חנה וצביה - דחווווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

בנות: סוף סוף אחרי חמישה חודשים שאני בארץ (לצערי!!!) בהם ביליתי בחיפוש עבודה קדחתני, מצאתי!!!!! חמישה חודשים אף אחד לא טרח בכלל לענות לי על קו"ח ששלחתי, ופתאום בשבוע האחרון (חמסה חמסה חמסה, טפו טפו טפו, בלי עין הרע) כווווווווולם נזכרו לחזור אליי.... קבעו לי שלושה ראיונות להיום(!!!) - והתקבלתי לשלושת המקומות. זאת פעם ראשונה בחיים שאני "זכאית" לבחור מקום עבודה. בחרתי במשרד פרסום כי העבודה מגוונת ומעניינת, והשכר גבוה יותר... בינתיים העבודה לשלושה חודשים (אחראית על פרוייקט) עם אופציה להמשך (נגיע לגשר). עכשיו אני אוכל לחסוך כסף כדי לחזור לארגנטינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז עכשיו, שמישהו סולל לי כביש לדרך חדשה, אני מקווה שהדברים יסתדרו, ושאהובי המרוחק (מכל הבחינות) יחזור אליי, לחיים טובים יותר.... שנתעדכן אינשאללה רק בבשורות טובות (עכשיו אני גם אקח את עצמי ברצינות בדיאטה ובהתעמלות) עם חיבוק וחיוך גדול, הילה

מזל טוב. באמת הגיע הזמן.... עכשיו נשאר שהדפוק הזה (סליחה) יבין מה הוא מאבד.... אוף, רציתי לשאול משהו ושכחתי כי התרגשתי מההודעה

תודה שהתרגשת... אבל ההוא לא דפוק. הוא ה-אהוב שלי (ב-ה הידיעה, עם דגש חזק) ..... תתקשרי

בנות: סוף סוף אחרי חמישה חודשים שאני בארץ (לצערי!!!) בהם ביליתי בחיפוש עבודה קדחתני, מצאתי!!!!! חמישה חודשים אף אחד לא טרח בכלל לענות לי על קו"ח ששלחתי, ופתאום בשבוע האחרון (חמסה חמסה חמסה, טפו טפו טפו, בלי עין הרע) כווווווווולם נזכרו לחזור אליי.... קבעו לי שלושה ראיונות להיום(!!!) - והתקבלתי לשלושת המקומות. זאת פעם ראשונה בחיים שאני "זכאית" לבחור מקום עבודה. בחרתי במשרד פרסום כי העבודה מגוונת ומעניינת, והשכר גבוה יותר... בינתיים העבודה לשלושה חודשים (אחראית על פרוייקט) עם אופציה להמשך (נגיע לגשר). עכשיו אני אוכל לחסוך כסף כדי לחזור לארגנטינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז עכשיו, שמישהו סולל לי כביש לדרך חדשה, אני מקווה שהדברים יסתדרו, ושאהובי המרוחק (מכל הבחינות) יחזור אליי, לחיים טובים יותר.... שנתעדכן אינשאללה רק בבשורות טובות (עכשיו אני גם אקח את עצמי ברצינות בדיאטה ובהתעמלות) עם חיבוק וחיוך גדול, הילה

המון הצלחה והנאה מהפרוייקט החדש

שמחה מאוד על העבודה שמצאת. נראה לי שאם תשקיעי בפרוייקט החדש את כל המשאבים שלך כל היתר כבר יסתדר מאליו. (אם תשקעי בעבודה לא יהיה לך די זמן לחשוב על אכילה ותרזי בלי כל מאמץ) ולענייני הלב, הניחי בשעה הזו. פשוט תניחי לזה. כשאת תרפי הכל יסתדר מאליו (כפי שכבר מזמן נקבע). שולחת לך את אהבתי חנה

תודה שהתרגשת... אבל ההוא לא דפוק. הוא ה-אהוב שלי (ב-ה הידיעה, עם דגש חזק) ..... תתקשרי

להילה בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הילה, אני מאד שמחה שפתאם המזל מאיר לך פנים והנה יש לך התחלה חדשה.

אני מציעה עכשיו גם לפתוח את הלב לאנשים ולהתחיל לקבל ולתת רגשות. מציעה להתרכז בהווה ובעתיד ולא בעבר. אבל הכי חשוב, התרכזי כרגע בפרויקט החדש. המון הצלחה.

תודה תודה תודה

המון הצלחה והנאה מהפרוייקט החדש

שמחה מאוד על העבודה שמצאת. נראה לי שאם תשקיעי בפרוייקט החדש את כל המשאבים שלך כל היתר כבר יסתדר מאליו. (אם תשקעי בעבודה לא יהיה לך די זמן לחשוב על אכילה ותרזי בלי כל מאמץ) ולענייני הלב, הניחי בשעה הזו. פשוט תניחי לזה. כשאת תרפי הכל יסתדר מאליו (כפי שכבר מזמן נקבע). שולחת לך את אהבתי חנה

תודה תודה תודה

להילה בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה תודה תודה

הילה, למרות שאני לא צביה ולא חנה, אני שמח בשמחתך ומאחל לך שהכל יסתדר לך בחיים. אבל למה לחזור לארגנטינה???

גידי, כשהיית בחו"ל אולי לא התעדכנת בנוגע למה שקרה איתי. הגעתי להתמוטטות עצבים.... בקיצור - אהובי שנטש אותי, ארגנטינאי

ובלב ובנפש, מאז ומתמיד אני שייכת לשם ולא לפה... ותודה על הברכות

צר לי לשמוע הילה, אכן לא היה לי שום קשר עם הפורום ולא ידעתי זאת. אני מבין את כאבך, אבל חייב לומר לך שלדעתי יש בך הרבה כוחות

ואת תתגברי. אם מישהו היה טיפש כדי לנטוש אותך אולי אינו שווה שתסעי אחריו? מקווה שהתקוות שלך לא יתבדו ושהנסיעה הזו לא תזמן לך אכזבה...

אוי גידי.... אתה באמת לא יודע מה עברתי.... תשאל את כולם פה.... צביה וחנה תמכו בי מאוד, וגם סמדר פרגר - מרחוק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר