לא מרזה-עזרה דחוף

לא מרזה-עזרה דחוף

אני 4 חודשים אחרי לידה שלישית ולא מצליחה לרזות , מנסה כל הזמן דיאטות ולא רואה תוצאות -אני כבר על סף ייאוש, אבל לא מוכנה להשלים עם המשקל המכובד של 90 קילו שהתווסף בהריונות שהיו אחד אחרי השני ב"ה. האם יכול להיות קשר לחוסר הצלחה בהרזיה להנקה ולכדורי פימולן? אני חייבת להרזות ומהר , עצם העניין שאני לא רואה תוצאות מיאש יותר, למי יש רעיונות כיצד ניתן בכל אופן להרזות?

שלום לך לאה. ראשית, מזל טוב להולדת השלישיה. אין ספק, ידייך בטח מלאות עבודה.

אני מניחה, רק מניחה, שהשלישה הם כתוצאה של טיפולי הפריה, שבהם קיבלת הרבה מאד הורמונים. גם אינני יודעת מה הם הכדורים שאת לוקחת. האם יכול להיות שחילוף החומרים שלך נפגע עקב הטיפולים? אלה שאלות שיש להפנות לרופא. בינתיים, אם זה בכלל אפשרי, תראי אם את יכולה לבנות סדר יום מסודר (יש דבר כזה עם שלישיה?) ורק אחרי זה אפשר לדאוג לירידה במשקל. ושוב מזל טוב ותיהני מהקטנים.

לאה....מזל טוב באיחור קל... שלושה הריונות, אחד אחרי השני, זאת מעמסה לגוף (לא חלילה מבחינת מספר ההריונות)

הכוונה שלי: אם הגוף שלך לא "נח" מספיק בין הריון להריון, וכמובן שגם את לא, אז המשקל העודף מההריון הקודם מוסיף מעצמו להריון הבא - שגם בו את מעלה את המשקל.... קודם כל - בלי פאניקה. אולי הכי טוב בשבילך מכון כושר או דיאטנית.... ניסית? והכי חשוב - תמיכה מצד בן זוגך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר