כמה קלוריות יש בקפה ברד

אני פשוט מכור לקפה ברד ושותה לפחות שניים ביום, כמה קלוריות יש בכוס פלסטיק שקונים בבתי הקפה?

הרבה קלוריות

לא ציינת מה הגובה שלך ומה המשקל שלך. עד כמה שאני יודעת ורואה מבחינתי: אם אתה יכול להימנע מהמשקה הברד הזה, מעולה. בכוס של coffe bean ( בינונית-גדולה) יש בסביבות ה- 400 קלוריות ואני באמת לא צוחקת.!!!! תנסה לשתות משקאות כגון תה קר, שבהם כמות הסוכר והשומןפחות. המשקה שאתה ציינת מכיל בתוכו: חלב 3%+ סוכר והרבה!!! עדיף שתפסיק עם ההרגל

400 קלוריות? איך חישבת? מקסימום 100

2 כפיות סוכר שזה מתוק מאוד 40 קלוריות חצי כוס חלב 3 אחוז 58 קלוריות ויש בזה הרבה הרבה קרח טחון אז איפה התחבאו הקלוריות באבקת קפה? הנתונים מאתר סטארמד - מצורף קישור יום יפה מומלץ לא הרבה קפה ( בגלל סיבות אחרות )

בעיקרון אתה צודק אם מכינים קפה ברד בבית

אבל הקנויים מבוססים על איזו אבקה משמינה הרבה יותר אם אני לא טועה העדכונים האחרונים בעיתון היו 300 קלוריות

אולי התכוונת מילקשייק... ברד יחסי דיאטתי

משקה שמבוסס על גלידת שמנת זה סיפור אחר משקאות מבוססי קרח טחון הם בדיוק כמו כל שתיה קלה או קרטיב המרכיב הדומיננטי הוא הרבה מים. היתרון ששותים מהם כוס גדולה אחת ודי בגלל הקור...

400 קלוריות? איך חישבת? מקסימום 100

2 כפיות סוכר שזה מתוק מאוד 40 קלוריות חצי כוס חלב 3 אחוז 58 קלוריות ויש בזה הרבה הרבה קרח טחון אז איפה התחבאו הקלוריות באבקת קפה? הנתונים מאתר סטארמד - מצורף קישור יום יפה מומלץ לא הרבה קפה ( בגלל סיבות אחרות )

ואכן יש בסביבות ה-8 נקודות לפי שומרי משקל

אולי התכוונת מילקשייק... ברד יחסי דיאטתי

משקה שמבוסס על גלידת שמנת זה סיפור אחר משקאות מבוססי קרח טחון הם בדיוק כמו כל שתיה קלה או קרטיב המרכיב הדומיננטי הוא הרבה מים. היתרון ששותים מהם כוס גדולה אחת ודי בגלל הקור...

סורי רון. אתה טועה הפעם.

המשקאות האלה אינם רק קפה וחלב רובם על בסיס אבקה מסויימת ומכאן גם הטעם השונה שיש להם מהקפה שאתה מכין בבית תבדוק שוב בפעם הבאה שאתה שותה

על סמך מה בדיוק נבדוק?

אין לנו אמצעי מדויק אבל יש לשנינו הגיון כפית אבקה כלשהיא לא יכולה להיות משמינה מכפית שמן כפי שציינתי אם זו לא גלידת שמנת והמשקה לא שומני - הוא לא ישמין אין לך מה להצטער רק ללמוד שמשקה ברד הוא בעיקר מים. מה שלא משאיר תחושה שמנונית בפה - לא משמין באחריות.

בקפה ברד אכן יש בסביבות ה-300 קלוריות. זה בדוק

ראשית, התכתבתי עם נציג של קופי בין מחו"ל והוא שלח לי טבלת ערכים תזונתיים של הקפה ברד שלהם. בקפה ברד בינוני רגיל שלהם יש 360 קלוריות. שנית, העיתונים מפיצים את המידע הזה גם כן - כ-300 קלוריות בקפה ברד בינוני. שלישית - גם אם תשאל בבית הקפה יהיו שידעו לענות לך - כ-300 קלוריות. רביעית -גם בספר של רחל גרנות המכיל ערכים קלורים של מאכלים שונים מצויין כי קפה ברד על בסיס קרח מכיל כ-300 קלוריות לכוס. זה שזה מרגיש לך לא שומני לא אומר שזה לא שמן. האבקות בהן משתמשים לצורך עשיית הברד הזה מאוד מאוד שמנות. זה מקור השומן האדיר של המשקה. בנוסף - יש בו גם המון סוכר. כדאי להתחיל להכין לבד את המשקה בבית ולחסוך מאות קלוריות (לוקחים מנת אספרסו, מוסיפים ממתיק מלאכותי, קרח וחלב דל שומן ומכניסים לבלנדר).

עדיין זו ספקולציה בלשון המעטה - קבלי הוכחה קצרה

כשהבחור שאל על קפה ברד - ברד ולא קופי בין הוא לא מתכוון לסוג ספציפי שאת מכירה ואין שום סיבה שבית קפה ישים במכונת הברד דוקא אבקה מסוימת - עדיין אין מונופול בתחום. כדי להגיע ל 360 קלוריות: תורידי 60 קלוריות על 3 כפיות סוכר שזה כבר דבש ! ונשארת עם כ 7 כפיות שמן, זה אמור לצוף למעלה כשהמשקה נמס. בתי קפה / עיתונים הם לא מקור מוסמך לגבי המייל שקיבלת אשמח לקבל קישור בברכה רון

נראה לי שננעלת על הרעיון ולא יעזור כלום

אז אין לי כוונה להמשיך ולנסות לשכנע אותך... רק כדאי שלא תגיד לאנשים שיש בזה מינימום 100 קלוריות כי לפי דעת דיאטנים ומכיני הברד קפה הזה בבתי קפה, יש בו לפחות 300 קלוריות. בסוף יבואו אליך אנשים מרוגזים ויגידו שבגללך הם הרשו לעצמם לשתות את זה בלי הגבלה ורק שמנו... אני מוסיפה את המסמך שנשלח אלי מחברת "קופי בין" עם הערך הקלורי של ברד קפאים אבל סביר להניח שגם לזה לא תאמין...

זה לא ברד זה חצי ליטר מילקשייק.

המוצר בקובץ הוא אבקה למילקשייק 12oz זה 0.35 ליטר 16oz זה 0.45 ליטר זאת כוס מילקשייק 24oz בהתאם 0.68 ליטר זה ממש אגרטל :) כלומר לכוס פלסטיק של 200cc נדרש לחלק את התוצאה ל 2 או יותר בהתאם. כנראה שאנחנו מתכוונים ל2 משקאות שונים. הברד שאני מכיר הוא בצבע קפה עם קרח טחון. בכ"א רק לצורך פרופורציה על גלידות לדוגמא ארטיק "מגנום" רגיל זה 300 קלוריות וכולו עשוי שמנת ושוקולד. בידידות רון

ברד קפה= ice blend

שלום רון, אייס בלנד הוא השם של "קופי בין" לברד קפה ולא למילק שייק (באר קפה קוראים לזה גרניטה). יתכן שמשתמשים באבקה שמשמשת למילקשייק בשביל הברד קפה.שתיתי את הברד קפה בהרבה מקומות ואפשר בקלות להרגיש שמדובר באבקה מיוחדת ולא השתמשו בקפה או באספרסו ליצירת המשקה (אם תשתה עד סוף המשקה ממש תרגיש טעם לוואי מזעזע. זו האבקה...) תודה על העידכונים לגבי גודל כוס. אנחנו עדיין חלוקים עדיין בדעתנו לגבי הערך הקלורי, אבל אני משערת שזה בסדר. מותר לפעמים לא להסכים. בידידות, יפעת.

כמו שאמרתי, הקלוריות נמצאות באבקה שמשתמשים בה

ובאמת אולי כדאי רון, שתהיה יותר זהיר אולי כדאי שתסייג את תשובתך, שלא תהיה כל כך חד משמעית. משהו בסגנון שלפי ההיגיון שלך יש בקפה ברד רק מאה קלוריות אבל לפי כל הכתבות והנתונים האחרים יש בה מעל 300 ושכל אחד יפעיל את שיקול דעתו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר