מה לעשות?

אני בת 30, יצאתי עם בחור מקסים (גם בן 30) במשך חודשיים. היה חיבור טוב ואהבה. אבל גם מרחק גדול וכל מיני אירועים חיצוניים שגרמו ללחץ אצל שינינו (עיתוי). לפני כשבועיים, היה ויכוח טלפוני ואחריו הוא חשב והגיע למסקנה שלמרות שהוא מאוד אוהב ומאוהב הוא רוצה להתחתן ולא נראה לו שאנחנו מתאימים לחתונה. בגלל סגנון חיים שונה בין היתר. אני ממש אוהבת אותו ולא מצליחה לעבור הלאה....יש בי את החלק שמחכה ויש לי תקווה אולי הוא ישנה את דעתו...מה לעשות?

תוך חודשיים להתחתן??

אוי ואבוי...

מה לעשות

תישכחי ממנו הוא הרי אמר לך שהוא לא רוצה להתחתן איתך תצאי ותכירי אנשים אחרים לא כדאי לך בגללו להתיאש מותק יש עוד הרבה אגים במים.בהצלחה

כמה דברים

קודם כל בגלל ויכוח טלפוני לא מפרקים מערכת יחסים, ואם נושא הויכוח הוא ממש מהותי מנסים לברר אותו לעומקו של ענין. כל הסיטואציה נראית לי כהזדמנות שהוא תפש לברוח מהמערכת שאולי הלחיצה אותו, אולי את יותר מידי חונקת אותו ואולי הוא לא ממש אוהב ומאוהב כמו שאת מתארת. בכלל, נראה לי שאת הרבה יותר לחוצה להתחתן ממנו, ככה לפחות אני מבינה, והשאלה היא האם את באמת בטוחה שהוא האחד או שזה היה פשוט נוח? את כותבת שהיו אילוצי מרחק ואירועים שונים, אז את באמת חושבת שהזמן מספיק להחלטה שכזו?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר