בדיאטה שלי הורדתי מזמן כל דבר שעשוי מקמח

ואני שותה הרבה ועושה הליכה ..........ממש מייאש אותי שאני לא יורדת כמו שחשבתי.........חוץמזה יש משהו שאני לא עושה טוב...ההההאאאאאאאאאא...נימאס.ולא 4 סנטימטר בהקפים שלי הם לא ממש התקדמות .בהובדע שהתחלתי דיאטה לפני חודשיים.

אני לא מצליחה להבין אותך

כל המטרה היא לצמצם היקפים את חושבת שכשאת הולכת ברחוב אנשים מסתכלים עלייך ואומרים וואי, זותי שוקלת 60 קילו איזה כוסית?! אין להם מושג כמה את שוקלת. מה שחשוב זה איך את נראית. והמראה הוא תלוי היקפים. אם צמצמת את ההיקפים בארבעה סנטימטרים את במצב הרבה יותר טוב ממי שירד 10 קילו וצמצם רק שני סנטימטרים בהקפים.

נראה אם תוכלי להבין את זה..................

אני אולי צמצמתי קצת בהקפים אבל אני לא רואה שינוי.מה שחשוב לי הוא גם לרדת במשקל וגם לראות שירדתי.............זה המעט שאפשר לבקש לא.............

קצת?! ארבעה סנטימטרים זה קצת?!

על מה את מדברת? זו מידה במכנסיים!! זה מכנסיים שלא עלו ועכשיו יושבות בול או מכנסיים שלחצו ועכשיו מרווחים המשקל לא רלוונטי כאן בכלל. זה רק עוד כלי לא מדוייק כדי לבדוק אם את בריאה או לא מה שחשוב זה איך את נראית ועד שתפנימי את זה לא תהיי מרוצה אף פעם

ארבע סנטימטר זה קצת עבורי כי אני לא מרגישה בהבדל.....................

כן.מכנס שהיה צמוד עליי עכשיו כבר לא כול כך צמוד....אבל אצלי הקטע שאני גם ירגיש טוב וגם יראה טוב.......במיוחד יראה טוב .זה מעט לבקש אחרי שניראתי כמו חבית לא....

יש לי פתרון

יש לי פתרון עבורך האם את מעונינת?

ארבע סנטימטר זה קצת עבורי כי אני לא מרגישה בהבדל.....................

כן.מכנס שהיה צמוד עליי עכשיו כבר לא כול כך צמוד....אבל אצלי הקטע שאני גם ירגיש טוב וגם יראה טוב.......במיוחד יראה טוב .זה מעט לבקש אחרי שניראתי כמו חבית לא....

אך, כמה מהר מתרגלים לשינוי ולא מעריכים אותו...

ירדת 4 סנטימטרים, המכנסים כבר לא הדוקים כבעבר. כמה מהר שמתרגלים לשינוי וכבר לא מעריכים אותו. עשית דרך יפה וקשה, תני לעצמך את הקרדיט הראוי ותמשיכי הלאה. את לא חייבת להיות מרוצה כרגע מאיך שאת נראית אבל את חייבת להוקיר את המאמצים שלך ואת ההישג שהשגת. המכנסים כבר לא צמודים. זה שינוי. תמשיכי בדרך בה הלכת ועוד כמה שבועות המכנסיים יפלו ממך... עצירה בירידה זה דבר זמני. התייחסי אליה בסבלנות ובקור רוח ואל תשכחי - זו מלחמה בינך לבין המשקל - מי ישבר קודם - זה דבר שנתון בידייך. המון בהצלחה, דידי.

לא התרגלתי לשינוי כי אני לא רואה שינוי........אבל אני יחכה ונראה אם יהיה............

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר