משהו - תפיצו בין כל היקרים לכם, וגם בין מי שלא (תיכף תבינו למה...)

אני קוראת את הדברים האלה בכל יום, ומתחזקת באמונה שאפשר להיות אנשים טובים יותר, צריך רק לפתוח את הלב. בבקשה, תקראו את הדברים בריכוז - חלקם לא מובנים בקריאה ראשונה.... לא אני כתבתי אותם, כי אם אדם חכם שרצה רק לשנות את העולם ולהפוך אותו לטוב יותר (לא חשוב מי כי כולכם תתנפלו עליי.... אחרי שתקראו את הדברים, תבינו שמה שחשבתם עליו או מה שסיפרו לכם עליו רחוק מהאמת). את הדברים שבסוף - כתבתי אני, וגם לי יש עוד מה ללמוד... תלמדו להושיט יד לעזרה, תלמדו להושיט יד על מנת לחבק.... כולנו מלאכים בעלי כנף אחת, והדרך להגביה עוף היא להתחבק אחד עם השני בחיבוק חזק, חזק מאוד חיבוק חזק לכולכם, בעצב על שהעולם במצב כזה ובחיוך ותקווה שיהיה טוב יותר (אינשאללה בקרוב) הילה
h-35644.doc
(29.5 KiB) עדיין לא הורד

הקובץ המתוקן (בראשון חסרה אות אחת...)

זה לא במקרה קטעים מתוך הברית החדשה?

זה משנה? כל מה שתוכל ללבמוד ממנו להיות אדם טוב יותר - צריך להתקבל בברכה- ולשאלתך: כן, זה מהברית החדשה

שמשום מה כל מי שלא פתח את הספר הדה מעולם - חושב שהוא מקביל לתורה. אז לידיעה: הברית החדשה הוא ספר שמספר את קורות חייו של ישוע. זה הכל. שום הקבלה לתורה ושום קדושה.

אני קוראת את הדברים האלה בכל יום, ומתחזקת באמונה שאפשר להיות אנשים טובים יותר, צריך רק לפתוח את הלב. בבקשה, תקראו את הדברים בריכוז - חלקם לא מובנים בקריאה ראשונה.... לא אני כתבתי אותם, כי אם אדם חכם שרצה רק לשנות את העולם ולהפוך אותו לטוב יותר (לא חשוב מי כי כולכם תתנפלו עליי.... אחרי שתקראו את הדברים, תבינו שמה שחשבתם עליו או מה שסיפרו לכם עליו רחוק מהאמת). את הדברים שבסוף - כתבתי אני, וגם לי יש עוד מה ללמוד... תלמדו להושיט יד לעזרה, תלמדו להושיט יד על מנת לחבק.... כולנו מלאכים בעלי כנף אחת, והדרך להגביה עוף היא להתחבק אחד עם השני בחיבוק חזק, חזק מאוד חיבוק חזק לכולכם, בעצב על שהעולם במצב כזה ובחיוך ותקווה שיהיה טוב יותר (אינשאללה בקרוב) הילה

הילה, הפצת דברי ישו אינה ממטרות הפורום הזה

אני מודע לכך שיש קבוצות נוצריות מיסיונריות הפועלות בארץ בשמות שונים ("יהודים משיחיים") בפורום הזה אנחנו מעדיפים להתעסק בהשמנה והרזיה ולא בהפצת הנצרות. אגב, בניגוד למה שאולי סיפרו לך, אין קשר בין אמונתם של הנצרנים הראשונים (בראשות יעקוב אחי ישו ופטרוס שהיו יהודים שומרי מצוות שלא האמינו בשילוש) לבין הנצרות של ה"משיחיים".

זה משנה? כל מה שתוכל ללבמוד ממנו להיות אדם טוב יותר - צריך להתקבל בברכה- ולשאלתך: כן, זה מהברית החדשה

שמשום מה כל מי שלא פתח את הספר הדה מעולם - חושב שהוא מקביל לתורה. אז לידיעה: הברית החדשה הוא ספר שמספר את קורות חייו של ישוע. זה הכל. שום הקבלה לתורה ושום קדושה.

האם זה פורום על דת או בריאות??????

אני מודע לכך שיש קבוצות נוצריות מיסיונריות הפועלות בארץ בשמות שונים ("יהודים משיחיים") בפורום הזה אנחנו מעדיפים להתעסק בהשמנה והרזיה ולא בהפצת הנצרות. אגב, בניגוד למה שאולי סיפרו לך, אין קשר בין אמונתם של הנצרנים הראשונים (בראשות יעקוב אחי ישו ופטרוס שהיו יהודים שומרי מצוות שלא האמינו בשילוש) לבין הנצרות של ה"משיחיים".

מסכים ומחזק את דברי אלי. אין לדברים אלה מקום בפורום הרזיה והשמנה. לא מחקתי כי מעת לעת משתף כל אחד מאתנו את חברי הפורום

בחוויה או בנושאים שאינם הרזיה והשמנה דווקא. עם זאת, כיון שציטוט מהברית החדשה בפורום עלול לפגוע בחלק ממשתתפי הפורום אני מבקש להתחשב ולהמנע מכך להבא.

אתה יודע, גידי, אצל היהודים יש שנאה ברורה וסלידה כלפי הנוצרים ו/או הברית החדשה - זה רק בגלל שאף פעם לא פתחת את הספר

הברית החדשה הוא לא ספר קדוש. הוא קורות חייו של ישוע, וכתובות בו אימרות שישוע אמר לעם (היהודי, להזכירך) כדי לעורר בו אהבת חינם.... מחר אם תפרסם משהו מהתנ"ך - זה יכול לפגוע גם בציבור הנוצרי.... אתה מבין למה אני אומרת שיש פה שנאת חינם? ברגע שמישהו "אנטי" משהו שמישהו אחר חושב או מאמין, ואפילו הצד השני מתבקש להימנע מ"פירסום" דברים כאלה - לא תהיה אהבת-אמת ותמימה, ובטח שלא שלום בעולם. מאחלת לך רק טוב

אני לא באה להפיץ את דברי ישו ובטח לא פועלת בשם קבוצה מסיונרית... בסה"כ רציתי שתקראו אימרות שמלמדות אותנו להיות טובים יותר

אני לא מפיצה שום דת או אמונה, בסה"כ מעוניינת להפיץ אהבה, ואיפה שאפשר וכמה שאפשר, מכל ספר אפשרי, מכל שורה... מאחלת לך רק טוב

מיסיונריות

המיסיונריות אינה חוקית במדינת ישראל. לכן הימנעי מכך. ישנם אנשים שלא יגיבו לזה בחיוך. ואיש באמונתו יחיה.

טוב - אני מבינה שאתם ממש לא רוצים להבין - כבר כתבתי: אני לא מיסיונרית ולא שום דבר אחר - שלחתי משהו לחיים טובים יותר - וחב"ד????

אתה יודע, גידי, אצל היהודים יש שנאה ברורה וסלידה כלפי הנוצרים ו/או הברית החדשה - זה רק בגלל שאף פעם לא פתחת את הספר

הברית החדשה הוא לא ספר קדוש. הוא קורות חייו של ישוע, וכתובות בו אימרות שישוע אמר לעם (היהודי, להזכירך) כדי לעורר בו אהבת חינם.... מחר אם תפרסם משהו מהתנ"ך - זה יכול לפגוע גם בציבור הנוצרי.... אתה מבין למה אני אומרת שיש פה שנאת חינם? ברגע שמישהו "אנטי" משהו שמישהו אחר חושב או מאמין, ואפילו הצד השני מתבקש להימנע מ"פירסום" דברים כאלה - לא תהיה אהבת-אמת ותמימה, ובטח שלא שלום בעולם. מאחלת לך רק טוב

הילה, אני חושב שאת מתבלבלת... ההסטוריה שלנו (כולל בימים אלה ממש) רוויה שנאה וסלידה של נוצרים ומוסלמים כלפי יהודים, ולא

להיפך. החל בעלילות הדם בימי הביניים, עבור דרך עלילות האיקויזיציה והאנוסים, עבור דרך ההאשמות שהיהודים הפיצו את המגפה השחורה באירופה, עבור דרך הפוגרומים בתחילת המאה הקודמת וההתייחסות ליהודים ברוסיה, עבור דרך התייחסות מדינות אירופה ליהודים בתקופת השואה, התייחסות האמריקאים ליהודים בתחילת המאה הקודמת ובתקופת השואה (חפשי את הספר הסכם ג'נטלמני ותביני סלידה מיהודים מהיא) ועד ימינו אלה שבהם שוב "העולם כולו נגדנו" כאילו בגלל יחסנו לפלשתינאים אבל ענינית - בגלל שנוח לאנטישמיות הנוצרית להרים ראש כאשר יש במדינות אירופה אוכלוסיה מוסלמית גדולה שמה לעשות, לא כל כך אוהבת יהודים עוד מימי הנביא מוחמד ומהווה מצע וסביבה תומכת לאנטישמיות הנוצרית. לעניות דעתי לומר שאצל היהודים יש שנאה ברורה וסלידה כלפי הנוצרים ו/או הברית החדשה זה חוסר הבנת ההסטורייה, חוסר ידע או התעלמות מעובדות. לגופו של עניין, אישית איני שונא/סולד מאיש, בודאי שלא בגלל דתו ואמונתו. שלא כמו הרבה נוצרים ומוסלמים אני דוקא מאלה הגורסים "איש באמונתו יחיה". עם זאת, כמנהל פורום בו חברים אנשים שונים עם השקפות ודעות שונות אני סבור שמתפקידי לדאוג לאוירה טובה וחברית בפורום, למנוע ויכוחים ומחלוקות בנושאים שכלל אינם מענינו של הפורום ולאפשר לכל מי שמתעניין בהרזיה והשמנה להרגיש כאן בנוח, גם עם עמדותיו בנושאים אחרים שונות מאוד. אגב הילה, אני אישית קראתי בברית החדשה כשהייתי סטודנט. קראתי מתוך סקרנות. יש יצירות מוזיקליות רבות שנכתבו ע"פ טקסטים מהברית החדשה בקשר לצליבת ישו. כיון ששרתי במקהלה תמיד רציתי להבין מה אני שר וקראתי טקסטים אלה בעברית בברית החדשה. אני רק יכול לספר לך שהרבה מיצירות אלה, שהמוזיקה שלהם ממש נשגבת, כוללים אמירות קשות כנגד היהודים, עוררו שנאת יהודים והובילו הרבה פעמים בתום ביצוען הפומבי, לפוגרום ביהודים. אם קיימת אצל חלק מהיהודים שנאה היא תולדה של אסונות רבים וסבל נורא שהנחילו הנוצרים לעמנו בשם הברית החדשה. אני מתנצל על התגובה הארוכה.

תפריט דיאטה לבחורה בת 16

שלום אני רושם בשם ידידה שלי בת 16 - גובה 168 משקל 55 יש לה מטרות מסוימות ולכן היא רוצה להוריד 5 קילו בערך.. היא יודעת שהמשקל תקין אך זה לא מספיק :) אודה לכם אם תוכלו לתת לה מושג מסוים בנוגע לתפריט תזונה לדיאטה - גם אם זה מצריך 1100 קלוריות ביום. תודה רבה זה חשוב.. נ.ב - התפריט צריך להיות במגבלות של בלי בשר, דגים ירקות ופירות.. כן אני יודע שזה קשה אבל היא מתעקשת וככה זה צריך להיות :) שוב תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר