מירי בלקין

מירי בלקין

האם קראתם בעיתון מעריב: מירי בלקין תעלה לשידור בנושא דיאטה והרזיה. ממליצה לצפות

יש עוד פרטים, איפה, מתי, תוכנית קבועה?

@@@ ככה נשקלים נכון...

חושבת שאני מאמצת את הרעיון...

יש עוד פרטים, איפה, מתי, תוכנית קבועה?

מצאתי:

’מעריב’: מירי בלקין מועמדת להגיש תוכנית הרזיה בערוץ 2 סקירת עיתונים / מעריב | 29.07.03 | 09:34 כוהנת הדיאטות, מירי בלקין, שהתמחתה בארגון חוגי הרזייה, מועמדת להגיש תוכנית הרזיה בערוץ 2, במסגרתה יתחרו ביניהם מספר אנשים לאורך כמה שבועות - כך מדווח יניב זך ב’מעריב’. מאחורי רעיון התוכנית עומד משרד הפרסום מק’אן-אריקסון’ בכדי לכוון את תחום ההרזייה. בימים אלה מתנהלים מגעים עם הזכייניות השונות. חברת ההפקה המיועד היא ענני תקשורת. התוכנית צפויה לעלות בעוד מספר שבועות ותשודר בשעות הערב המוקדמות

@@@ ככה נשקלים נכון...

חמוד מאד, העתקתי ושמרתי

מצאתי:

’מעריב’: מירי בלקין מועמדת להגיש תוכנית הרזיה בערוץ 2 סקירת עיתונים / מעריב | 29.07.03 | 09:34 כוהנת הדיאטות, מירי בלקין, שהתמחתה בארגון חוגי הרזייה, מועמדת להגיש תוכנית הרזיה בערוץ 2, במסגרתה יתחרו ביניהם מספר אנשים לאורך כמה שבועות - כך מדווח יניב זך ב’מעריב’. מאחורי רעיון התוכנית עומד משרד הפרסום מק’אן-אריקסון’ בכדי לכוון את תחום ההרזייה. בימים אלה מתנהלים מגעים עם הזכייניות השונות. חברת ההפקה המיועד היא ענני תקשורת. התוכנית צפויה לעלות בעוד מספר שבועות ותשודר בשעות הערב המוקדמות

תחרות הרזיה זה ממש מתועב, שומר נפשו ירחק...

זוכרים את תחרות ההרזיה של דודו? זוכרים מה קרה למתחרים? כמובן שלא הפכו לאנשים רזים. הטוב היחידי שיצא משם הייתה אהבה וחתונה של שניים מהקבוצה. מקווה שהם עדיין מאושרים (ספק אם רזים...)

מי העלה את רעיון התחרות? אנחנו פה בשביל לתמוך אחד בשני לא בשביל להתחרות.....לא ככה?

@@@ ככה נשקלים נכון...

ענק!!!!!!!! תודה חנה, אחלה צחוק

הזכיר לי את המסה של עידן עורב (איתן הזכור לטוב) על מועדון שוברי המשקל. אני מאז הפנינים שלו שוכנעתי ולא נשקלת יותר מפעם בחודש. ככה יש אצבע על הדופק אבל אין את הטירוף שהיה לי פעם - ירדתי=יופי, מותר לי משהו שחיתותי; לא ירדתי ואולי עליתי=דיכאון, והתנחמות באוכל.

מה שלומך מתוקה? מתי... מתי....

מי העלה את רעיון התחרות? אנחנו פה בשביל לתמוך אחד בשני לא בשביל להתחרות.....לא ככה?

תחרות הבנתי זה הרעיון של הבלקינית. מניחה שגם היא יודעת עד כמה שזה לא נכון, אבל ככה זה כשמחפשים רייטינג

מה שלומך מתוקה? מתי... מתי....

בספטמבר שלב א'

בספטמבר אנחנו ניסע לקפריסין. ואח"כ ביום חמישי שלפני פסח הבא נעשה טקס רפורמי בבית הכנסת של הקהילה שלנו. יהיה שמח. החבר עבר לגור אצלי, אנחנו מחפשים דירה משל עצמנו וזה אומר למצוא עוד עבודה כי אף בנק לא יסתכל עלינו כרגע. ההרזיה בסדר גמור במובן שלא נרשמת נסיגה מהתוצאות. גיליתי שגם בימים ממש זיפתיים כל עוד אני מקפידה על השתייה ועל הארוחות על פני היום אז לפחות אני לא עולה במשקל למרות האכילה הלא כל כך מאוזנת. זו תקופה עמוסה רגשית וזה גם משפיע על הגוף ואני עם האצבע על הדופק כדי לא לקלקל את ההישגים. לפחות ספורט כן יוצא לי לעשות, לפחות פעם בשבוע למשך שעה. מקווה שאצלך הכול טוב, אלוניס

ואלה !!! אני ממש שמחה, חתונות תמיד מרגשות אותי. מאחלת לכם המון אושר וברכות.

ובעניין ההתמדה שלך, כולי הערכה. כרגע, בכל הקשור לדיאטה אני לא במיטבי (ולא רק...) תמיד יש השלכה... בינתיים אני מוותרת לעצמי אבל בספטמבר זוממת על קבוצת תמיכה חדשה. נראה... בינתיים המתנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר