שלום אני בדיאטה,,, אפשר קצת תמיכה? בבקשה?

זה בדיוק המקום. ספרי קצת על עצמך: גיל, גובה, משקל, איזו דיאטה את עושה ולמה. בכל מקרה - בהצלחה.

אשמח גם לשמוע

אני אספר על עצמי....

אני בת כמעט 32, גובה 1.65, משקל 99.45 ק"ג (נשקלתי השבוע אצל הדיאטנית בקופת חולים).הדיאטה שלי היא מדיאטנית בקופת חולים: ארוחת בוקר: קוטג' 5% שומן, יוגורט עד 3% שומן/או אשל - 1/2 מיכל וירקות חיים, 2 תפוחי אדה במיקרוגל/או 1 כוס כוסמת, 2 פירות. 16:00 ארוחת צהריים: מנת עוף/או הודו וקציצות/או בשר/או דג+ירקות מבושלים:כרוב, כרובית, ברוקולי, גזר, חצילים, קישוא, דלעת, שעועית צהובה.+קטניות: 1 כוס אחרי בישול-חומוס,אפונה,תירס,גזר גמדי. 20:00 ארוחת ערב: פרוסת לחם אחת+ביצה קשה/או 1/2 קופסא של טונה/או 1 כף חומוס/או טחינה. שעה וחצי אחרי: אשל - 1/2 מיכל הבעיה שקשה לי להתמיד, העליתי הרבה במשקל בזמן ההריון ועכשיו אחרי לידה קשה לרדת - הרבה פיתויים, גם בעבודה וגם בעלי שלא צריך להרזות אוכל מאכלים שונים. אני רוצה מאוד לרדת במשקל כי קשה לי ללכת עם המשקל שלי וגם לעשות פעולות שונות.

ממש לא הבנתי בארוחת הבוקר את הקשר עם תפוחי אדמה וכוסמת.

אני אוהבת כוסמת, אז אפשר לאכול או תפוחי אדמה או כוסמת

וחוץ מזה הדיאטנית אמרה שעדיף את הפחמימה לאכול בבוקר שלא יהיה ביחד עם בשר

אשמח גם לשמוע

היום נשברתי ואכלתי 3 פרוסות עוגה בעבודה... למישהי יש יום הולדת...מה לעשות?????.

לא נורא, תחזרי למסלול

בבוקר?

לא נורא, תחזרי למסלול

למה אם "נפלתם" אתם כבר חוששים שזהו - העלתם מאה ק"ג?... נו, מה לעשות... אנחנו בני אדם ויש לנו עליות וירידות ותשוקות ו.....

אני אוהב כוסיות.

נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!ה

אני אספר על עצמי....

אני בת כמעט 32, גובה 1.65, משקל 99.45 ק"ג (נשקלתי השבוע אצל הדיאטנית בקופת חולים).הדיאטה שלי היא מדיאטנית בקופת חולים: ארוחת בוקר: קוטג' 5% שומן, יוגורט עד 3% שומן/או אשל - 1/2 מיכל וירקות חיים, 2 תפוחי אדה במיקרוגל/או 1 כוס כוסמת, 2 פירות. 16:00 ארוחת צהריים: מנת עוף/או הודו וקציצות/או בשר/או דג+ירקות מבושלים:כרוב, כרובית, ברוקולי, גזר, חצילים, קישוא, דלעת, שעועית צהובה.+קטניות: 1 כוס אחרי בישול-חומוס,אפונה,תירס,גזר גמדי. 20:00 ארוחת ערב: פרוסת לחם אחת+ביצה קשה/או 1/2 קופסא של טונה/או 1 כף חומוס/או טחינה. שעה וחצי אחרי: אשל - 1/2 מיכל הבעיה שקשה לי להתמיד, העליתי הרבה במשקל בזמן ההריון ועכשיו אחרי לידה קשה לרדת - הרבה פיתויים, גם בעבודה וגם בעלי שלא צריך להרזות אוכל מאכלים שונים. אני רוצה מאוד לרדת במשקל כי קשה לי ללכת עם המשקל שלי וגם לעשות פעולות שונות.

שתווווווווווווווווווווק!!!!!

נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!נכון!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר