חישוב קלוריות

חישוב קלוריות

שלום ! רציתי לדעת איפה אני יכולה להשיג רשימה של מזונות והערך הקלורי שלהם על מנת לחשב כמה קלוריות אכלתי ביום ? וגם אם מישהו עושה דיאטה , אז עליו לאכול כ- 1200 קלוריות ביום? אודה על תשובותיכם .

תשובה....

חישוב קלורי מדוייק ניתן לעשות בעזרת ספר בשם: "סופרים קלוריות". אפשר להשיג אותו בכל חנויות הספרים... הוא גם לא יקר (לי עלה 30 ש"ח)... והוא ממש נחמד!!! את יכולה גם להעזר באתר הבא: www.dietnet.co.il בקשר לשאלתך השניה.... קחי בחשבון שדיאטה זה משהו זמני... את אוכלת במשך תקופה מסויימת לדוגמא: 1500 קלוריות, אך לאחר זמן מה את חוזרת לשגרה, ואוכלת כרגיל(ומחזירה את המשקל הראשוני). לכן, דיאטה זאת לא הדרך הנכונה לרזות. תתחילי לשנות לאט לאט את הרגלי האכילה והשתדלי להרבות בספורט. אני אישית צורכת 1200 קלוריות ליום כבר 3 שנים (אבל אני עושה זאת במסגרת תזונה נכונה והרבה כושר).

דיאטה אינה מצב זמני, אלא דרך חיים, ולכן אנשים שמתייחסים אליה כזמני, עולים חזרה במשקל.

לגבי צריכת קלוריות זה יחסי לכל אחד ולאורח חייו. באופן מאד כללי, יש לצרוך כ-30 קלוריות לכל ק"ג ממשקל הגוף.

חישוב קלוריות

שלום ! רציתי לדעת איפה אני יכולה להשיג רשימה של מזונות והערך הקלורי שלהם על מנת לחשב כמה קלוריות אכלתי ביום ? וגם אם מישהו עושה דיאטה , אז עליו לאכול כ- 1200 קלוריות ביום? אודה על תשובותיכם .

מאיה

לאאאאאאא אם את בדיאטה את צריכה לאכול 500 קלוריות ביום ויום שישי ושבת מותר לאכול 600 קלוריות וזה אם את רוצה להרזות כן..... אני לדוגמא אני שוקלת 50 קילו ואני עושה דיאטה ואני אוכלת כל יום 500 קלוריות ואני יורדת ביומיים בערך חצי קילו ואני גם הולכת לחדר כושר שזה מזה טוב.....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר