. זה יבוא. JOY

דעתי ..

שלום לך. אני בערך בגילך, ומוצאת את עצמי נכנסת ויוצאת ממערכות יחסים, שהמשותף להם הוא שאף אחד לא מחזיק מעמד יותר ממספר חודשים. (את יכולה לראות את הודעתי בפורום זה) אני מניחה שאף אחד לא מושלם מנקודת המבט שלנו. אפילו אנחנו איננו מושלמות כאשר אנחנו בוחנות את עצמנו. יש לדעת מה הם הדברים החשובים לנו באמת, ושעליהם איננו מוכנות לוותר. כשאנחנו נמצאות בזוגיות, עלינו לבחון את הקשר הכולל ואת בן הזוג בכללותו. כמובן שתמיד יהיו דברים שימנעו מהקשר להיות פשוט מושלם, לכן עלינו להיות מוכנות לקבל את זה. אם בן הזוג מוצא חן בעיניי ואני מתאהבת בו, עליי לדעת לקבלו כפי שהוא, אך לא לוותר על לשוחח איתו על דברים שמפריעים לי, בצורה נעימה ונינוחה. כי הרבה פעמים, כשהקשר מסתיים אחרי זמן קצר כל כך, אפילו אין די זמן להכיר את הצד השני ולעתים אנו מפספסות בני זוג מקסימים בגלל חוסר סבלנות לתת לזה קצת יותר, ובגלל תקשורת לקוייה אני מקווה שאכן איישם דברים אלה במערכת היחסים הבאה שלי ושהיא תחזיק כבר יותר ממספר חודשים קטן. :-)

בשום פנים ואופן לא!!!!!!!!!!!

מנסיון יצאתי עם המון בחורים בחיי והאחרון היה בחור שיצאתי איתו שנתיים ממש עלם חן בחור נשמה טובה שנכנס ללב המשפחה וידעתי שמובטח לי עתיד זוהר מבחינה כלכלית ומבחינת שקט תעשייתי עם הבחור כי הוא אהב אותי בצורה מטורפת אך מה לעשות שזה לא הבחור שציירתי בדמיוני לא במראה ולא באופי העדין והחנוני הזה ועם כל הפחדים של להישאר לבד ולפחד להפסיד משהו טוב אזרתי אומץ עזבתי אותו והיום אני שבוע לפני חתונה עם מישהו שלא רק דמיינתי אלא ציירתי בדמיוני מאחלת גם לך משהו כזה תצליחי

זו דעתי..

התפשרות יכולה להביא לקשר מאוד מתסכל אולי קצר אולי ארוך, בשניהם הוא יהיה מתסכל.. כמובן כמובן שלא התכוונתי שלא להתפשר בכלל.. יש דברים שאפשר בהחלט להתפשר ולגלות כמה הבנאדם הוא בהחלט כפפה ליד, כלומר לתת לזמן לעשות את זלו.. אולי הוא יתאים, אם זה לא זה אחרי זמן מסויים(חודשיים יספיקו) להרפות.. חבל לבזבז זמן על מישהו שאין לך פוטנציאל איתו... אם לא תיתפשרי- תמצאי את עצמך עם בנאדם שאת באמת רוצה.. ולא תמצאי את עצמך לבד לגמרי.. יש מקום להתפשרות אבל לא להיסחף.. האחד יגיע..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר