שלום לכולם, ברצוני לשתף אותכם בהתקדמות שלי במסע הארוך...

אז ככה, התחלתי את הדיאטה שלי לפני מספר חודשים ב- 18/6 עם לדייק, שקלתי אז 83.2 ק"ג. הבעיה שלי הייתה (ונשארה) שאני מכור לדברים מתוקים ולחושת השובע. מכיוון שתמיד הייתי רזה, בכל אופן עד שהתחתנתי לא הקפדתי על תזונה נכונה והרגלי אכילה, והתוצאות לא אחרו לבוא. הבטן שמנה מאד, בגדים לא עלו ולאט לאט אבל בטוח צמחתי במימדים. כאשר החלטתי לקחת את עצמי בידיים האופציות של דיאטות קסם לא עמדו בכלל על הפרק. נגשתי לרופאת המשפחה, קיבלתי הפנייה לדיאטנית וכיום לאחר כ- 4.5 חודשים משקלי עומד על 71 ק"ג ובכוונתי לרדת עוד מספר קילו. לפחות עד שהבטן תתישר. הדיאטה שעשיתי כללה (באופן בלתי מתפשר ועקבי) ארוחת בוקר של מעדן 0% וכוס נס-קפה ללא סוכר. ארוחת צהרים שכללה 3 כפות אורז + עוף בגריל או שלוק (מכובס) ללא עור או דג + ירקות מבושלים + ירקות חיים עם כפית שמן זית ושתיית מים. ארוחת ערב כללה שתי פרוסות עם גבינה 5% ביצה (יום כן יום לא) וסלט ירקות גדול עם כפית שמן זית ושוב נס-קפה ללא סוכר לאחר ארוחת הערב שילבתי הליכה של כחצי שעה (כ- 3 ק"מ) לעיתיםם אם הייתי מאד רעב בלילה לקחתי מעדן 0%. כך עשיתי במשך חודשיים מבלי לשנות כהוא זה. זה עובד, בחודש הראשון ירידה של 4.3 ק"ג, בשני 3.8 ק"ג וכך בהדרגה. כיום אני מקפיד מאד על ארוחת הבוקר והצהריים ומשאיר יותר חופש פעולה בערב, מרשה לעצמי קצת נישנושים אבל לא נסחף. חברים, זה אפשרי פשוט לקבל החלטה, לעשות דיאטה בפיקוח של דיאטנית מוסמכת ולהימנע מדיאטות קסם. בהצלחה לכולם ותהיו מאושרים.

יוווווו, איזה יופי..... המסע ארוך אבל זה שווה, לא? בהצלחה בהמשך....

שלום איציק. הדיאטה שעשית היתה מאד תובענית אבל כל הכבוד על הנחישות.

העניין הוא שלדעתי קשה מאד להמשיך עם דיאטה כזו לכל החיים. אני מציעה לך להפגש שוב עם הדיאטנית ולהעלות יחד אתה את כמות האוכל, בהדרגה כמובן. ירקות בוודאי שאתה יכול להוסיף ולדעתי אף 2 פירות כארוחת ביניים. מה שכן, רצוי מאד שתגביר את הפעילות הגופנית, כולל כוח, ואז גם תוכל לאכול יותר. לבריאות ובהצלחה.

איציק, מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קליבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יוווווו, איזה יופי..... המסע ארוך אבל זה שווה, לא? בהצלחה בהמשך....

אתם על הכיפאק, התכוונתי לעודד אחרים ובסוף מעודדים אותי. תודה .

ראית מה זה..... חיפשת תמיכה בהתחלה, אחר כך חיפשת לתמוך - בסוף מצאת חברים.... איזה נחמדים אנחנו, הא?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר