שלום. פרטים לגבי דיאטת "אושר" של ...

היי, אני טסה להודו בקרוב ואני מתה מפחד להשמין. בחודשים האחרונים עשיתי דיאטת אטקינס וירדתי סביר בהחלט. אך לגבי הודו דיאטה זו לא רלוונטית. שמעתי משהו על דיאת "אושר" שמדברת על הימנעות מפחממות וסוכרים למשך כל היום ואז.. בארקוחה אחת אפשר לאכול 700 קל' של פחממות וסוכרים. איך מקבלים פרטים ? והאם להערכתך אוכל לייסמה בהודו? יש לי עודף משקל של בערך 27 ק"ג. תודה מקרב לב יהלומית

אומנם לא מנסיון

אבל כל מי שאני מכירה שהיה בהודו חזר הרבה יותר רזה ולא שמן מכמה סיבות 1. את מסתובבת הרבה יותר ומטיילת ולא עסוקה בלאכול 2. עיקר האוכל הוא אורז ובכמויות שאת אוכלת שם את לא יכולה להשמין אני במקומך לא הייתי דואגת אלה נוסעת ונהנת באמת שאני לא מכירה מישהו שחזר משם שמן יותר גם אלה שממש לא היו צריכים הרזו המון

לדעתי, טיול להודו זה לא הזמן לעשות דיאטה.

תשתדלי לאכול שם מזון טרי, ירקות פירות ודגניים/קטניות. השתדלי לשבוע בארוחות. כשתחזרי לארץ תטפלי בנושא המשקל.

לפי דעתי.....

אני ניסיתי את דיאטת האושר(בבית חולים מאיר-אם אני לא טועה). היו שם כאלה שירדו יפה מאוד, וכאלו שירדו בסדר, וכאלו שרק שמרו. הדיאטה הזאת טוענת שבבוקר ובצהריים תאכלו מעט.(עד בסביבות ה-600 קלוריות) ואז נשאר לך לערב בסביבות ה-700-600 קלוריות. הדיאטה מתכוונת גם לכל מי שעושה אותה-שינוי בשעות היום אפשרי.דוגמא:אדם שיש לו בעיה בצהריים ולא בערב-יאכל את ה-600 קלוריות בצהרים ובבוקר ובערב יאכל פחות. לפי דעתי את צריכה לעשות דיאטה שמתאימה לך ושתוכלי להתמודד איתה-כמובן שלא דיאטת כסאח!!!!! any way have a nice trip...ותביאי תמונות לראות :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר