עזרה בבקשה..

עזרה בבקשה..

רציתי לשאול איפה ניתן להשיג (באינטרנט) מידע על "שיטת הנקודות" של שומרי משקל, כלומר ממש את הניקוד של המזון... תודה.

נכנסת לאתר של שומרי משקל?

אם את רוצה

יש לי את החוברת שלהם אני יכולה לפקסס לך או משהו כזה אני יכולה להעביר אותה אליך באיזו דרך

מי יודע כמה שומן ביום מותר לאכול ביום?????????

לפי הדיאטה של סטודיו סי ששמעתי שהיא די טובה

מותר 3 מנות שומן ביום

נהוג לומר שכ-30% מהצריכה היומית.

לפי סמדר פרגר ב"הרזיה שפויה" יש לזכור שלא כל גרם מזון שווה. למשל: פחמימות וחלבונים יש 4 קלוריות בגרם בעוד שבשומן שי 9 קלוריות בגרם. ולכן היא ממליצה לצרוך מוצרים שאחוז השומן שלהם הוא פחות מ-5%. אבל, וכאן זה חשוב: אפשר לצרוך מוצר מסוים שהוא בעל יותר אחוזי שומן, בתנאי שמקצצים את השומן במקום אחר.

לפי הדיאטה של סטודיו סי ששמעתי שהיא די טובה

מותר 3 מנות שומן ביום

ומה זו מנה?

אני מאפשרת לעצמי לצרוך שומנים בלי הגבלה. השומן תורם רבות לתחושת השובע ואין לו "טעם של עוד" כמו לפחמימות לכן באופן טבעי אנחנו אמורים צרוך אותו בכמות סבירה. כמובן שכל הסובלים מנטיה לכולסטרול צריכים להזהר עם שומנים רוויים ולהמנע מהם ככל האפשר.

זו שאלה מצויינת אני אבדוק היום ואחזור אליך

נהוג לומר שכ-30% מהצריכה היומית.

לפי סמדר פרגר ב"הרזיה שפויה" יש לזכור שלא כל גרם מזון שווה. למשל: פחמימות וחלבונים יש 4 קלוריות בגרם בעוד שבשומן שי 9 קלוריות בגרם. ולכן היא ממליצה לצרוך מוצרים שאחוז השומן שלהם הוא פחות מ-5%. אבל, וכאן זה חשוב: אפשר לצרוך מוצר מסוים שהוא בעל יותר אחוזי שומן, בתנאי שמקצצים את השומן במקום אחר.

תיקון קל: לא 30% מצריכת המזון היומית אלא 30% מצריכת הקלוריות היומית. צריך לבדוק כמה גרם שומן יש במוצר. מכפילים מס' גרמים

זה ב- 9. התוצאה היא כמות הקלוריות משומן במוצר. כמות קלוריות זו חלקי סך הקלוריות במוצר כפול 100 נותן את % הקלוריות משומן במוצר. מוצר ש - % הקלוריות משומן בו נמוך מ- 30 - "כשר". גדול מ- 30 %, רצוי להמנע ממנו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר