לא תאמינו כמה נמאס לי

אחרי כל הבאלגן שעברתי החלטתי לנסות דיאטה שוב. התחלתי דיקור סיני - ולא רק שזה לא עוזר, אני עולה ועולה, והתיאבון גובר. אני מיואשת. ממש נמאס לי כבר. התחלתי עם 11 ק"ג עודף ואפילו לא עליתי על המשקל כדי לבדוק כמה עליתי (אני מרגישה שעליתי כי התחתונים משאירים חתכים על העור, הבגדים לא עולים כבר, אפילו לא בלחץ). איך אני לוקחת את עצמי בידיים ונותנת הזדמנות נוספת לכל הנושא הזה? יותר מכל אני בטוחה שאני צריכה להתעמל, אבל הפכתי לסופר עצלנית. כבר לא הולכת ברגל כי אין לי עם מי (חברה שהלכה איתי עברה דירה). אין לי אוויר (ברצינות), אני מרגישה כ-ב-ד-ה HELP ME חיבוק לכווווווווווווווולם הילה

הילה נשמתי, עצם העובדה שאת כאן וכותבת זוהי כבר כמעט מחצית הדרך לשיפור המצב.

את מודעת למצבך וזה כבר טוב. אם את מקבלת טיפול תרופתי הרי שהוא יכול להיות ההסבר ההגיוני למצב הנוכחי. התרופות שניתנות בדרך כלל למה שחווית מגבירות את התיאבון וגורמות להשמנה. בעניין הצעידה, מי צריך בכלל חברים לדרך? קחי איתך דיסקמן ובקבוק מים ואינך צריכה יותר דבר. באשר לדיקור הסיני הוא באמת איננו עוזר לכל אחד. אין לי הסבר מדוע, אך בכל מקרה הדיקור איננו אמור להוריד במשקל, מטרתו רק להפחית תיאבון. את העבודה תעשה הפעילות הגופנית והדיאטה. בסופו של דבר אין לך ברירה אלא לעבור לתזונה מסודרת ובריאה. ובכלל, לעשות קצת סדר בחיים. תתחילי בסידור הארוחות, הבית, החדר, הארונות והמגירות. תתחילי לארגן ולסדר לך את החיים ואת המחשבות ותראי איך בעיותיך לאיטן נפתרות. שנני לעצמך שאת חזקה ויש לך כוחות להתמודד ולהתגבר על הכל. (ומה זה דיאטה, קטן עליך... לא?)

חנהל'ה

שלום יקירה הדיקור - לא רק שהוא מפחית את התיאבון - הוא מגביר לי אותו. ללכת לבד זה לא ממש נעים. כבר עשיתי את זה בעבר, אבל מה אני אגיד לך - עם חברה זה נחמד יותר.... דיאטה זה לא ממש קטן עליי, או שכן (אני תוהה ביני ובין עצמי) ודרך אגב - עם ההוא אין לי קשר כבר 3 שבועות כי הוא לא רוצה לדבר בינתיים. הוא צריך זמן. שייקח את הזמן וייחנק איתו. יהיה טוב???? אולי.... נשיקות וחיבוקים חזקים

לא תאמינו כמה נמאס לי

אחרי כל הבאלגן שעברתי החלטתי לנסות דיאטה שוב. התחלתי דיקור סיני - ולא רק שזה לא עוזר, אני עולה ועולה, והתיאבון גובר. אני מיואשת. ממש נמאס לי כבר. התחלתי עם 11 ק"ג עודף ואפילו לא עליתי על המשקל כדי לבדוק כמה עליתי (אני מרגישה שעליתי כי התחתונים משאירים חתכים על העור, הבגדים לא עולים כבר, אפילו לא בלחץ). איך אני לוקחת את עצמי בידיים ונותנת הזדמנות נוספת לכל הנושא הזה? יותר מכל אני בטוחה שאני צריכה להתעמל, אבל הפכתי לסופר עצלנית. כבר לא הולכת ברגל כי אין לי עם מי (חברה שהלכה איתי עברה דירה). אין לי אוויר (ברצינות), אני מרגישה כ-ב-ד-ה HELP ME חיבוק לכווווווווווווווולם הילה

הילה, תקשיבי. אם הדיקור מגביר לך את התיאבון, התקשרי למטפל ואמרי לו, אל תחכי עד לטיפול הבא.

דיקור טוב עוזר בהרבה דברים רק צריך לומר למטפל מה הבעיה, כולל אי שקט, עצב, עצבנות, הפרעות בשינה. מנסיוני האישי, כשזה נכון, זה עוזר מאד. בהצלחה.

צביהל'ה

כבר ארבעה טיפולים שאני מקטרת לו על זה, והוא מבקש "תני לזה עוד הזדמנות". טוב, הוא מרוויח מזה. בקיצור - הוא ממלא לי את האוזניים במחטים קטנות, גם במקומות שקודם לא היו בהם מחטים. אני תוך חצי שעה בבית, מסתערת על השוקולדים ועל כל הטיבעול שיש לי. עבדתי על עצמי פסיכולוגית, אבל שמתי לב - באמת ובכנות - שהיה לי יותר קל לשמור כשלא היו המחטים. אולי אני אפסיק וזהו. אני אקח את עצמי בידיים - כהזדמנות נוספת לעצמי ולא לכיס של המטפל. צביה, קראת מה כתבתי לחנה על הבחור? מה את אומרת??? נשיקות וחיבוקים הילה

בקשר לבחור הבנתי, ולדעתי החשיבה שלך נכונה.

לגבי המטפל, אם את לא מתחברת אתו או שאינו עוזר לך, 4 טיפולים היו כבר צריכים לעזור, לדעתי, יש להחליפו. אנסה להשיג לך שם של מישהו שמאד עזר לאחת העובדות אצלנו. למרות הכל, תתחילי להתעמל. את יכולה עם הטלויזיה בבוקר.

צביה, המטפל שלי חביב מאוד, צעיר מאוד והכל טוב ויפה - אבל לי אישית הוא ממש, אבל ממש - לא עוזר. תודה על המספר שתנסי להשיג לי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר