איך לתקן טעות?

איך לתקן טעות?

אני עושה דיאטה מבוקרת כבר חודשיים וחצי, בחודש האחרון הורדתי מאוד את כמות הקלוריות והגעתי עד אכילה של 500 - 600 קלוריות ליום. אני יודעת שזה לא בסדר, אני יודעת שזה אסור, אבל איך שהוא היה לי יותר קל לא לאכול כמעט בכלל מאשר לאכול מעט. כעת אני מנסה לחזור ולאכול יותר ועדיין לרדת במשקל ולהמשיך עם הדיאטה. הבעיה היא שעכשיו עם 1000 - 1200 קלוריות ליום אני ממש לא מרזה, ואפילו משמינה! מה עושים בכזה מצב? אני רוצה להחזיר את הגוף למסלול נורמלי, האם עשיתי נזק בלתי הפיך? אשמח לתגובות ועצות - יעל

לדעתי, רק דיאטנית תוכל לעזור לך עכשיו.

היי....

אז ככה.... מה שכעת את צריכה לעשות זה לעלות בדרגה את כמות הקלוריות עד 1200 קלוריות (את יכולה להוסיף צריכה בירקות, מה שלא יגרום להשמנה). כמו כן, חשוב לציין שיש להרבות בפעילות גופנית, על מנת לעצור את ההשמנה בעקבות העלאת קלוריות. הייתי ממליצה גם לעבור בדיקת דם כדי להבטיח כי את לא סובלת מתת- תזונה... בהצלחה!!!

תשובה מנסיון

אין לך מושג כמה אני מבינה אותך אני עשיתי את אותה טעות אבל למזלי המליצו לי ללכת לדיאטנית שבאמת סידרה לי את העניינים ועכשיו אני עושה דיאטה (שבעצם מוגדרת כאכילה נכונה) של 1200 קלוריות ואני מרזה באופן הדרגתי ומוצלח אני ממליצה לך מאוד ללכת לדיאטנית כדי שתוכלי להבין קצת יותר(אם את עדיין לא יודעת) על תהליך ההרזייה המון בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר