זקוק לייעוץ-מבולבל ואשמח לכמה שיותר תגובות!!!

שלום לכולם יש לי בעיה ואשמח לדעת מה דעתכם. אני בן 29 וחברה שלי בת 28 אנחנו חברים כבר שנה ויש לי איתה בעיה מתחילת הקשר והוא האקס שלה-האקס המיתולוגי. הם היו חברים שלוש שנים ונפרדו מעט זמן לפני שאנחנו התחלנו לצאת ואני יודע שהייה ביניהם אהבה גדולה אבל הם נפרדו כי היא החליטה לטענתה שהוא לא יהיה בעלה לעתיד וממה שהבנתי הוא עדיין רוצה אותה.. לאחר מספר חודשים מיום שהתחלנו לצאת התחלתי להבין שהקשר שלה עם החבר הקודם הוא הרבה יותר מקשר שאמור להיות עם אקס(אם בכלל אמור להיות קשר כלשהוא). הם היו נפגשים הרבה ומדברים כל יום בטלפון דבר שנראה לי לא הגיוני. היו לנו הרבה מריבות על זה והקשר בינינו הפך לקשר של חשדנות ואי אמון דבר שגרר מריבות סתמיות שגם אם הם לא היו קשורות לנושא הזה אין לי ספק שהיה לזה קשר. למרות שהיא היתה אומרת לי שהיא אוהבת אותי לא יכולתי לנהל איתה קשר נורמלי.זה הפריע והיא התעקשה להשאר איתו בקשר. ואני שואל,בשביל מה זה טוב? אם היא סיימה איתו את הקשר למה להתעקש להישאר איתו בקשר ועוד כל כך אינטנסיבי.זה לא מעיד על משהו?למה לתת לזה להפריע? וזה לא רק שהפריע אלא הרס בינינו הכל. לפניה הייתה לי חברה ארבע שנים וניתקתי איתה את הקשר כי הבנתי שזה יפריע לי בקשר החדש. נפרדתי ממנה לפני כמה ימים כי הבנתי שאי אפשר לנהל ככה קשר. הייתי מאוד מעוניין לדעת מה דעתכם/ן. אשמח לקבל כמה שיותר תגובות

אל תוותר לה בקטע הזה? תגיד לה ככה:

אל תציב לה אולטימטום, פשוט תבקש ממנה ככה: אם את אוהבת אותי תנתקי איתו לחלוטין את הקשר... אם היא אוהבת אותך היא תסכים, אם היא לא תסכים, פשוט תיפרד מממנה עם כל הכאב, כי אחרת אתה תיפגע קשות, וכמו שאתה מתאר אתה כבר נפגע מכל האווירה הלא נעימה הזו. בהצלחה.

חבל....

אתה צודק לחלוטין ברגשות הבלבול שאתה מרגיש ואני חושבת שכן יש להציב אולטימטום! פשוט תסביר לה שאי אפשר לנהל מערכת יחסים תקינה בצורה הזאת ושכל הקשר שלה עם האקס שלה פשוט הורס לכם וגורם למריבות ואם היא רואה עתיד איתך אז היא פשוט תצטרך להחליט מה היא רוצה בחייה והיא לא יכולה לרקוד על שתי חתונות .. כי זה מה שהיא עושה עכשיו ....ומי יותר חשוב. פשוט כך .. אל תוותר .. כי זאת לא צורה למערכת יחסים תקינה. על מנת להמחיש לה פשוט תשאל אותה איך היא הייתה מרגישה אם זה היה הפוך !! בהצלחה מכל הלב

שלום ערן

קראתי את ההודעה שלך והאמת היא שהתפלאתי איך המשכת את הקשר הזה כ"כ הרבה זמן כאשר חברתך (אם אפשר לקרוא לה כך) למעשה ממשיכה לנהל קשר נוסף עם האקס, במיוחד שהם היו כ"כ הרבה זמן ביחד והוא עדיין רוצה אותה. אומנם, הם חברים טובים ומבחינתם הקשר אפלטוני בלבד (לפחות כך חברתך חושבת) אך לדעתי היית צריך להציב לה אולטימטום מההתחלה - או שהיא מנתקת איתו את הקשר או שאין לכם עתיד ביחד. קח בחשבון שהיא היתה מספרת לו דברים אישיים עלייך ובטח גם על הבעיות שלכם וזה הדבר האחרון שאתה רוצה, שהאקס ישמח על כל צרה שלכם. טוב עשית כשעזבת אותה, אם היא היתה רואה אותך בתור בן זוגה לחיים, השאר כבר לא היו מעניינים אותה, במיחוד האקס המיתולוגי. אין לי בעיה שבני זוג ימשיכו את יחסיהם עם הידידים או הידידיות שלהם, אך לא באופן אינטנסיבי שפוגע בקשר עצמו. זה יהיה לך קשה, אך אתה תתגבר על זה, או שהיא תחזור אלייך ותבקש את סליחתך, אך הפעם ללא האקס. שהאקס יישאר במקומו, בארון השלדים, לשם הוא שייך. מאחלת המון הצלחה

היי ערן

קודם כל אני מבינה אותך במאה אחוז. אתה נהגת ממש בכחמה ואני בטוחה שממש קשה לך עכשיו שנפרדם. תראה, ברור שהיה לה וגם לך חיים לפני שהכרתם, אבל ברגע שהיא איתך והיא מחוייבת לך ולקשר שלכם, היא צריכה לכבד אותך ולא להיות בשום סוג של קשר עם האקס שלה. זה נשמע כאילו היא עדיין קשורה אליו באיזה שהוא אופן(וגם הוא אליה, כפי שציינת). אז ברור שזה ממש לא בריא..... וכמו שאומרים "לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה". אולי באמת התחלתם את הקשר שלכם מוקדם מידי (לפחות מבחינתה) כי הרי אתה מספר שהתחלתם את הקשר לא מעט אחרי שהם נפרדו, ועוד היתה בינהם אהבה גדולה! אולי לא היה לה זמן בינה לבין עצמה להתנתק ממנו, לשחרר אותו ריגשית מליבה, ולהיות מוכנה באמת לקשר הבא שלה.... אבל עכשיו זה כבר מאוחר מידי למילים אלו, ואני אכן מגבה אותך במאה אחוז שנפרדת ממנה. מגיע לך 100% ממנה כמו שאתה נותן לה! ובין אם קורה משהו בינה לבין האקס שלה בפגישות או בטלפונים שה מנהלים,או לא קורה(שאני דיי בספק לגבי זה) זה ממש לא רלוונטי! עצם העובדה שהיא עדיין בקשר איתו וזה פוגע בך זה אסור בהחלט!!!!! אני בתור בחורה (בת 27)שהיתי עד לפני שנתיים מאד מאד מאוהבת באקס שלי, לקח לי שנה וחצי לפחות "להתנקות" ממנו. היינו ייחד שנתיים וחצי ומאד אהבנו זה את זה. בסוף זה נגמר, ניסתי לצאת עם גברים אחרים, אפילו הכרתי בחור מקסים בן 30 שנראה טוב, חמוד, מצחיק, ורציני! הוא אפילו הציעה לי נישואין.... ואני היתי עדיין מאד קשורה לאקס שלי, ובמשך כל התקופה שיצאתי עם הבחור הנחמד הזה,האקס שלי תמיד היה בראש שלי ובלב. זה מאד פגע בבחור שהכרתי וגם בי ולבסוף נפרדתי ממנו כי הבנתי שזה עדיין מוקדם מידי להמשיך הלאה. אני כבר שנתיים וחצי בלי חבר, ועכשיו יותר מהכל אני מוכנה לקשר הבא שלי שאני בטוחה יהיה הרבה יותר בריא ובוגר מהקשר הקודם! דרך אגב אני והאקס שלי נפגשים מידי פעם במכוון או לא לפעמים(אנחנו גרים בעיר מאד קטנה) והיום כשני מביטה בו, מדברת איתו , או סתם חולפת לידו ברחוב, הלב שלי לא מרגיש דבר! רק אולי זיכרון של פעם,זיכרון שפעם אהבתי את הבחור הזה ותו לא..... וזה מנסיוני הרב, רק הזמן עושה....... לכן תתן לה להיות קצת עם עצמה (משהו שהיא היתה צריכה לעשות מהתחלה)ותן לה זמן לחשוב. ובאשר אליך תנסה להמשיך הלאה בחייך(למרות שזה קשה אני יודעת). לקראת סיום וקצת חומר למחשבה הנה לך משפט מאד יפה שאני מאד אוהבת וממש אימצתו אותו וזה הולך כך: "אם אתה אוהב מישהו שחרר אותו, אם הוא חוזר סימן שהוא שלך, ואם הוא לא חוזר סימן שהוא אף פעם לא היה שלך".... בהצלחה, איריס.

ערן אתה חייב לקרוא!!!

זה קרא לי בדיוק אותו דבר! כמו שאתה מתאר עם האקס המיתולוגי אך למזלי הבן זוג שלי שעכשיו אנחנו שנה וחצי (דרך אגב חשבתי שזה הוא כהתחלתי לקרוא את מה שכתבת) פשוט נתן לי לעשות מה שאני רוצה בלי להציק לי וזה פשוט חלף עם הזמן בהתחלה הינו מדברים כול יום יוצאאים וכ"ו (לא היה שום דבר מיני) ולאט לאט הכול חלף הוא מצא מישהי אני הייתי עם מישהו ובחודשים האחרונים אנחנו כלל לא בקשר. מה שאני מנסה להגיד לך שאם תתן לה את החופש שלה אז היא לא תרגיש צורך אולי לעשות "דווקא" . יכול להיות שהם פשוט חברים ממש ממש טובים וצריך להשלים עם זה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר