תעזרו לי בבקשה..

תעזרו לי בבקשה..

אז ככה: אני יספר קצת על עצמי אני בת עוד כחודש יהיה בת 14 אני שוקלת 43 אולי המשקל שלי נראה קצת אבל אני חושבת שאני שמנה וכולם אומרים לי שאני ממש רזה ושלפעמים אני נראת אנורקסית.. אבל אני רואה את עצמי אחרת בשיא הרצינות אני אומרת !! אני לא אומרת כל היום שאני שמנה בשביל תשומת לב! אני אומרת באמת מה שאני מרגישה ואף אחד לא מבין אותי... אני ילדה קצת מפותחת..ואני מרגישה שונה מחברות שלי.. אני ממש מרגישה רע.. המראה החיצוני שלי נורא חשוב לי.. אני לא יודעת למה...אני כל היום מתעסקת בו.. היו ימים שבקושי הייתי אוכלת .. ואני באמת יודעת שזה לא בסדר.. תמיד הייתי אומרת שאני רוצה להיות אנורקסית כדי שאני יוכל לאכול כמה שבא לי.. אבל עד לפני כמה ימים אחרי שראיתי באנטרנט תמונות של אנורקסיות התחרטתי בהחלט ואני יודעת שארמרתי שטות אבל אני עדיין נורא רוצה לרזות.. קראתי גם שאנורקסיה באה מדכאונות וממשברים, ומיותר מידי יחס למראה החיצוני.. בואו נגיד שגם אני לא ממש במצב הנפשי לא הכי טוב שלי.. ואולי אני חושבת ככה בגלל זה.. אני לא אומרת כלום לאף אחד אני נורא סגורה.. וגם אם אני יגיד אף אחד לא יבין אותי.. אני תמיד חושבת שלי לא יכול לקרות כלום, שאני בחיים לא יהיה אנורקסית.. אבל אני מרגישה נורא מוזר.. אני לא יודעת להסביר את עצמי... אני לא חושבת שמישהו יכול להבין אותי ממש ... אבל בבקשה אם יש מישהו שקרא את זה ומבין אותי ויכול להגיד לי משהו , בבקשה זה ממש חשוב לי!! מה קורה לי בעצם? זה בגלל גיל ההתבגרות? או שזאת בעיה נפשית שנמצאת רק אצלי?

מצבך ברמת אינו טוב. אם אינך יכולה לדבר עם ההורים,

נסי לדבר עם יועצת בית הספר. ברוב המועצות המקומיות או העיריות כי קו לנוער, ללא תשלום. נסי לבדוק. לדעתי, רצוי מאד שתדברי עם איש מקצוע. הם אוכלים לארוחת בוקר בנות כמוך ומאד מבינים על מה את מדברת. לצערנו, התופעה הזאת הולכת ורווחת יותר ויותר.

אבל..

אני נורא סגורה... אני לא מסוגלת לדבר עם אף אחד על זה... יותר נכון עם מישהו שמכיר אותי.. אני לא יודעת... או שז אומץ.. או שאין לי מושג.. אני יודעת שאם אני יספר כל מה שאני מרגישה להורים שלי אני אתחיל לבכות... אני לא יהיה מסוגלת.. אני לא רוצה להגיד את זה לאףך אחד... אבל מצד שני אני חייבת עזרה.. וזאת בעיה מאוד גדולהה...

אם תדברי עם ההורים תבכי? אז מה? מבכי עוד אף אחד לא מת. מאנורקסיה כן.

תפני לשרות הפסיכולוגי ברשות המקומית. הם לא מכירים אותך.

תעזרו לי בבקשה..

אז ככה: אני יספר קצת על עצמי אני בת עוד כחודש יהיה בת 14 אני שוקלת 43 אולי המשקל שלי נראה קצת אבל אני חושבת שאני שמנה וכולם אומרים לי שאני ממש רזה ושלפעמים אני נראת אנורקסית.. אבל אני רואה את עצמי אחרת בשיא הרצינות אני אומרת !! אני לא אומרת כל היום שאני שמנה בשביל תשומת לב! אני אומרת באמת מה שאני מרגישה ואף אחד לא מבין אותי... אני ילדה קצת מפותחת..ואני מרגישה שונה מחברות שלי.. אני ממש מרגישה רע.. המראה החיצוני שלי נורא חשוב לי.. אני לא יודעת למה...אני כל היום מתעסקת בו.. היו ימים שבקושי הייתי אוכלת .. ואני באמת יודעת שזה לא בסדר.. תמיד הייתי אומרת שאני רוצה להיות אנורקסית כדי שאני יוכל לאכול כמה שבא לי.. אבל עד לפני כמה ימים אחרי שראיתי באנטרנט תמונות של אנורקסיות התחרטתי בהחלט ואני יודעת שארמרתי שטות אבל אני עדיין נורא רוצה לרזות.. קראתי גם שאנורקסיה באה מדכאונות וממשברים, ומיותר מידי יחס למראה החיצוני.. בואו נגיד שגם אני לא ממש במצב הנפשי לא הכי טוב שלי.. ואולי אני חושבת ככה בגלל זה.. אני לא אומרת כלום לאף אחד אני נורא סגורה.. וגם אם אני יגיד אף אחד לא יבין אותי.. אני תמיד חושבת שלי לא יכול לקרות כלום, שאני בחיים לא יהיה אנורקסית.. אבל אני מרגישה נורא מוזר.. אני לא יודעת להסביר את עצמי... אני לא חושבת שמישהו יכול להבין אותי ממש ... אבל בבקשה אם יש מישהו שקרא את זה ומבין אותי ויכול להגיד לי משהו , בבקשה זה ממש חשוב לי!! מה קורה לי בעצם? זה בגלל גיל ההתבגרות? או שזאת בעיה נפשית שנמצאת רק אצלי?

כדאי לך להקשיב למה שאומרים לך

אני מבינה אותך טוב מאוד. גם אני הייתי במצב דומה לשלך. כולם אמרו לי שאני רזה, אבל אני לא חשבתי ככה. הייתי בטוחה שאני שמנה ושאני צריכה דיאטה בדחיפות. אבל למזלי לפני שהתחלתי להגזים עם זה חברות שלי ישבו והסבירו לי שאני לא שמנה ושאני לא צריכה לייחס חשיבות כל כך גדולה למראה החיצוני כי זה לא מה שחשוב באמת כי מי שמכיר אותך באמת טוב לא יסתכל על איך שאת נראית או אם את שמנה או רזה. את צריכה להיות שלמה עם עצמך ואם המראה שלך במיוחד אם אחרים לא רואים אותך כשמנה, וזה רק מוכיח שזה לא משנה. ממש חבל אם תסכני את עצמך כל כך. אני מקווה שתביני שלא שווה לסכן את הבריאות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר