מה לעשות עם עצמי ?

מה לעשות עם עצמי ?

שלום אני בן 35 ואני שוקל 30 ק"ג יותר מהמשקל הרצוי שלי. עד גיל 25 שקלתי 65 ק"ג , כלומר היתי רזה מאוד ופתאום או לא פתאום בין הגילאים 25 ל 28 עליתי לאט בשקט ובטוח 40 ק"ג , שצמודים לי לנשמה כבר 7 שנים. מאיפה להתחיל? אני מגעיל את עצמי ואני תמיד רעב. אם אין מה לעשות אז לא להסתיר ממני. תודה.

אז מה אתה עושה בעניין? פעילות גופנית איזו שהיא? למה לא ללכת לדיאטנית?

הלכתי הלכתי...

הלכתי לדיאטנית של קופ"ח כללית , היא נתנה לי כמויות של ציפור , הורדתי 6 ק"ג ממש בקלות והחזרתי אותם עוד יותר בקלות. לא הצלחתי לשרוד את הדיאטה שלה לאורך זמן. היא מבוגרת ומטופחת ויש לה עבודה מסודרת ואני יכול לרדת על מגש פיצה לבד בלי להרגיש כמעט. לגבי פעילות גופנית התחלתי ונשברתי.

תתקשר עם אבי אנונימי

אני בטוחה שהוא יעזור !

אתה צודק

הגברת הנכבדה הזו, תפקידה לשבת שם ולהנפיק דיאטות לכל דורש, וכנראה שהיא כבר מבוגרת מדי, עייפה ושחוקה מכדי לעשות מעבר לזה. דיאטה כפי שנוכחת איננה מבצע חד פעמי אלא אורח חיים. צריך להפנים סגנון אכילה אחר, אבל כזה שיהיה מתאים לך. אדם הרגיל ואוהב לאכול הרבה אין טעם להעבירו לסגנון אכילה של ציפור. צריך להתאים דיאטה המכילה כמויות סבירות עם מאכלים טעימים ודלי קלוריות. דיאטה כזו שאפשר לאכול ולהנות ממנה כל השנה ולא רק לאורך תקופה מוגבלת. באשר לפעילות גופנית, כאן כנראה אין ברירה ובכל זאת צריך למצוא את זו שתוכל לאהוב ולהתמיד איתה. כדי להחזיק מעמד ובכלל להצליח במאמצים סזיפים מהסוג הזה אנשים רבים (כמוני למשל) זקוקים לקבוצת תמיכה. ממליצה לך לחפש קבוצת תמיכה באזור מגוריך. קל יותר להחזיק מעמד ולהתמיד כשסובבים אותך אנשים בעלי בעיה דומה לשלך שמצליחים ושומרים על השגים לאורך זמן. והעיקר אל תוותר ואל תתייאש. זכור שאיכות החיים שלך שווה שתמשיך להתאמץ עבורה ואין ספק שהחיים קלים ונוחים יותר כשאתה רזה.

תתקשר עם אבי אנונימי

אני בטוחה שהוא יעזור !

בודאי שאבי אנונימי יעזור לעצמו. הוא ימצא דרך להפתר מעודפי האבקות שלו....

מספיק עם הבדיחה של אבי אנונימי. בודאי נוכחת כבר שהפורום הזה לא נועד לקידום מכירות של אף אחד. אז מספיק ודי !

מה לעשות עם עצמי ?

שלום אני בן 35 ואני שוקל 30 ק"ג יותר מהמשקל הרצוי שלי. עד גיל 25 שקלתי 65 ק"ג , כלומר היתי רזה מאוד ופתאום או לא פתאום בין הגילאים 25 ל 28 עליתי לאט בשקט ובטוח 40 ק"ג , שצמודים לי לנשמה כבר 7 שנים. מאיפה להתחיל? אני מגעיל את עצמי ואני תמיד רעב. אם אין מה לעשות אז לא להסתיר ממני. תודה.

תשובה למיואש.

ידידי היקר. נראה שאתה חדש בעסק – הרשדה לי לידע אותך בכמה דברים. כמו שכולם אומרים וזה באמת נכון – ההרזייה מתחילה בראש ולא אצל הדיאטנית. חשוב להבין – מבחינתי יש הבדל בין להרזות ובין להיות רזה מכיוון שלהרזות זו פעולה ולהיות רזה זו הוויה. במילים אחרות להיות רזה זה מקצוע לכל דבר שרוכשים אותו על ידי תקופה ארוכה של תמיכה מסביב, הגברת מודעות, ספורט ולא מעט צמיחה רוחנית ואישית. אין לשום דיאטנית פיתרון קסם לטווח הארוך, דיאטנית תרזה אותך אולי אך לא תגרום לך להיות רזה. שכח מאבקות, תכשירים , קסמים למיניהם והתרכז בטרנספורמצייה שעליך לעשות באישיותך כדי ללמוד את המקצוע הזה, חשוב כמובן שתבחר בו מכיוון שאם אינך נכון באמת לעשות שינוי לא יהיו לך הכוחות לשרוד בפקולטה הקשה הזו שיש בה לא מעט מבחנים קשים. לא תאמין כמה יש ללמוד שם. אלה שקיבלו את התואר בצורת תעודה מזוייפת עפו מהמועדון בצורת השמנה חוזרת מכיוון שטיפלו רק באזעקה (הבטן) ולא במקור (הראש). בהצלחה. חי, תל אביב, שנה במקצוע, שבע קילו בשלושה חודשים עם תפריט שפוי, פעילות גופנית וצמיחה רוחנית.

ל -107

האם יש לך תחביבים?

בודאי שאבי אנונימי יעזור לעצמו. הוא ימצא דרך להפתר מעודפי האבקות שלו....

מספיק עם הבדיחה של אבי אנונימי. בודאי נוכחת כבר שהפורום הזה לא נועד לקידום מכירות של אף אחד. אז מספיק ודי !

לחנה, אם אבי אנונימי מנצל מקום זה לעשות מכירות ....

אז הוא בהחלט במקום הלא נכון. אנחנו כולנו (לפי רוב התגובות)החלטנו פה אחד שאין זה מקום לפרסם מוצרים, אלא לכוון לייעץ ולדרבן אחד את השני לצורת אכילה נכונה ובריאה . אני חיבת לומר לך שהקהילה הזו כל כך עוזרת לי אפילו אם יש תגובות חיוביות או שליליות. כל ערב (אני משתדלת) ,אני יושבת לפני המסך הקטן הזה וקוראת את מה שאתם כותבים וזמן זה מרחיק אותי מהמטבח והזלילות המיותרות. עד שאני גומרת לדפדף בין כל האתרים הגיע הזמן לישון. ושוב הבוקר הגיע... מנסה לגמור בקבוק מים מנרלים קטן, ומתכוננת לארוחת בוקר בריאה ומזינה .... להישתמע

מה לעשות עם עצמי ?

אוהב אנשים

אני שקלתי 119 והיום אני שוקל 85 ומרגיש צעיר ב10 שנים אני שומר על המשקל יש לי אתר אם אתה רוצה לראות ולכבל עזרה אני פה

מזדהה

לגבי התמיד רעב אני מזדהה איתך באמת גם אני כזו איפה להתחיל? חדש כושר, לפני שזה עוזר לגוף זה עוזר לנשמה, אתה מרגיש טוב אחר כך אנרגטי מחובר לעצמך וגם זה זמן שאתה לא אוכל או חושב על אוכל בוא. קבוצת תמיכה כמו ריזולט, שומרי משקל , אילנה רז ורבים וטובים לא הייתי ממליצה חרמון הפרדה וכאלה אבל כל אחד ומה טוב לו שתה המון מים זה סותם רעב, מנקה את הדגוף עוזר לרזות לפני כל ארוחה 2 כוסות מים עוזרות מאוד גם לרעב וגם בריא יותר דבר ראשון על הבוקר 2 כוסות מים כנ"ל מעולה אם אתה רוצה עוד טיפים רק תגיד יש לי בשפע אל תתקע במקום הזה ואל תתיאש הייתי שם 15 קילו לפני איפו שאני היום יהיה טוב :)

אל ייאוש

דבר ראשון יש מה לעשות.. למה אתה כל כך חושש אם אתה לא מרגיש טוב עם המשקל אז צריך לקחת את העניין לידיים ולעשות משהו. תמיד ניתן להחליף את התזונה היומיומית ועשות חשבון יומי ולראות היכן הטעות. בכל מקרה לא רשמת מה הגובה שלך לכן אני לא יכולה לדעת האם המשקל מתאים לגובה. אבל אתה לבטח יודע וכבר בעינינים. אשמח לעזור ולתמוך בתזונה נכונה.בכדי לגרום לך להגיע למשקל הרצוי לך. ללא רעב והתזונה קלה. במידה ותרצה פרטים נוספים תוכל להכנס לאתר האישי שלי ושם תקרא את ההסברים על תזונה נכונה ואם תמצא לנכון לקבל את עזרתי אני כאן בשבילך ושיהיה לך בהצלחה בהמשך אגב החשוב ביותר הוא לחייך תמיד, ולאהוב את עצמך כפי שאתה. האתר שלי הוא: http://ella44.cjb.co.il/

אוהב אנשים

אני שקלתי 119 והיום אני שוקל 85 ומרגיש צעיר ב10 שנים אני שומר על המשקל יש לי אתר אם אתה רוצה לראות ולכבל עזרה אני פה

מה כתובת האתר שלך אורי?

צרוף האתר

היי איך אתה מריג אני מצרף את האתר אשמח לעזור בכייף
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר