עיזרו לי

עיזרו לי

שלום לכם, יש לי בעיה אמיתית!! אני מקווה שתוכללו לעזור לי. אני 172 ס"מ ושוקלת 65 ק"ג. כל החיים שלי הייתי שמנמונת והנה לפני שלוש שנים, עשיתי סוויץ' בראש, התחלתי לאכול בריא, עשיתי ספורט וירדתי המון,זה לקח לי שנה אבל הייתי כוסית מן השורה הראשונה, 56 ק"ג ושיער בלונדיני(צבעתי כמובן..) במשך שנתיים המשקל נשמר, מה גם שחזרתי לאכול גם הרבה שטויות, אבל איכשהו לא השמנתי בחזרה, פשוט בגלל שלא התעסקתי עם מה שאני אוכלת ועם התחת שלי כל היום, הבעיה האמיתית היא שבשנה האחרונה, לאט לאט ובזהירות אני מעלה את הכל , וזה מתסכל אותי ברמות שאי אפשר לתאר, כי כבר הייתי שם, כבר נגעתי בתהילה... מה גם שאני ממשיכה לעשות ספורט כל יום (שעה לפחות של אירובי, לפעמים יותר, נוסעת הרבה באופניים, הרבה הליכות ברגל וכ"ו) אני אוכלת נורמלי, לא מגזימה עם כלום, משתדלת מאד לא לאכול שטויות ולא עוזר כלום... אני עוד מעט בת 30 והחרדות הקיומיות שההשמנה הזאת מעבירה אותי מתערבבות יופי עם משבר שינוי הקידומת. מה לעשות? אני אומללה באמת!! אני כל כך מאוכזבת מעצמי, אני מסתובבת עם עצב גדול מאד בגוף, לא מפסיקה לחשוב על זה ולהתעסק בזה, זה נורא.

תראי, המשקל שלך בסדר, למרות שהיית פחות.

אז אני מציעה (ממרומי גילי המופלג) שתעבירי את כובד המשקל לנושאים קצת יותר משמעותיים בחייך. אני מניחה שאת נראית נשית מאד ומוצקה לאור העיסוק בספורט, אז חייכי את העולם ומצאי שטחי התעניינות נוספות חוץ מהגוף שלך. זה ממש לא הדבר הכי חשוב בחיים, כי אין שום צורך להיראות כבת 16 בגיל 30.

יא מטומטם פשוט תאכל כל הזמן! לך תאכל ביצים בלול

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר