חברה חברה, רגע רגע.........

מה הולך פה? איך זה שמרשים במדור זה פירסום? מירה אור וכל התומכים איתה, איזו הסמכה רפואית יש להם?האם הם למדו על תיפקוד גוף האדם? וכל מיני מחלות? קולסטרול? לחץ דם? עד כמה שאני יודעת ,כל אחד מאיתנו יכול למכור וויטמינים או לייצג חברות כמו herbalife or herblife , והכל ענין של כסף. אנחנו מתמודדים עם בעיה חשובה והיא עליה/ ירידה במשקל. אני אישית ניסיתי את המילקשייק לפני הרבה שנים(בחו"ל)וזה לא עזר. אבל מענין שכל פעם שיש פירסומות בחו"ל לוויטמנים חדשים בעיתונים, תשימו לב להדפס באותיות קטנות למטה האומר שחיבים להתיעץ ברופא לפני שמתחילים, מענין למה, נכון? ולכל המוצרים שמציאים להרזיה ,תמיד מוסיפים באותיות קטנות, שרצוי לצמצם את כמויות האוכל ולשבש בתוכנית התעמלות. אז תעשו חושבים. אנחנו חיבים לקחת אחריות מלאה על הגוף שלנו ולטפל בו נכונות. בהצלחה לכולם. אגב, מאוד לא טקטי לשפוך את האשפות הפרטיות בין אנשים במדור פומבי זה. ממש לא במקום. תרסנו את עצמכם ובואו ונמשיך לעודד להקשיב ולפעמים לא להסכים.

היא ממש הזמינה אש.

מנדל צבינגה ופושקש משחקים בכדורגל אצלנו במגרש?

לא מפרסמים כאן כלום, ממש לא. פשוט מגינים על שם - הנה אכתוב בגלוי - לא לקנות הרבלייף ובטח שלא ממני!!!

שלום לך, זה הניסיון שלך ואני מכבדת אותו והוא היה לפני שנים. את יכולה לשקול את האפשרות שלאנשים אחרים יש ניסיון טוב? או את האפשרות שדברים השתנו (כי דברים השתנו, גם לי זה לא עזר בעבר ובעקבות שינוי קונספציה בהרבלייף היום זה עובד אחרת). ולא בשביל לקנות הרבלייף, אלא בשביל לגלות סובלנות ולדעת שאין אמת אבסולוטית. ואם משהו לא נכון לי, זה לא אומר שהוא לא נכון לאחר ובטח שלא צריך להכפיש וללכלך. אבל זה לא העניין, ייעודו של פורום הוא להביע דעות, לא לקטול אישית, לכנות בכינויי גנאי או לחסל חשבונות ובטח לא לעשות זאת, כשצד אחר עומד גלוי - בשם מלא, טלפון ואימייל והשאר מסתתרים. ולא, לא הכל עניין של כסף - יש גם ייעוד, ומטרה וחזון - הכי טוב במקום להניח הנחות, לשאול את האדם ישירות. לא צריך להיות רופא בשביל אוכל. זה תוסף מזון, בצורה של אבקה. אף אחד מאיתנו לא הולך לרופא לבקש אישור לקנות סימילאק או מטרנה לילדים שלנו ואני בטוחה שהם חשובים לכולנו. ולגבי רופאים - יש לחברה סוללת רופאים מכובדת ביותר, אני סומכת עליהם. ולא מתפקידי להביא מחקרים בלתי תלוים ועוד כהנה וכהנה. סיפרתי איך זה עובד ומה קרהלי, כי החל מסע צלב חסר פרופורציות נגד הרבלייף ונגדי וזו אחריות מאוד קטנה לפטור את זה ב "היא הזמינה אש". היא לא הזמינה אש, היא אמרה את האמת שלה, שאולי שונה משלכם, אבל זו האמת שלה, זה הכל. בכל מקרה, העצה שלך מבורכת, תודה מירה

מירה, שוב את לא דוברת אמת, את הבאת כדברייך "עובדות במקום דעות"

אם היית מדברת רק על נסיון אישי, הייתי פוטר אותך כעוד סוכנת נודניקית. אבל את כתבת שאת מדברת על עובדות, ולא על דעות. למעשה התיחסת בזלזול ל"דעות" של חברי הפורום מול ה"עובדות" שאת מביאה. כשביקשתי ממך לבסס את ה"עובדות" חזרת בידיים ריקות. אדם שמביא עובדות מדעיות, רצוי שיביא להן סימוכין מדעיים. כשתקפתי אותך על כך שכל אותן "עובדות" הן חסרות כל ביסוס, את משנה גרסה ואומרת שמדובר בדעות ונסיון אישי. הנה עוד כמה דברים שאמרת ולא התיחסתי אליהם: כתבת בין השאר שאוניברסיטת UCLA הזמינה את הרבלייף לפתוח מעבדה באוניברסיטה. האמת היא הפוכה, הרבלייף תרמה מעבדה ל UCLA (מעשה יפה כשלעצמו) אפילו חברת הרבלייף לא טוענת אחרת. כתבת שחוסר בסידן מעורר רעב. אין לכך כל בסיס! אם זה מענין אותך פורסמו כמה מחקרים (חסרי ביסוס אגב) על הקשר בין סידן להרזיה בכלל, ממש לא לרעב (חפשי את המחקרים של Zemel) אין לי מושג מה הסיפור האישי שלך ועד כמה הוא נכון, בינתיים די ברור שיש לך בעיות קשות עם אמירת אמת. הייתי מאוד נזהר מהצהרות שמשתמע מהם כאילו להרבלייף הוא תחליף לבעיה בבלוטות. זו שוב רמיזה מסוכנת מטעה ולא אחראית. כנראה שאת לא מכירה את המדיה, בפורומים של תמיכה הדדית הרעיון הוא אנונימיות, אדם שמפרסם את שמו כתובתו או מספר הטלפון שלו חשוד או בטפשות מדהימה או במניעים מסחריים. במקרה שלך עדיין לא החלטתי.

אלי, יפה כתבת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בקישור, בין השאר - אוסף טענות שאסור לטעון (בצו בית משפט)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר