שלום לותיקים....

שלום לותיקים....

גידי, אלי (וראיתי גם את Servi D מסתנת לפה....), מקווה ששלומכם טוב. הגעתי במקרה לקישור לפורום. לא בקרתי כאן יובלות. החלטתי להכנס לומר שלום. האם מישהו מכם יודע מה קורה עם ענקון? אני אחרי שעליתי בחזרה 34 מתוך 40 הקילו שירדו ואז פניתי לניתוח הגבלת קיבה. מאושרת מהתוצאות. כרגע כבר 20 קילו פחות מאז הניתוח. מה אצלכם? תמי

היי תמי, טוב לקרוא אותך שוב

שמח לשמוע על הירידה. אני זוכר כמה קשה היה לך בזמנו לרדת במשקל. בקשר לענקון, פגשתי אותו במפגש של פורום אחר לפני כחצי שנה. נולדה לו עוד בת חמודה ומאז הוא נעלם מעל פני האינטרנט.

שלום תמי, נחמד לחזור ולראות את שמך כאן בפורום ואני שמח שאת שמחה ומרוצה. את עדיין במצפה ועדיין

פעילה בכל העיסוקים הרבים שהיו לך? ענקון נעלם לגמרי (מהפורום...). למעט אלי ואני השומרים כאן על הגחלת, נעלמו כל יתר חברינו הותיקים. דינה סרבי אכן הבליחה כאן לרגע בשבוע שעבר, אבל עד שראיתי והגבתי - נעלמה... אני מקווה שהחברה נעלמו משום שרזו ואינם זקוקים יותר לפורום. האמת היא שמדי פעם אני חושב על ענקון ומאוד מעניין אותי מה קורה אתו. משום מה נעלמו לי כל מספרי הטלפון שלו. אם תדעי משהו, אשמח לשמוע.

היי גידי!!!

אני עדיין במצפה. עובדת באותו המקום בתפקיד שאני מאוד אוהבת. אגיד לדינה שנוכחותה נדרשת פה. אנסה ליצור קשר עם ענקון (אתה זוכר שאנחנו קרובי משפחה...) ולבדוק מה איתו. מה קורה איתך? איך המשקל? איך הפומפה?

היי תמי, טוב לקרוא אותך שוב

שמח לשמוע על הירידה. אני זוכר כמה קשה היה לך בזמנו לרדת במשקל. בקשר לענקון, פגשתי אותו במפגש של פורום אחר לפני כחצי שנה. נולדה לו עוד בת חמודה ומאז הוא נעלם מעל פני האינטרנט.

היי אלי!!!

מה אצלך? איך המשקל? מה מעשיך בימים אלה?

שלום תמי, נחמד לחזור ולראות את שמך כאן בפורום ואני שמח שאת שמחה ומרוצה. את עדיין במצפה ועדיין

פעילה בכל העיסוקים הרבים שהיו לך? ענקון נעלם לגמרי (מהפורום...). למעט אלי ואני השומרים כאן על הגחלת, נעלמו כל יתר חברינו הותיקים. דינה סרבי אכן הבליחה כאן לרגע בשבוע שעבר, אבל עד שראיתי והגבתי - נעלמה... אני מקווה שהחברה נעלמו משום שרזו ואינם זקוקים יותר לפורום. האמת היא שמדי פעם אני חושב על ענקון ומאוד מעניין אותי מה קורה אתו. משום מה נעלמו לי כל מספרי הטלפון שלו. אם תדעי משהו, אשמח לשמוע.

פשששששששששש איזה אאוטינג....

לא הבלחתי לרגע - im here to stay. ולא בשבוע שעבר אלא לפני יומיים. ואת תמי - חכי חכי. 20 קילואים תמימים? את זה לא שווה לדווח בטלפון? תבחרי עונש.

היי אלי!!!

מה אצלך? איך המשקל? מה מעשיך בימים אלה?

אצלי הכל בסדר

המחוג במשקל עדיין מראה את המספרים הנכונים וזה כבר לא מרגיש כמו הישג (וזה כשלעצמו הישג) ממשיך לאכול ולהתאמן ומרגיש טוב. עברנו לאיזור השרון ומאוד מרוצים.

לא הבלחתי לרגע - im here to stay. ולא בשבוע שעבר אלא לפני יומיים. ואת תמי - חכי חכי. 20 קילואים תמימים? את זה לא שווה לדווח בטלפון? תבחרי עונש.

דיווחתי לעוזרת..... לא סיפרה לך?

את אף פעם לא בבית... היה דחוף לספר לחברה אז סיפרתי למישהו אחר... חה, חה, חה....

אצלי הכל בסדר

המחוג במשקל עדיין מראה את המספרים הנכונים וזה כבר לא מרגיש כמו הישג (וזה כשלעצמו הישג) ממשיך לאכול ולהתאמן ומרגיש טוב. עברנו לאיזור השרון ומאוד מרוצים.

מי זה עברנו? כמה נפשות זה "עברנו"?

הי דינה, ראיתי את הודעתך וכאשר רציתי לענות הסתבר לי שהיא שהיא בדף קודם. מכל מקום, אני שמח

שזה לא אירוע חד פעמי. מה שלומך?

היי גידי!!!

אני עדיין במצפה. עובדת באותו המקום בתפקיד שאני מאוד אוהבת. אגיד לדינה שנוכחותה נדרשת פה. אנסה ליצור קשר עם ענקון (אתה זוכר שאנחנו קרובי משפחה...) ולבדוק מה איתו. מה קורה איתך? איך המשקל? איך הפומפה?

אני שוחה כל יום לפחות שעה. אוכל הרבה ירקות (הפכתי לצמחוני...) ובסך הכל אני יורד כל הזמן, לאט אבל

בהתמדה. בסך הכל הבריאות בסדר. הבעיה אצלי לא היתה בפומפה אלא בצנרת שהוטלאה ותוקנה ומאז (אני מקווה...) בסדר.

מי זה עברנו? כמה נפשות זה "עברנו"?

את היית כאן כשנולדו התאומים, אנחנו 5 עכשיו

יפה, יפה... בני כמה התאומים? ובן כמה השלישי?

שלום דינה, Welcome back!!!

הבנתי כרגע את פשר ה"הבלחה": כמנהל פורום, אחרי שאני נכנס עם הסיסמא כדי לענות למישהו, אני

רואה לפתע את כל ההודעות שמחקתי קודם, והן דוחפות אצלי במסך הודעות קודמות שרגע קודם ראיתי, לדף קודם. לכן ראיתי אותך כהבלחה שאחרי רגע נעלמה. אשמח מאוד להשארותך. בלי לפגוע בחברים החדשים, היחסים היום בין האנשים זה לא מה שהיה פעם...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר