שאלה לחנה ולצביה

שאלה לחנה ולצביה

שלום נשמות לכן יש נסיון בדיאטות, יותר ממה שצברתי - אני מניחה..... שאלתי אליכן: דיאטנית אמרה שפסטות טובות לדיאטה כל עוד הרוטב לא מכיל שמנת 40% שומן... האם זה נכון שפסטה - בואו נניח שעם רוטב עגבניות (שמכינים בבית, לא הקנוי עם החומרים המשמרים) יכולה לסייע בתהליך ההרזיה? במידה וכן - כמה פעמים בשבוע מותר לצרוך מנה כזאת של פחמימות בצורת פסטה? תודה תודה תודה

הילה, פסטה היא אחת מהצורות של פחמימות. בגרם פחמימות כמו בגרם חלבונים יש 4 קלוריות.

אם זו הארוחה שלך (חלקה לפחות) זה בסדר. אבל כמה שתגווני את הפחמימות שאת אוכלת ואת כל האוכל כולו, רק תרווחי. לא כדאי לדבוק בסוג אחד של מזון. יום תפוחי אדמה, יום אורז, יום פסטה, יום קוסקוס, יום קינואה וכו'. לבריאות.

צביה, בכל יום צריך לצרוך כמות של פחמימות וחלבונים? זה לא יום פחמימות יום חלבונים או לסירוגין אחר (כל יומיים-שלושה)???

שאלה לחנה ולצביה

שלום נשמות לכן יש נסיון בדיאטות, יותר ממה שצברתי - אני מניחה..... שאלתי אליכן: דיאטנית אמרה שפסטות טובות לדיאטה כל עוד הרוטב לא מכיל שמנת 40% שומן... האם זה נכון שפסטה - בואו נניח שעם רוטב עגבניות (שמכינים בבית, לא הקנוי עם החומרים המשמרים) יכולה לסייע בתהליך ההרזיה? במידה וכן - כמה פעמים בשבוע מותר לצרוך מנה כזאת של פחמימות בצורת פסטה? תודה תודה תודה

הילה חמדתי, מי אני ומה שאתפלמס עם אנשי מקצוע

כן, גם אני קראתי ושמעתי שאפשר לרזות בדיאטות פסטה, ומאחר ופסטה זו פחמימה מורכבת הגיוני שאפשר לרזות מדיאטת פסטה בדיוק כמו מדיאטת הלחם. אני באופן אישי "לא מתה" על פסטה עם אין עליה רוטב עשיר, ולכן מעולם לא ניסיתי פסטות בימים של דיאטות. (אצלי בתודעה פסטות זה עוד סוג של אטריות ועל אטריות אני ממש לא משתגעת). אגב, על פי שיטת מונטיניאק שאותה אני אוהבת, מומלצות הפסטות מהקמח הקשה (דורום) בצורת ספגטי דק המבושל אל-דנטה. העדיפות לסוג הפסטות הזה דוקא בגלל האינדקס הגליקמי הנמוך שלהן. לפי שיטת מונטיניאק (ולא רק) מאכלים בעלי אינדקס גליקמי נמוך אינם מגבירים את התאבון ובכך משפיעים באופן עקיף על תהליך ההרזיה. שולחת לך מיליון חיבוקים חנה

אוף, איך החליקה לי הע' , כמובן ש"אם אין עליה"

צביה, בכל יום צריך לצרוך כמות של פחמימות וחלבונים? זה לא יום פחמימות יום חלבונים או לסירוגין אחר (כל יומיים-שלושה)???

הילה, ניסיתי לענות לך אתמול, אך לא הצלחתי לשלוח.

כל יום רצוי לאכול מכל אבות המזון ולגוון כמה שיותר, כדי שלא נשתעמם וכדי שנקבל את מירב המינרלים והויטמינים שאנו זקוקים להם, המגיעים דרך המזון.

אוף, איך החליקה לי הע' , כמובן ש"אם אין עליה"

תודה וחיבוק חזק.... דרך אגב - השבוע הייתי בקריית חיים.... קרוב אלייך?

הילה, ניסיתי לענות לך אתמול, אך לא הצלחתי לשלוח.

כל יום רצוי לאכול מכל אבות המזון ולגוון כמה שיותר, כדי שלא נשתעמם וכדי שנקבל את מירב המינרלים והויטמינים שאנו זקוקים להם, המגיעים דרך המזון.

תודה.... חיבוק חזק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר