רוצה דיאטה דחוף!!

אין דיאטה לשיטוח בטן

אין אפשרות לרזות רק בחלק אחד של הגוף. הפרופורציות שלו לא משתנות. אפשר לשנות היקפים דרך תזונה וספורט אבל לא דרך הרעב וספורט. שיווי משקל

דווקא יש....

שלום רב! אני עברתי 4 ניתוחים בבטן בזמן קצר, בגלל בעיות גניקולוגיות. מה שיצר לי בטן נפוחה ונוקשה (כמו בהריון). מעבר לזה אני רזה, רגליים , ידיים ופנים. זה מאוד תסכל אותי, אסור היה לי גם לעשות התעמלות, עד ששמעתי על דיאטה מסויימת שעוזרת לרדת בהקפים. עכשיו הבטן שלי חזרה להיות שטוחה ויפה- בדיוק לפני הקיץ... אני ממליצה לך לנסות- זה מעולה.... פני אלי למייל- rotem38@hotmail.com , לפרטים נוספים

רוצה דיאטה דחוף!!

אם מישהו מכיר דיאטה טובה ומהירה יחסית אני אשמח לשמוע!! אני לא מתכוונת דיאטה של ממש של להוריד 20 קילו ומעלה. אני צריכה עד 10 קילו פחות אפילו! אני רק רוצה לשטח את הבן שלי... בעיקרון יש לי גוף יפה אבל עם כרס קטנה שאני רוצה להוריד!! תעזרו לי בבקשההההההההה

דיאטה דחוף.. יש פיתרון!

שלום רב! אני עברתי 4 ניתוחים בבטן בזמן קצר, בגלל בעיות גניקולוגיות. מה שיצר לי בטן נפוחה ונוקשה (כמו בהריון). מעבר לזה אני רזה, רגליים , ידיים ופנים. זה מאוד תסכל אותי, אסור היה לי גם לעשות התעמלות, עד ששמעתי על דיאטה מסויימת שעוזרת לרדת בהקפים. עכשיו הבטן שלי חזרה להיות שטוחה ויפה- בדיוק לפני הקיץ... אני ממליצה לך לנסות- זה מעולה.... פני אלי למייל- rotem38@hotmail.com , לפרטים נוספים

לשי...

ובמהלך היום לאכול רגיל?אבל בלי שטויות וכל זה נכון?.... יאווו מזה תודה אתה לא יודע איך עזרת לי תודה רבה~~~!!!! רוני

לשי

אני בת 15 ואני שוקלת 58 והגובה שלי הוא 1 63 אני רוצה להוריד 10 קילו או להגיע ל50 לפחות.... יש שיטה אחרת או רק מה שנתת לרוני"?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר